PDA

Zobacz pe?n? wersj? : akcja z moja v35



Dari
20th-June-2014, 01:30
Panowie rano warcam do uk a tu zonk juz nie moge poprostu .zmienilem drazek I koncowke taka sama jak w 350z z allegro pasuje jak Lualala po przejechaniu paru metrow zapalila sie kontrolka slip I ta drugs v.. Po jakis 5 km zblokowalo mi raz przod hamulcami I po 2 nastepnych 2 raz . Wiec Powoli dojechalem do domu I Leb mnie boli jak nic Bo o 8 rano mam wyjazd do uk. Nie pojade Takim samochodem tyle km moze warsztat otworza mi o 7 rano. Przed zmiana nic takiego nie bylo kiedy zmienil przy mnie drazek Bo pilnowalem . A jak stane po za polska to tylko teraz bedzie Ogien rozpalic .katastrofa poprostu :hail: :hail: :hail:

pawell31
20th-June-2014, 10:48
jaki drążek wymienileś?

Kontrola trakcji Ci szaleje. Sprawdź bezpiecznik od niej.

U mnie przez zepsutą taśmę w kierownicy nie działa kontrola trakcji i wyswietla sie slip i vdc off

korzen
20th-June-2014, 12:09
Panowie rano warcam do uk a tu zonk juz nie moge poprostu .zmienilem drazek I koncowke taka sama jak w 350z z allegro pasuje jak Lualala po przejechaniu paru metrow zapalila sie kontrolka slip I ta drugs v.. Po jakis 5 km zblokowalo mi raz przod hamulcami I po 2 nastepnych 2 raz . Wiec Powoli dojechalem do domu I Leb mnie boli jak nic Bo o 8 rano mam wyjazd do uk. Nie pojade Takim samochodem tyle km moze warsztat otworza mi o 7 rano. Przed zmiana nic takiego nie bylo kiedy zmienil przy mnie drazek Bo pilnowalem . A jak stane po za polska to tylko teraz bedzie Ogien rozpalic .katastrofa poprostu :hail: :hail: :hail:

???? Jak zablokowalo? W czasie jazdy? Cos musi byc nie tak z czujnikami ABS. Zbieznosc zrobiona? Jakie bledy wywala komputer?

Dari
21st-June-2014, 11:37
Kontrolki zapalaja sie I gasna ale jedzie jestem juz na promie . Mechanika zadnego madrego nie bylo I zaryzykowalem dojade na miescie posprawdzam . Ale do calosci w belgi skonczyl sie pasek klinowy krotki I cale szczescie ze tylko ten. Normalnie jestem pelen podziwu dla tego samochodu chyba zaden mnie tak niezaskakiwal w zyciu . Drazek wymienielem prawy z koncowka odrazu zbieznosc byla ustawiana na sznurek wieczorem Wiec pewnie do d....y .opony I tak musze kupic nowe Bo te ranty od srodku maja zjechane dosc ostro. Musi byc cos nie tak Bo mi dupa lata ze Szok bylem winkiel I I idzie bokiem .teraz przynajmniejmsie powyzej 160 kierownica nietrzachalo ale jakbludzko w drazku wewnetrznym bylo panowie tak wywalone ze jeszcze chwili a by wypadlo
Spalanie na 1460 km. 3 baki pelen paliwa pierwszy na Ruskin drug Polskie trzeci belgia I zostalo pol na uk tak ze do domu bylo 1730 I powinienem dojechac na 3 pelnych .

Coobcio
23rd-June-2014, 00:06
Standardzik :D
Trzeba podłączyć Consulta i ustawić w programie kierownicę na +/- 2 stopnie i dopiero wtedy ustawiać zbierzność...

Dari
9th-July-2014, 02:32
23 jade znowu nim do polski mam dosc gamoni tutaj od v6 nikt niemoze dojsc co mu dolega z Tym grzaniem teraz wymyslil I zeby zmienic chlodnicy I pompe wody a drugi ze to uszczelka. Tyle ze zaden nie dal 100% na to I Lece chyba ze wysiadzie wczesniej wtedy kupie r34 grr 500 Koni I bede cieszyl swoja pusta glowe

Tomek g35c
9th-July-2014, 09:41
Nie poddawaj się...
pojedź do prawdziwego doktora on to ogarnie...
Omijaj pseudo mechaników... maszyna będzie cieszyć latami...

Lukasz
9th-July-2014, 09:57
Czasem jest tak że żaden mechanik nie da Ci odpowiedzi co jest przyczyną w 100%. Wtedy po kolei wymienia, bądź kontroluje się części będące potencjalną przyczyną...

Dari
9th-July-2014, 18:24
Wiem I to mnie jeszcze trzyma przy duszy dlatego polska na Miesiac I do coobcia wskocze odrazu mam 220 ale milo bedzie pokazac sie terz nan wawie nim

Tomek g35c
10th-July-2014, 09:42
Daj znać kiedy będziesz, to spota zrobimy jest Nas przy najmiej 3 z G35... :)