PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Podejrzane G35



Gedi
29th-May-2014, 11:45
Szukam dalej ... oto zagadka http://allegro.pl/infiniti-g35-coupe-nissan-350z-2006-okazja-29900-i4250128327.html

Podejrzana cena, wygląd itp ... ale tak naprawdę 90 % G35 to mniej lub bardziej rozbite modele z USA tak więc i tak trzeba szukać takiego co w gruncie rzeczy się nadaje do eksploatacji i jest dobrze zrobiony.
Ten z linku to z gościem gadałem nie ukrywa, że było z usa walone i jest zrobione. Sprawdzałem na bezwypadkowy.net ... był kupiony na aukcji jako rozwalony z każdej strony : http://www.autobidmaster.com/carfinder-online-auto-auctions/lot/7494878/COPART_2006_INFINITI_G35_SALVAGE_CERTIFICATE_OF_TI TLE_HOUSTON_TX/

Nie widziałem zdjęć z carfaxu ... wszystko by wyjaśniły... niejaki parówa pisze

" Witam, powiem tak tez byłem bardzo zainteresowany tym infiniti niestety jest pare niejasnosci takich jak na przykład rozniące sie progi, czy niezgadzajacy sie ilosc koni podana w dowodzie, z ktorego wynika ze ma podstawowe 280 a nie tak jak właściciel podaje zeby tego bylo malo na wczesniejszych zdj. bylo widac ze jest ewidentnie zle spasowany przód auta co potwierdzil wlasciciel w rozmowie wspominajac takze o zawieszeniu do naprawy jak dla mnie troche dziwne przy przebiegu ok 36000 mil. "

Co do zawiasu to właściciel mi opowiadał, że w tym tygodniu je robił ...

następny pisze : " Właściciel handluje częściami do tych aut, i zdaje się że nie jedno już zrobił :) Owy pojazd już od dawien dawna pojawia się w ogłoszeniach. "

To akurat nie prawda bo siedzę i szukam od dawna samochodu a tego widzę od 2 tyg ...

Znacie tego co sprzedaje ? Kojarzycie auto ? wiecie jak było bite ? .... jestem tak ciekawy jak jeździ i jak wygląda naprawdę, że i tak chyba w sobotę pojadę oglądać ... mam doświadczenie z samochodami po wypadku ... nieraz jest cały obity ale to tylko blachy i konstrukcja jest super tak samo osprzęt z silnikiem .... a raz mieliśmy w firmie małe cmoknięcie firmowej primery z płotem i auto już nigdy nie jeździło jak na początku ... trzeba obejrzeć ... ale nie był bym sobą gdybym nie pytał :)

............ BYŁEM WIDZIAŁEM MASAKRA TOTALNA !

PS: DO KOŃCA WAKACJI LATAM MAZDĄ RX8 :) zero momentu ale frajda z jazdy niesamowita ... silnik jak w ścigaczu ;) cały czas latasz pomiędzy 5 - 9 tys obrotów :D dużo huku ! dużo fun'u

gipson35
9th-June-2014, 16:30
byłeś oglądać to infiniti?

Lukasz
9th-June-2014, 17:46
PS: DO KOŃCA WAKACJI LATAM MAZDĄ RX8 :) zero momentu ale frajda z jazdy niesamowita ... silnik jak w ścigaczu ;) cały czas latasz pomiędzy 5 - 9 tys obrotów :D dużo huku ! dużo fun'u
Fajne, fajne. Szkoda że silnik trzeba wymieniać częściej niż rozrząd w innych autach. :becky:


Wysłane z Nexus 5

Tomek g35c
9th-June-2014, 21:24
Fajne, fajne. Szkoda że silnik trzeba wymieniać częściej niż rozrząd w innych autach. :becky:

lol lol lol

Dax
21st-June-2014, 13:45
następny pisze : " Właściciel handluje częściami do tych aut, i zdaje się że nie jedno już zrobił :) Owy pojazd już od dawien dawna pojawia się w ogłoszeniach. "

To akurat nie prawda bo siedzę i szukam od dawna samochodu a tego widzę od 2 tyg ...



Zapewniam że wiem co piszę i jest to prawda.. pytanie od kiedy kolega przygląda się ogłoszeniom od pół roku, roku ? To mało :)

korzen
21st-June-2014, 14:08
Dax wez pochwal sie prelude lepiej :) BB6 z 4WS??

Dax
21st-June-2014, 14:17
Dax wez pochwal sie prelude lepiej :) BB6 z 4WS??


Oj tam nie ma się co chwalić to skromna kanadyjka BB6 bez 4WSa, można powiedzieć OEM + bo ma wrzuconych kilka smakowitych zabawek które były na rynek USDM.

korzen
21st-June-2014, 14:27
Jak corner lights?? MAsz bumper pole?? Wez wrzuc jakies fotki!! Mialem kiedys prelude 4 generacji :)

Lukasz
21st-June-2014, 22:12
Bumper pole to nie na USDM. Tam miejsca parkingowe mają tak szerokie że dwie Preludy wejdą :)
P.S. Prelude II gen to moje pierwsze auto. 1.8 na podwójnym gaźniku, fajnie to latało...

Wysłane z Nexus 5

Coobcio
23rd-June-2014, 00:14
Silniczek 300konnego REV UPa ma ta maszyna z ogłoszenia :)
Nie ma co porównywać osiągów takiego Infa z wankielem, który nie dość że nie przyspiesza, kompletnie nie jest elastyczny to jeszcze pali wiecej benzyny i oleju :D
No ale za to fajnie się prowadzi RX8 :)