PDA

Zobacz pe?n? wersj? : problem mojego v35



Dari
9th-October-2014, 12:45
***** dalem przed wakacjami mojego do mechanika zmienili uszczelki splantowali glowice nowe lancuchy .wyjezdzam z warsztatu i znowu sie zagrzal na trasie porazka .wracam do warsztatu a ten pedal mowi ze wentylatory teraz siadly .kase ugadalem na 1200f za 2 tyg wracam niby juz w pozadku a **** ze tak powiem wystawil mi rachunek na 2700f i niechce oddac samochodu bo mowi ze tyle wyszla naprawa dzwonie na policje a oni maja to w dupie adwokat mnie nic niepocieszyl bo w angli prawo dziala inaczej musze wniesc sprawe koszt tedo okolo 3000f ze samochod niema wartosci 10 tys f koszta sprawy niesa zwracane przez nikogo .**** niechce wydac samochodu i jedynie jak wystawi po za garaz to moge go wykrasc bo z warsztowego terenu nie a po za tak waruje juz 2 tydz aby go wystawil choc na min i juz mnie *****ca zrzera .jak biednego polaka jakis pakis proboje wywalic na zabawke . Mam takiego nerwa ze szok w polsce bym to zalatwil szybciutko a tu niechcem miec problemow z ktorymi skoczylem kiedys ;) .normalnie rozbraja mnie sutuacja powiem wam

sirtrojan
9th-October-2014, 13:18
biednemu zawsze wiatr w oczy

BAJZEL
9th-October-2014, 13:58
Kurcze I nie znasz jakis chlopakow zeby podeslac na rozmowe ... lokalnych kiboli z baru za krate browara ...
Wczoraj uslyszalem fajna historyjke ... jak gosciu oddal auto I mechanic lecial w kulki ... z terminami ... a gosciu byl mysliwym I legalnie wozil gnaty ze soba - a ze niby wracal z polowania to zajechal bo w koncu sie w*****l wjechal do warsztatu autem robiac taki halas ze sie wszyscy zlecieli jak juz sie na niego gapili to przelozyl strzelbe na siedzenie pasazera wysiadl majac jeszcze gnata przy pasie I powiedzial jak mi dzisiaj auta nie oddacie to was rozpierdole ..... I niby final taki, ze dostal zrobione auto a za to ze sie nie wywiazali w terminie usulga byla gratis...

Roman
9th-October-2014, 14:08
albo gość odważny albo głupi za takie coś traci się pozwolenie na broń i można z maczugą polować.

Coobcio
9th-October-2014, 14:46
No nie ładnie trzeba infromować że są dodatkowe koszty...

Dari
9th-October-2014, 16:53
Mam juz 3 na 5 w zawiasach za pobicie wlasciciela agencji towarzyskiej a w warsztacie maja moj adres i dupa bo policja moment wpadnie ; (. Ale juz mam pomysla . Nieoddam zabawki tym bardziej ze w ****a przylecial z tymi glowicami bo problem powrocil a niezaplace mu 2700

korzen
9th-October-2014, 17:44
Dari wez paru chlopakow, ubierzcie kaptury i chusty . Wpadnijcie do warsztatu i zabierzcie auto tak, zeby nikt was nie rozpoznal. Zglos na policje kradziez. Auto postawcie gdzies, gdzie "przypadkowo" je znajdziesz porzucone :) Moze sie uda...

BAJZEL
9th-October-2014, 21:00
ROMAN : albo gość odważny albo głupi za takie coś traci się pozwolenie na broń i można z maczugą polować.


Roman ja to skomentuje tak :) nie pal papierosow bo umrzesz na raka :)

kmn
10th-October-2014, 01:20
Odważny ten mechanik, że tak pogrywa... albo ma jakąś bandę za sobą, że tak kozaczy albo głupi... Mam nadzieję, że uda Ci się to rozwiązać normalnie i się jakoś z gościem dogadasz bo szkoda ryzykować. Może podesłać mu tyle aut znajomych, żeby z braku miejsca musiał Twoje wyparkować:)

Dari
11th-October-2014, 03:04
Powiem glupi nie odwazny mi niechodzi o kase za ta naprawe a niedam sie dymac jakiemus brudasowi .koszt naprawy z samochodem tyle co dalem 3.5 tys f wyniesie wiecej niz jego wartosc .ma kategorie powypadkowa jeszcze trzeba przy nim porobic bo wyglad to niewszystko a niekalkuluje sie dokladanie do niego coraz wiecej bez sensu . Napewnoe niedam za wygrana jak niebede mial ja to i on terz niebedzie go mial . Caly czas na tracker monitoruje gdzie stoi i bywam tam czesto .****a upilnuje nietakiego juz w zyciu upilnowalem i terz byli cwani . W polsce byloby szybciutko to rozwiklane . Kur...a az mnie szlak po nocach strzela jak widze go za dwoma bramami ;)

Coobcio
11th-October-2014, 13:10
Chyba taniej by wyszło wymienić cały piec...

Black
11th-October-2014, 21:54
.
niechce oddac samochodu bo mowi ze tyle wyszla naprawa dzwonie na policje a oni maja to w dupie adwokat mnie nic niepocieszyl bo w angli prawo dziala inaczej

Sądziłem że takie numery to tylko w Polsce a tu proszę.Niestety ale chyba będziesz musiał zapłacić gościowi,jakiekolwiek siłowe rozwiązania bardziej ci zaszkodzą niz pomogą.

Dari
12th-October-2014, 00:40
A tamto postoi czas pokaze rezultat narazie lece na cube i niemam zamiaru sie stresowac zostawiam los w rekach boga

Dari
12th-October-2014, 00:42
A masz cos tam fajnego do lekkiej blacharki w miare dobrej cenie . Bo chyba zmienie teraz marke na mercedes g z 1990 i staranuje ta brame heeeee

Roman
12th-October-2014, 10:30
Roman ja to skomentuje tak :) nie pal papierosow bo umrzesz na raka :)


Nie pale, nie pije nie używam ... :-)

BAJZEL
15th-October-2014, 00:09
skoro juz zostawiles te ... to ja dokoncze :)


nie pale , nie pije , nie I zywam ... nie zyje ...


:):)


tylko bez spiny ja tez co chwile sobie wmawiam , ze nie bede uzywal zycia :) I poki co znowu 2 tyg nie pale :)


wracajac do autka ... nie przespalbym chyba jednej nocy nie wspomne o wyjezdzie na wakacje majac swiadomosc ze moje autko stoi u kogos i nie chce mi go oddac .. tak mi sie skojarzyl temat bo walsnie sie szlajam po portach w szkocji ... lerwick - Montrose - Aberdeen ....
strasznie slabo rozegrany temat , ze gosciu majac swiadomosc ze napraewa wyniesie wiecej a nawet duzo wiecej niz ci zaoferowal ... nie poinformowal cie o tym zanim podjal sie tej roboty .,... no chyba ze powiedziales ma byc zrobione i odbieram w poniedzialek ...to gosciu uznal ze pieniadze nie graja roli ...


wiec szybki rachunek sumienia ... i wtedy decyzja czy grzecznie ustalamy pokojowa droge do rozwiazania ... czy odpalasz tego z gory ustalonego 1000 £ naprawy tzw... ekipie remontowej co mu poskacze po klacie ...

butrym81
15th-October-2014, 12:54
Panowie, nie jestem prawnikiem ale wydaje mi się że namawianie do rozwiązań raczej nie pokojowych może być karalne.