PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Tanie coupe



Black
16th-July-2014, 21:51
http://allegro.pl/infiniti-g35-coupe-nissan-350z-2006-okazja-29100-i4396532324.html

2006 rocznik za psie pieniądze...

LOKTONG
16th-July-2014, 21:59
To auto pojawia sie od 3 miesiecy, co miesiac taniej - cos musi tam "smierdziec" ze taka kase sie nie sprzedalo

sirtrojan
16th-July-2014, 22:38
Zapomnij

korzen
16th-July-2014, 23:09
Napiszcie cos wiecej... Auto przewijalo sie na forum, ale zadnych konkretow nie bylo... Za te pieniadze RevUp... Kurcze nawet jak po przejsciach jakichs z glowa zrobiony to okazja...

sirtrojan
17th-July-2014, 00:42
Zapomnij


zapomnij

badyl
17th-July-2014, 08:31
bita z kazdej strony. Koles handluje czesciami do aut ze stanow i po taniosci "odbudowal" G35. Masakra!

Tu masz ten watek:
http://www.ifans.pl/showthread.php?3838-Podejrzane-G35

korzen
17th-July-2014, 10:56
Ok to z obu tematow wiem, ze MASAKRA i ZAPOMNIJ... No i koles handluje czesciami... Nie jestem zainteresowany kupnem, ale czysta ludzka ciekawosc mna kieruje... DLACZEGO zapomnij i masakra?? Jak bylo bite, co do zrobienia, jak jezdzi?? Upartym z natury wiec draze temat lol

badyl
17th-July-2014, 11:35
Mialem stycznosc z paroma bitymi autami i sie nie oplaca, bo:
1, Zadko kto kupuje w stanach auto LEKKO walniete i robi jest z czesci OEM. Najczesciej jest to pol auta i robia je w garazach na chinczykach
2, Jak masz chinczyki to NIGDY wszystko nie bedzie pasowalo, zawsze bedzie cos tluklo, lamac sie, brakowac bedzie jakis plastikow ( mnie to bardzo wk*rwia)
3, Ciezko to bedzie dalej pchnac
4, Ja traktowalem swoje G jak super sportowa fure (zreszta chyba jak kazdy) i raczej tym autem lata sie szybko. Teraz pytanie czy nie bal bys sie leciec 200km/h majac swiadomosc ze jedziesz autem ktore skladal jakis "fachman" w garazu z plastikowych krzywych czesci. Ja bym sie bal
5, Lepiej dolozyc 10tys i kupic cala porzadna fure a nie bawic sie w jakies skladaki.

Jesli sie myle i auto bylo lekko pykniete to prosze mnie poprawiclol

korzen
17th-July-2014, 12:03
badyl oczywiscie masz racje!! Ja po prostu chcialem wiedziec, co jest nie tak. Jak chinskie swiatla po lekkim dzwonie przodem to nie dramat bo sie wymieni. Teraz juz wiem, ze to auto to maksymalny ulep po powaznym dzwonie. Dzieki za info :thumb:
Poniewaz pewnei beda pytania jeszcze o to auto wrzucam screena aukcji na wypadek jak wygasnie. Prosze o przniesienie tematu do "nie polecam".

Pozdro

sirtrojan
17th-July-2014, 12:17
przeniose do tego działu jak ktoś pojdedzie obejrzy dotknie i podzieli sie wrażeniami. Puki co to nasze internetowe spekulacje. (co nie zmienia faktu ze nie polecam :P )

Boloński
17th-July-2014, 15:16
To teraz na pewno sie sprzeda :D pamiętajmy jednak, że nie zawsze tak jest... Ja również zapłaciłem niewielkie pieniądze za swoje G i nic konkretnego mu nie dolega... Jechałem teraz do Gdyni na Opener'a, przed wyjazdem oddałem auto mechanikowi i za wymianę:
Płynu chłodniczego (prestone)
Płynu hamulcowego (motul)
Konserwację zacisków
Wymianę klocków (ferodo Racing)
Ogólny przegląd

Zapłaciłem 410 PLN....
Po tym fakcie, na prawdę mam wrażenie, że w tych autach nic nie chce sie zepsuć... Łożysko buczy mi od stycznia tak samo, nie postępuje, najdroższym kosztem jak na razie jest wymiana chłodnicy klimy, ale bez tego da się żyć...
Niestety w przypadku tego egzemplarza mam wrażenie, że właściciel dał najniższą cenę na Alledrogo, tylko po to, aby szybko pozbyć się auta, które prawdopodobnie na żywo wygląda bardzo "średnio". Dzięki niskiej cenie ma więcej telefonów i w końcu trafi na leszcza.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

zajac01
17th-July-2014, 15:24
Odnośnie ceny tak samo miałem z 350Z. Wersja track z USA. Totalny bezwypadek, jedynym problemem był "trafiony" synchronizator. W ciągu roku wymieniono tylko pasek i piaste z łożyskiem, a sprzedalem go za prawie 20% więcej.
Fakt faktem, że każdy przypadek należy traktować jednostkowo.

BAJZEL
18th-July-2014, 07:43
A ja tam twierdze, ze cudow nie ma ... chesz pewne dobre auto to trzeba eci peci
ale wiadomo ... zdarza sie ...