PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Jak usunac tusz z dlugopisu na jasnej tapicerce?



Buziaczek81
2nd-July-2014, 21:27
Czy ktos zna jakis sprawdzony sposob usuniecia tuszu z dlugopisu na jasnej tapicerce?Probowalem juz Gliptone Cleaner ale nic nie pomoglo:(

grabba
2nd-July-2014, 21:34
Jest specjalny środek Gliptone do usuwania takich plam. Taki w sztyfcie.

Gliptone InkStick, ew. podjedz do najbliższego punktu auto detalingu.

Buziaczek81
2nd-July-2014, 21:38
Dzieki za podpowiedz.Tylko czy naprawde to dziala, miales moze okazje przetestowania tego sztyftu?

grabba
2nd-July-2014, 21:40
Nie sprawdzałem, ale myślę ze jeżeli to Gliptone to powinno działać. Ja bym podjechał do kogoś, kto zajmuje się tym zawodowo. Zaplacisz maks. 100 zł

Buziaczek81
2nd-July-2014, 21:52
Chyba tak zrobie nie chce sobie narobic wiecej szkody niz to warte.Tak jak mowisz srodki Gliptone sa super uzywam je do czyszczenia i zabezpieczania a skora wyglada jak nowa:-)Ten sztyft tez pewnie tez jest dobry.

slepy62
3rd-July-2014, 22:02
Chyba tak zrobie nie chce sobie narobic wiecej szkody niz to warte.Tak jak mowisz srodki Gliptone sa super uzywam je do czyszczenia i zabezpieczania a skora wyglada jak nowa:-)Ten sztyft tez pewnie tez jest dobry.

Jest inny środek do tego z GL - tylko że nie widziałem żeby ktoś u nas to sprzedawał - ja kupiłem bezpośrednio z UK.

http://i.imgur.com/TxQvokE.png

Jeżeli chcesz mogę wziąść jutro do firmy - tylko że musiał byś do mnie podjechać w godzinach pomiędzy 7~13:30
jak nie - zapraszam popołudniu lub w sobotę/niedzielę pod Nieporęt - tel. puściłem na PRIV
lub w tygodniu w Piasecznie