PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Dziwny dzwięk z głośników...



korzen
3rd-September-2014, 20:29
Witam...

Dziś audio w moim FX zwariowalo... Podczas słuchania radia, z tylnego prawego glosnika (gwizdek na słupku) i w centralnego glosnika zaczął wydobywać sie drażniący szuszczący dzwięk. Po chwili zaczął stawac sie głośniejszy, aż nie do zniesiania... Dopiero uderzenie ręka w deske od góry sprawiło, że dzwięk ucichnał. Nie miało na to wpływu ani zródło z którego słuchałem muzki, ani nawet wyłączenie radia nic nie dało!!! Zaczęło tak charczeć, że dzieci prawie mi ogłuchły!!! Na pewno to jakieś przebicie lub uszkodzenie jednestki sterującej. Albo wzmacniacz, ale dlaczego działo sie to również przy wyłączonym radiu??!! Wszyskie sugestie mile widziane...

Dziekuję i pozdrawiam

korzen

http://www.freshalloy.com/showthread.php/176041-03-G35-Radio-Problem-Speaker-Noise-Even-When-RadioTurned-Off

Ten sam problem, tylko z innym glosnikiem. Wychodzi an problem masy... No to czeka mnei sporo dlubania :(

Roman
3rd-September-2014, 20:54
zima idzie zwierzuny Ci się złażą do auta i harcują, a na poważnie może to głośnomówiący od tel. i coś się sprzęgło.

korzen
4th-September-2014, 08:42
Winna jest na 99% jednostka sterujaca lub wzmacniacz. Charczenie/trzeszczenie zaczyna sie po przekreceniu kluczyka w pozyucje 1, bez wzgledu na to czy razio jest wlaczone czy nie. Po probie wyciagania po kolei kostek i wlaczania zaplonu doszedlem, ze po wypieciu kostek zaznaczonych na czerwono problem nie wystepuje... Jak ktos ma schemat bede wdzieczny.

Roman
4th-September-2014, 08:51
widzę że nie dało Ci to spać

korzen
4th-September-2014, 10:53
NArazie wypieta czarna kostka. Radio nie dziala, ale da sie autem jezdzic... Ale jestem hmmm... zly... Wlasnie kupilem USA SPEC i specjalnie ipoda nano do auta i k**a sie cos z...epsulo...

Roman
4th-September-2014, 13:09
podjedz do jakiegoś elektronika może to tylko pierdołka.

korzen
4th-September-2014, 13:55
Nie mam zaufanego, a auta potrzebuje na codzien. W wolnej chwili odepne wzmacniacz i podepne jakis inny jak cos znajde. Wtedy zobaczymy co w trawie piszczy...