PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witam 4ancymon4



4ancymon4
9th-June-2010, 23:59
Witam , od lutego tego roku jestem właścicielem FX 45 z 2005 roku.

Black
10th-June-2010, 09:31
Witaj

Może cos więcej,jak tym sie jeżdz?i,ile to pali?,jak często sie psuje itp:)

no i zdjęcia by sie przydały;)

4ancymon4
12th-June-2010, 15:10
Jeździ się bardzo fajnie. Pali po mieście 26 , a to i tak mniej niż na początku ( na trasie Karpacz Warszawa 120 litrów , a jazda ostrożna) Po pierwsze wizycie w serwisie ( diagnoza typu , on może tyle palić , to zależy od "nogi") więcej do tych palantów nie pojadę. Podejrzewam że jest uszkodzony sensor pedału przyśpieszenie , bo nie chce się włączyć tryb diagnostyczny komputera. A może macie inne pomysły?
Hamulce jak w maluchu, mimo że tarcze rowkowane (nie wiem jakiej firmy , to zakup poprzedniego właściciela) , kupiłem klocki ceramiczne Hawka , czekam na dostawę. Kupiłem też sprzęgło wentylatora chłodnicy. Silnik się grzeje w korkach. Światła też do przeróbki , mimo że samochód zarejestrowany w Polsce i po przeglądzie. Czeka mnie jeszcze sporo pracy i wydatków.

sirtrojan
12th-June-2010, 17:49
Ancymon wpadnij ze swoją furką na jakiegoś spota w 100licy.

Generalnie 45 nie powinna palić więcej niż 20l nawet przy ciężkiej jeździe chyba że jestes mistrzem startu ze świateł ;)

4ancymon4
13th-June-2010, 13:28
Chętnie wpadnę. Kolega ma FX 45 i pali mu 16 po mieście, u mnie jest coś nie tak. Jasne że jak uda mi się zająć "pool position" to pokazuje beemkom gdzie ich miejsce :)