PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Aktualizacje map w nawigacjach



Bartek
14th-September-2014, 21:02
Czy ktoś się orientuje, czy aktualizacja kiedykolwiek nastąpi? Niestety poziom aktualności map w naszych autach to jest wstyd i żenada dla tej marki. Jak nie umieją tego robić, albo im się nie chce, albo nie wiem co, to trzeba było zrobić tak, jak słusznie zrobiła Mazda, tzn. wejść w relacje z podmiotem specjalizującym się w mapach. I następnie on dostarczałby mapy do naszych samochodów. A tak to ch.. dupa i kamieni kupa, jak rzekł onegdaj klasyk.

Z góry dziękuję za rady dotyczące lepienia czegoś do szyby (albo gdzieś tam) i wetknięcia w to coś mojego ajfona. Chcę mieć aktualną mapę w telewizorze samochodowym i już ;).

sirtrojan
15th-September-2014, 09:28
Nieprędko.masz nowe auto = w miarę aktualne mapki. Z upgrade-ami jest problem.

Bartek
15th-September-2014, 09:37
Szczerze mówią, to nie wiem... Z tego, co Misiek pisał, to ma taki sam szit, jak ja. Ja kupowałem w kwietniu 2013, więc ta różnica nie jest znowu tak znaczna (czasowo).

misiektoja
16th-September-2014, 03:32
Coś Szymon mówił, że ma być aktualizacja jakoś niedługo, ale nic nie słychać. Ja tam się poddałem i jeżdżę z Automapą, tym bardziej, że tam są dobrodziejstwa w postaci technologii omijania korków (działa zaskakująco dobrze).

Miko
16th-September-2014, 08:22
Ja patrzyłbym z wielkim przymrużeniem oka na deklaracje salonu co do aktualizacji map. Słyszeliśmy to przy zakupie G w 2009 roku i Fx w 2013. Puste słowa.

sirtrojan
16th-September-2014, 10:26
moje dobrze poinformowane źródła mówią że jest problem z mapami i żeby ich nie oczekiwać w krótkim czasie.

Bartek
16th-September-2014, 12:22
I niestety, co by w tej sytuacji nie mówić, jest to żen do potęgi entej.

misiektoja
16th-September-2014, 13:02
Szkoda, że nikt nie robi dedykowanych paneli na Androidzie albo Windows CE do Infiniti. Ja w poprzednim autku (Mazda 6) wywalilem oryginalny panel i kupilem dedykowany, skrojony pod to auto panel na Windows CE 6.0. Zainstalowałem AutoMape i było super. Mapy mogłem aktualizować sobie sam kilka razy do roku. To jest trochę smutne, ale z nawigacji w Q50tce korzystałem z bólem do majówki. Wyszedłem z założenia, żeby dać temu szanse mimo kilku wpadek w Warszawie i poza nią (brak A2). Ale jak w maju poprowadził mnie jakąś offroadową drogą, gdzie mało zawieszenia nie straciłem to dałem sobie spokój.

Bartek
16th-September-2014, 14:28
Ciekawe, czy tak samo jest w mercach, beemkach, albo lexusach?

Miko
16th-September-2014, 15:59
Rzeczywiście problem jest żenujący. A najgorsze jest to ,że firma nic nie robi w tym kierunku. W dobie, gdzie smartfony pokazują "on-line " sytuacje drogową , Infiniti Polska rozpala lampę naftową...

Bartek
16th-September-2014, 17:29
Rzeczywiście problem jest żenujący. A najgorsze jest to ,że firma nic nie robi w tym kierunku. W dobie, gdzie smartfony pokazują "on-line " sytuacje drogową , Infiniti Polska rozpala lampę naftową...

Nic dodać, nic ująć - jak to się mówi.

misiektoja
16th-September-2014, 17:53
Dlatego też jest to mój ostatni samochód marki Infiniti. Niech mnie pocałują głęboko w cztery litery !

sirtrojan
16th-September-2014, 18:32
:opmon: hahaha



foch na firme bo mimo że ba zajebiste auta nie ma ... mapki ;)

Bartek
16th-September-2014, 18:32
Oj, chyba nie o to tutaj w tym całym pisaniu chodzi ;). Choć oczywiście można się cieszyć, parafrazując pewien skecz, z tego że skoro tylko jedno koło jest popsute, to przecież 3 są dobre ;).
Premium = dbałość o szczegóły. I mamy tutaj odrobinę obciachu nizależnie od tego, że super się jeździ. Szczególnie wtedy, jak znam drogę.

sirtrojan
16th-September-2014, 19:32
Premium = dbałość o szczegóły. I mamy tutaj odrobinę obciachu nizależnie od tego, że super się jeździ.

coś w tym jest :|

misiektoja
16th-September-2014, 19:49
Oj to taki mały żarcik był, jest duża szansa, że następne też będzie Infiniti :) Słabe mapy wkurzają, zwłaszcza w autku za taką kasę, ale co zrobić.

Boss7
28th-April-2015, 16:08
Dlatego też jest to mój ostatni samochód marki Infiniti. Niech mnie pocałują głęboko w cztery litery !

Następna Tesla? Tam jest aktualizacja map w cenie samochodu.

LOKTONG
28th-April-2015, 16:15
A ktora wersje mapy macie obecnie w modelach II generacji. Kupiłem auto i wlasciciel mowi ze aktualizował i ze ma najnowsza mape. Rocznikowo komputer podaje 2013r

Bartek
28th-April-2015, 16:54
A gdzie to widać która wersja? To sprawdzę pózniej i Ci powiem. Kupiłem samochód w 2013, więc mogę się spodziewać (chyba?), że mam najnowsze mapy, jakie wtedy były. A nie obejmują między wieloma innymi odcinka S7 olsztyn - Nidzica, który funkcjonuje od 2012 r. Po kwietniu 2013 aktualizacji nie było na pewno.

MISWRO
26th-February-2016, 23:03
Ja jak kupiłem fx w salonie to zaktualizowali mi mapki zaznacz cz am że kupiłem używane auto

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka