PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Wasza opinia co do felg...



Casian
27th-October-2014, 12:04
Witam
Na allegro znalazłem takie oto felgi jak niżej:
http://allegro.pl/felgi-5x114-3-18-infiniti-fx-g35-g37-fx35-i4675022298.html

Nie doczytałem się szczególnie nazwy producenta pewnie jakiś no name... możecie się jakoś wypowiedzieć, pomóc w ewentualnym zakupie?

Myślę o nich na zmianę na zimę...
Pozdrawiam
Piotr

sirtrojan
27th-October-2014, 12:26
pewnie jakieś chińczyki ale wyglądają ciekawie. mogą być co najwyżej miękkie.

edit

chińczyki :)

http://freemanwheels.en.chinaningbo.com/

Casian
27th-October-2014, 12:43
No właśnie nie chciałbym się sugerować samym wyglądem... cena zachęcająca... ale ciekawe jak jakość... mam oryginały 18" które dałem do renowacji (wyglądały koszmarnie)... są już wypiaskowane i przygotowane do malowania na czarny mat... ale zobaczyłem te i mi się trochę wkręcają... hmm...

pgkoci
27th-October-2014, 14:13
Podobne fele kupowałem do infi taty. Wprawdzie przebieg na razie mają niewielki ale mija już 5 rok i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Jedna strona trochę przytarta od krawężnika ale to dotyczyło by pewnie każdej innej felgi także. Moim zdaniem stosunek jakość/cena na bardzo dobrym poziomie:clap2:

badyl
27th-October-2014, 14:29
Jabym nie bral... Nie wierze w super felgi za nie cale 2000zl. Niestety za dobre felgi trzeba zaplacic wiecej. Boje sie ze, tak jak pisze Sir, beda miekkie i na ktorejs dziurze sie poddadza

MaciekGT
26th-December-2014, 12:46
Jeśli na zimę to nie polecam bo felga ma poler lakierowany. Miałem podobne felgi i po jednym sezonie zaczęły robić się parchy, tzn korozja aluminium wżarła się pod lakier. No chyba że od razu dasz je do dodatkowego zabezpieczenia lakierem bezbarwnym... Tak poza tym to na asfalt i lato się nadają i problemów z wyważeniem czy biciem nie ma. Cena jest dobra i jakby ktoś mi ukradł koła z mojego G to na pewno nie wydałbym 6 tys. zł za komplet używanych Enkei...(w tej cenie to felgi i nowe oponki się zmieszczą...)