PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Auto Świat - info o przedłużonej wersji Q50L



sirtrojan
25th-August-2014, 13:49
http://www.auto-swiat.pl/zdjecia/to-infiniti-q50-jest-najdluzsze/9m210

korzen
25th-August-2014, 15:53
No to juz jest kawal auta :thumb: Mi sie podoba... Tylko do takiego auta taki silnik :shocked: Czy oni maja jakies zakrecone normy emisji spalin czy co?? Dlaczego nie V6??

mariuszzar
25th-August-2014, 20:45
Nie rozumiem tego chinskiego myslenia. Po jakiego w aucie klasy D robic wersje long. Przeciez to nie sprawi, ze nagle mamy auto klasy E/S. Nie wydaje mi sie, aby prezesi jezdzili w tego typu samochodach. Ale skoro jest zapotrzebowanie rynku to jest mamy takie wynalazki (jak to mawiał moj fizyk: "natura nie lubi prozni" ). Ciekawe kto to kupuje?

zajac01
25th-August-2014, 21:21
Też tego nie rozumiem, ale skoro jest przedłużanie A4 i BMW 3, to widocznie przyszedł czas na Infiniti...

Black
25th-August-2014, 22:19
.
Czy oni maja jakies zakrecone normy emisji spalin czy co??

Tam to raczej nie ma żadnych norm,silnik rzeczywiście przegięcie,rzędowa czwórka w takim aucie?

michaelllo
26th-August-2014, 21:44
Nie rozumiem tego chinskiego myslenia. Po jakiego w aucie klasy D robic wersje long. Przeciez to nie sprawi, ze nagle mamy auto klasy E/S. Nie wydaje mi sie, aby prezesi jezdzili w tego typu samochodach. Ale skoro jest zapotrzebowanie rynku to jest mamy takie wynalazki (jak to mawiał moj fizyk: "natura nie lubi prozni" ). Ciekawe kto to kupuje?
Z kolei Chińczycy pewnie się zastanawiają po co te gamonie z Europy tak szpecą sedany robiąc z nich kombi :) w końcu i tak prawie zawsze wozi się w nich powietrze.