PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Poprawianie jazdy I wizerunku nissan v35 2003



Dari
20th-May-2014, 11:44
Witam czy ktos moze interesuje sie zmianami w naszych modelach. Chodzi mi o obnizenie autka postawienie kol pod katem aby ladnie sie prezentowalo na rozporkach (zawieszenie hydrauliczne zbyt duzy koszt dla mnie (( ) usztywnie go na ulice poniewaz jezdze duzo po miescie nim chce aby ladnie sie prezentowalo I obnizenie aby kola Weszly do srodka poniewaz Czasami lubie docisnac na ladnym Luku I sunac nim bokiem. I gdzie kupic ladny przedni zderzak czy rep like sa ok z allegro . Czy ktos moze mi cos podoradzac

sirtrojan
20th-May-2014, 12:42
Dari zależy czy chcesz amorki z regulowaną wsokością i odbiciem czy wystarcza ci sprężyny. Lukas ma sprężyny Teina ale dają rade też H&R i Eibach

tu link do taina w pełni regulowanego

http://www.ebay.co.uk/itm/TEIN-Street-Flex-Coilover-Kit-Nissan-Skyline-350GT-/281115329805?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item4173c7850d

Na rynku w UK znajdzies dużo zestawów do 350z i one powinny pasować do twojego auta ( zapytaj sprzedawcę)

Przednie zderzaki chyba najlepiej ciagnąć z US

totalna gleba to tylko z airsuspension

Dari
20th-May-2014, 13:05
Z us pewnie ze lepiej original nawet uzywane tylko ze nie chcal wyslac do polski czy uk air suspension hmmm bomba by byla ale koszt 1300 f mnie troche przeraza .wole chyba przeznaczyc ta Sume bardziej madrze na poprawki Rozne ... Choc niepowwiem ze mnie nie kusi Bo tyle tu hopek ze co chwili trzeba zwalniac. Te sa super tyle ze drogie troche (( wiedzialam komplety Jakies do 500 £ Bo jak mialbym dac tyle to chyba wole wtedy te air. A co z rozporkami aby postawic kola pod lekkim skosem