PDA

Zobacz pe?n? wersj? : rozebrany v35



Dari
18th-July-2014, 19:15
Zabieramy sie za robote plantowanie czyszczenie dopasowanie po przegrzaniu nowy lancuch nowe uszczelki czekamy tylko na przeswietlenie ...... sroda musi ruszyc do polski

sirtrojan
18th-July-2014, 19:19
wciaz sie upieram ze jak robisz w UK to taniej byłoby kupić tam nowy silnik.

powodzenia w remontach

Dari
18th-July-2014, 19:31
A co by bylo jsk bym znow kupil znow zly

korzen
18th-July-2014, 19:55
SIR zalezy u kogo robi. Graty da sie kupic taniej niz u nas, a swap kosztuje tam 10tys zl +... Jak masz ogarnietego mechanika, bedzie dobrze... Moj stary motor dzis odpalil dostalem cynk od osoby ktora go ode mnie odkupila :) zlozyli z 2 jeden... Ciekawe ile to pochodzi...

Dari
19th-July-2014, 00:53
Panowie koszt demo tu wyniesie z czesciami od1200min do 1500f obie uszczelki plantowanie glowic uszczelniacze zimeringi nowa pompa nowy lancuchu Bo stray juz byl Powoli do smieci , do tego ole je I olej w moscie tylnim Wiec uwazaj ze cena jest ok tyle co bym dal za silnik a dosztukowac go in podlaczyc to 1500 f kolejne Wiec chyba wybralem najlepsza opcje
Gosc sie zna juz na Tym ))) ma na stole lambo I lotusa starego Wiec garaz nie Bylle wiocha
Autko zarabia na siebie Wiec remont mu poslurzy chyba ze w polsce go zamienie

Coobcio
19th-July-2014, 14:57
Przy okazji takiego remontu warto by było pierścienie tłokowe wymienić !!!
Ps. może wałki rozrządu chcesz jakieś fajniejsze :) ??

Dari
29th-July-2014, 13:00
Wyjechał i zagrażał się po 10 milach na nowo tragedia porostu niemal słów

korzen
29th-July-2014, 14:14
Dari remont tego silnika to nei taka prosta sprawa niestety... Sam w sobie silnik jest prosty, aczkolwiek tolerancje sa naprawde male... No i nie mozna oszczedzac wogole na czesciach... W szlifowanie walu tez bym sie nie bawil (cienka powloka utwardzona)... Azotowanie walu konieczne po wywazeniu (wg mnie oczywiscie)... Napisz co robiles... Kumpel tez na sztuke wywazyl wal i zalozyl nowe panewki w revup... Pochodzilo pol godziny i znowu to samo. Czy silnik chodzi ok tylko sie grzeje?? Jezeli tak to masz
A. chlodnica do wymiany
B. zapchane kanaly wodne gdzies
C. padnieta pompe wody
Innych opcji na szybko nie widze... Napisz cos wiecej...

Coobcio
3rd-August-2014, 23:33
A ja bym obstawiał pęknięte głowice...
Ps. Termostat wyciągnięty masz zdaje się ??