PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Mini spot na spontana pod M1 Czeladz DZIS 21.06 :)



korzen
21st-June-2014, 12:01
Panie i Panowie... Ustawiam sie dzis z kolega cosmo pod M1 coby troche pogawozyc o tych naszych :car: Spotkanie na spontana, tak na godzinke dwie, zeby sie poznac. Umowimy sie pod M1 i zobaczymy co dalej... Albo na pogorie skoczymy na jakies :piwko: (po jednym oczywiscie jakoz jestesmy kierowcami :)). Wyjdzie w praniu... Moze sie Czestochowa zjawi (LOKTONG), ale chyba cos sie za slabo do nich modle lol Chyba rudy Krzycha nie odpala juz czy cos lol Jezeli ktos ma ochote na mini spota to zapraszamy.
Dam jeszcze znac o ktorej, bo jestem zawalony robota, ktora musze dzis skonczyc...
Jak bedzie wiecej chetnych niz tylko my z cosmo, to mozecie sie ustawic a ja jakos dolacze.
Pozdro i do zobaczyska :)

korzen
21st-June-2014, 22:33
Bylim az we dwoje :) Poznali sie, bylo milo chwile pogaworzyc o :infi: Dzieki Jerzy za spotkanie i do zobaczenia nastepnym razem :thumb: (Miejmy nadzieje w szerszym gronie ;))
Pozdro

cosmo
21st-June-2014, 22:41
Też dziekuje...i do zobaczenia;)

grabba
21st-June-2014, 22:53
Ładnie się prezentują :)

sirtrojan
24th-June-2014, 17:39
nice :)
Korzeń fele (po regeneracji?) już przytarłeś?

korzen
24th-June-2014, 18:44
Czlowieku nie bluznij :nono: ;) Co ty zauwaz, ze i w tylnym i przednim jest w tym samym miejscu... Takie piekne swiecace sa, ze sie wszystko odbija lol Moze "maza" jakas wredna od myjni czy cos... Ale lece sprawdzic :)

sirtrojan
24th-June-2014, 19:06
hehe no to jest pięknie jak są takie refleksy świetlne :)
W listopadzie bedę w Sosnowcu to się ustawimy i sprawdzę "nawłasnoocznie"

korzen
24th-June-2014, 19:32
Super to sie cos zorganizuje :thumb: Chociaz mam nadziej, ze uda sie nam jakos wczesniej spotkac :) Chcialbym poznac reszte ekipy :)

bolo2024
29th-August-2014, 02:22
Witam , będzie chwila to i ja podskoczę może się dowiem czego o nowym nabytku :)