PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Zacieło płyty w zmieniarce



bolo2024
29th-August-2014, 01:17
Witam jak w temacie panowie ewentualnie panie zacieło mi płyty w zmieniarce,to znaczy fajnie chodziło wszystko grało z 1 płytą w środku gdy jednak wsadziłem kolejne2 to przy tej ostatniej 3 pisze mi PRESS EJEC i tak non toper, nie umię odtworzyć ani nawet wyciągnąć żadnej z płyt, szukałem troche u wujka Goo i znalazłem nic co mogło by zostawić radio w środku bez jego wymiany , patrzałem w instrukcji i tam też nic o tej przypadłości nie ma, więc zwracam się do kogoś kto możliwe że już takie coś miał bo czytać się dało sporo że te radia w 1 generacji po lifcie i przed liftem tak mają .Pomocy :hail: nie umię już słuchać tych naszych stacji radiowych non stop to samo i to jeszcze jakie denne starocie puszczają , podziękował s góry i pozdrowienia :attention::attention::attention:

grzesiek
29th-August-2014, 14:57
No niestety taki urok tych zmieniarek. Ja zrobiłem tak jak większość kupiłem isimple i słucham iPoda. Co do płyt to idzie je wyjąć tylko trzeba wyjąć zmieniarke. Ja jeszcze swoich nie odzyskalem ale chyba Sir to robił i wie dokładnie jak.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

BAJZEL
30th-August-2014, 23:03
nic trudnego z odzyskaniem też to gdzieś uwieczniłem na forum razem z fotkami :)