PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Wydech



mooth
19th-August-2014, 16:14
Przyszedl czas na nowy wydech do mojego fx45 , pu¶cił spaw wiec zamiast to naprawiac wymienie na nowy.
Znalazlem tu w lodzi firme ktora mi to zrobi http://www.wydechy.inochi.pl , ktos cos o nich slyszal ?

Zbytnio sie na tym nie znam i nie wiem co wybrac aby bylo dobrze , mozecie podac jakies przyklady na ktorych mozna sie wzorowac ?
Co da mi najlepszy glos i moze cos mocy doda , w tej chwili chyba jest Ypipe i czy warto wymienic na dual ?
A jesli chodzi o katalizatory to jak nejlepiej sie ich pozbyc , wstawic pusta rure czy rozbic te co sa ? podobno dobrze placa za stare :)

korzen
19th-August-2014, 17:48
Orientowalem sie lekko w temacie i do FX35 najlepiej zrobic customa. Z nierdzewki moj mechanik ma kolesia, ktory ogarnalby temat za ok 2-3tys zl... Tylko, ze on jest z Bielska... Zapytaj ile Cie skasuja w tej firmie. Wydaje mi sie, ze lepiej ogarnac temat u profesjonalistow niz kupowac chinskie wydechy z ebay... Daj znac jak bedziesz cos wiecej wiedzial, bo powolutku tez przymierzam sie do tematu :)

mooth
19th-August-2014, 18:00
3tys y-pipe a taki na wzór invidia 4tys. Zależy mi na czasie i juz się tam umówiłem na przyszły tydzień tylko nie wiem jeszcze co zrobić

korzen
19th-August-2014, 18:14
Pogadaj, moze zejda Ci z ceny na wzor invidia... Powiedz, ze zareklamujesz ich w klubie :) Jak zrobia za 3,5tys to masz dozywotni fajnie brzmiacy wydech... Pozniej strojenie i jeszcze ugrasz pare KM/Nm a spalanie spadnie. Wg mnei fajna opcja... Ten na wzor invidia to od razu decat??

mooth
19th-August-2014, 18:44
ten im pokazalem
http://www.invidia-usa.com/Products.aspx?ProductID=216
a strojenie juz chcialem wczesniej ale nie moglem z terminem sie dogadac , we wrzesniu postaram sie to zrobic , teraz wymienie wydech i wywale katalizatory

MarianoS81
19th-August-2014, 19:03
Dokładnie powiedz im że będziesz reklamować ich na forum, zrobisz parę fotek ➕ jaki¶ filmik a napewno kto¶ się skusi.Parę stów zawsze w kieszeni, a my z chęci± zobaczymy efekty ich pracy. Pozdrawiam

korzen
19th-August-2014, 19:30
Niech robia od razu z decat pipes... To co im pokazales to wydech od katow (zaczyna sie za katami)... Niech zrobia od kolektora do konca i wywala katy od razu...

mooth
19th-August-2014, 19:41
a czy z odlaczona sonda lamba nie bedzie problemow ? od dlugiego czasu mam blad sondy i jezdzi normalnie

korzen
19th-August-2014, 20:10
Niech zrobia normalnie wejscie na drugie sondy i wrzuca tulejki/emulatory i bedzie dobrze. Ew u Coobcia programowo usunac sondy lambda. Oni niech zrobia normalnie z otworami na sondy...

mooth
19th-August-2014, 20:22
tak wlasnie u Coobcia bede chcial przy okazji gdy bede mape robic usunac ten blad na stale bo cos wspominal ze to robi tylko chodzi mi o to czy do tego czasu bede mogl normalnie jezdzic

korzen
19th-August-2014, 21:18
Bedziesz mogl normalnie jezdzic. One nie maja wplywu na sklad mieszanki. Niech wrzuca emulatory narazie http://allegro.pl/ocynkowany-emulator-sondy-lambda-najwyzsza-jakosc-i4513791125.html cos takiego po prostu. To tuleja, ktora odsuwa sonde od bezposredniego kontaktu ze spalinami i "oszukuje" jej odczyty. Dobre i tanie rozwiazanie.