PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Instrukcja do G37 cabrio, benzynka, wersja Europa rok 2009



jaroLPU
26th-May-2014, 07:26
Witam!

niedawno sprowadzilem z DE dlugo wyszukiwanego cabrio. Niestety dostalem tylko instrukcje po niemiecku, masz kots moze po polsku. Bede wdzieczny. W necie udalo mi sie znalezc tylko po angielsku.

Dzieki wielkie.
Jaro

slepy62
26th-May-2014, 12:30
Witam! niedawno sprowadzilem z DE dlugo wyszukiwanego cabrio. Niestety dostalem tylko instrukcje po niemiecku, masz kots moze po polsku. Bede wdzieczny. W necie udalo mi sie znalezc tylko po angielsku. Dzieki wielkie. Jaro

Obawiam się że jedyna metoda to namiar na kogoś kto kupił ten model w salonie PL - i jak pożyczy - zrobić ksero...

badyl
26th-May-2014, 12:34
Albo jakiegos studenta na dorobku i niech tlumaczylol bo tlumacz to zawola duzo kasy...

misiektoja
26th-May-2014, 12:48
W salonie Infi w Wawie mają płyty z instrukcjami obsługi do większości modeli w wersji PDF. Tak przynajmniej odpowiedział mi Szymon na moje pytanie czy jest opcja, żebym mógł poczytać sobie instrukcję do Q50 do poduszki na tablecie. Niestety do Q50 jeszcze nie mieli. To może warto uderzyć do nich.

slepy62
26th-May-2014, 18:46
W salonie Infi w Wawie mają płyty z instrukcjami obsługi do większości modeli w wersji PDF. Tak przynajmniej odpowiedział mi Szymon na moje pytanie czy jest opcja, żebym mógł poczytać sobie instrukcję do Q50 do poduszki na tablecie. Niestety do Q50 jeszcze nie mieli. To może warto uderzyć do nich.

o... to coś nowego - wcześniej twierdzili że nie ma wersji elektronicznej...

trzeba będzie zapytać przy okazji...

jaroLPU
27th-May-2014, 02:47
W salonie Infi w Wawie mają płyty z instrukcjami obsługi do większości modeli w wersji PDF. Tak przynajmniej odpowiedział mi Szymon na moje pytanie czy jest opcja, żebym mógł poczytać sobie instrukcję do Q50 do poduszki na tablecie. Niestety do Q50 jeszcze nie mieli. To może warto uderzyć do nich.

witam,

Ja skontaktowalem sie z Danielem z Infiniti Katowice, napisal ze prawdopodobnie udziela mi takiej instrukcji w wersji papierowej, nawet (wow). Nie mowil ze mam cos za to placic, mam nadzieje ze Panowie z Infiniti beda na tyle mili ze bedzie to za Free!. Jak juz dostane takowa instrukcje , napewno sie podziele.Pozdrawiam

JaroLPU

jaroLPU
27th-May-2014, 02:54
hejka,

znalazlem instrukcje do G37c oto na ponizszej stronie, ale tylko po ENG.

http://infinitig37.com/Infiniti-G37-Convertible-manuals.html

pozdro
JaroLPU

slepy62
27th-May-2014, 12:18
hejka, znalazlem instrukcje do G37c oto na ponizszej stronie, ale tylko po ENG. http://infinitig37.com/Infiniti-G37-Convertible-manuals.html pozdro JaroLPU

To instrukcje z rynku amerykańskiego - mogą być różnice w opisie i funkcjach w stosunku do EU - ale są ok.

grabba
27th-May-2014, 13:51
Ja nie rozumiem dlaczego ASO tak broni dostępu tych instrukcji PDF'owych - jak niepodległości. I w zasadzie chyba wszyscy importerzy tak postępują - nie spotkałem się z możliwością ściągnięcia sobie instrukcji. W USA nikt nie robi z tym problemu.

jaroLPU
5th-June-2014, 09:43
Witam,

Pan Daniel (Infiniti Katowice) odpowiedzial mi ze maja instrukcje ale do Coupe tylko i moga mi taka sprzedac za 150 pln plus przesylka. Hmm a mialem cicha nadzieje ze bedzie za free. Ale dzis to juz nic nie ma za free. W takim razie lece na instukcji po angielsku, w sumie to jezyk podszkole troszke.

Pozdrawiam
Jaro