PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Gdzie po paliwo w W-wie



sirtrojan
2nd-June-2010, 10:55
Generalnie paliwo w 100licy paliwo najtańsze jest na NESTE ale są w W-wie stacje gdzie jest czasem taniej! a mianowicie na Al.Prymasa Tysiaclecia ( tuż za tunelem przy dworcu zachodnim) - są obok siebie trzy stacje - pierwsza z brzegu to LUK która ma tanie paliwo i w zasadzie dyktuje warunki cenowe w okolicy, zaraz za nią - w głębi jest BP która nie może sobie pozwolić na np 30 groszowe różnice w cenie za litr i też ma zbliżone do LUK. Ostatnią z trójki jest ORLEN znajdujący się obok powyższych ( oraz II stacja VIS a VIS pierwszej - po drugiej stronie ulicy). Pilnują cen żeby nie różniły się zanadto od LUK i BP.
Ostatnio tankowałem na BP za 4,53 co wydaje mi się dobrą ceną.

Żeby nie było że jeżdżę po W_wie i szukam 15 złotowych oszczędności na baku to zaraz obok tych stacji mam magazyn wiec bywam tam dosyć często a ten post ma być rodzajem ciekawostki. ( no ale 15 PLN zaoszczędziłem :becky:)

ViluC36
2nd-June-2010, 11:32
Ja zawsze tankuje na Shellu V-Power Racing odkąd tylko kupiłem pierwszy samochód. Innych stacji jakoś nie uznaje tymbardziej że Shella mam pod nosem praktycznie :)

sirtrojan
2nd-June-2010, 12:53
A kto bogatemu zabroni ;) Jak po miescie wciąga mi czasem 18l to jaki to sens pakować paliwo za ponad 5 PLN szczególnie że w korkach nie ma mowy o żadnym depnięciu.

ViluC36
2nd-June-2010, 13:14
Generalnie to na benzynie nie oszczędzam jedynie jak śmigam po ropę to jak najtaniej szukam bo maszyny budowlane najgorszy syf przepalą a i dla firmy korzyść :P

Jacob_USA
2nd-June-2010, 14:13
To tak jak ja tylko V-power !! :) ale u mnie benzyna kosztuje tyle co u was woda mineralna :D hehehe lol