PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Problem grzania sie silnika w korkach



Dari
19th-May-2014, 03:22
Witam mam problem duza otorz temperatura silnika idzie do gory w korku ponad przecietna gdybym niewlaczyl ogrzewania na maxa zapewniam ze by bylo juz po nim.tak dzieje sie tylko w korku duzym lub jezeli jezdze po krotkich zakretach szybko .posiadam nissan skyline v35 japonska wersja . Czy ktos moze mi cos doradzic samochod mial robiony blok test - jest ok , uszczelki pod glowicami twierdza ze as ok wykonywano test plynu na zbiorniczku wyrownawczym I nic a autko Dalej sie Grzeje w korku. Jezeli jade okolo 40 km/h nic sie niedzieje zrobilem samochodem z Tym problemem 4500 km na transact w ciagu tygodnia- ma moc I ubywa po 4500 km caly zbiorniczek wyrownawczy wody .

Coobcio
19th-May-2014, 08:54
Stanadrd... Trzeba zmodować termostat... na niskich obrotach za bardzo blokuje przepływ cieczy i nic nie nie da wymiana na nowy :D
Wystarczy w termostacie wydłubać tego cycka na gorze co jest i problem masz z głowy :)

Lukasz
20th-May-2014, 07:50
Dziwne bo mi sie nie grzeje w korkach, a termostat mam nie zmodowany.

Zacznij od sprawdzenia czy załączają się wiatraki.

Wysłane z Nexus 5

Dari
22nd-May-2014, 20:43
No I rozebrana bestia z tego co Mechanik na oko stwierdzil to przegrzanie glowic tragednia jedyna slowem porazka to dwa czekam na przeswietlenie glowic I bedzie wiadomo co I jak .ale chyba Poszukam czegos inneg0 5dni do urlopu watpie aby podolali a rodzina mnie zje zywcem jak nie pojade obiecalem synkowi wakacjje. Pierwszy tata I syn nie moge zawalic.

Black
22nd-May-2014, 21:46
Dari nie idzie rozszyfrować twojego posta,popraw pisownię bo inaczej będę usuwał.

Coobcio
19th-July-2014, 13:54
Dari sprawdź na sprawdzenie czy w płynie od chłodnicy nie ma spalin - będzie wówczas wiadomo czy głowice/uszczelka pod nimi są okey.
pozdrowka i powodzenia

korzen
19th-July-2014, 15:48
On juz ma glowice zrzucone o ile mi wiadomo...

Coobcio
11th-March-2016, 07:59
Miałem ostatnio taki sam przypadek - winowajca to tylko jeden działajacy wentylator !!