PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Problem z kluczykiem EX



Buziaczek81
13th-June-2014, 22:29
W maju zakupilem EX37 ktory super sie sprawuje :car:
Ostatnio chcialem sprawdzic czy dziala drugi kluczyk.Niestety niedzialal.Wymienilem baterie i dalej nic.Moje pytanie jest takie czy musze go zaprogramowac bo z tego co mi sie wydaje to nigdy niebyl uzywany od nowosci.Czy moge zaprogramowac ten kluczyc sam tak jak jest opis do FX na forum.Czy musze udac sie do Infiniti?
Z gory dziekuje za podpowiedzi

butrym81
13th-June-2014, 23:03
Chodzi Tobie o oczywiście o tzw. I-keya, key lesa?
Sprawdz najpierw numery czy są takie same na obu pilotach, potem spróbuj przełożyć metalowy kluczyk z jednego do drugiego i sprawdz czy w tym sprawnym też działa.
Programowaniem tych pilotów zajmują się Tylko serwisy Nissan i Infi, trzeba podłączyć pod konsulta.(choć ciekaw jestem czy "na mieście " by nie ogarneli.
Jeśli masz zwykły pilot, plastik do kluczyka dołączany to w wyszukiwarce forumowej jest kilka instrukcji

Buziaczek81
13th-June-2014, 23:17
Tak mam I-keya.Dzieki za podpowiedz.Jutro postaram sie ogarnac temat chyba ze bedzie ciezko z czasem.Mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie i nie bedzie trzeba jechac do Infiniti lub Nissana:(

Buziaczek81
14th-June-2014, 17:25
Zrobielm tak jak mowiles.Zamienilem srodki tzn ze starego przelozylem srodek do fabrycznie nowego i wszystko dziala.Dlaczego wczesniej nic niedzialalo?Co jest wbudowane w ten srodek ze teraz dziala?Myslalem ze wszystko jest zaprogramowane w obudowie a nie w srodku kluczyka metalowego.Jeszcze raz dziekuje za podpowiedz:-)