PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Infiniti fx35



1fresh1
19th-November-2014, 19:39
Witam, potrzebuje opinii na temat tego Infiniti. Sprawdzilem juz carfax, wyjechal w jednym kawalku z Kanady. Wlasciciel troche kreci przez telefon... Obserwuje aukcje od miesiaca, cena byla zmieniana juz kilka razy. Moze to jakis sliski temat. Stan wydaje sie wzorowy. Cena chyba wysoka jak na ten rocznik. Nie znam sie na tej marce. To ma byc moje pierwse Infiniti, nie chcialbym sie sparzyc na starcie :D Jakies sugestie? Pozdrawiam
http://allegro.pl/show_item.php?item=4775466278#imglayer

1fresh1
19th-November-2014, 19:39
Za bledy w pisowni z gory przepraszam :D

korzen
19th-November-2014, 20:15
Cena jest dosc niska... Na tych zdjeciach nic nie widac... No moze, ze opony sa srednie (przy tej cenie te 3tys na opony do przezycia). Popros o lepsze zdjecia, szczegolnie wnetrza i spod maski. Zapytaj na jakim oleju jezdzi auto i jak dlugo je ma. To, ze przyjechal z Kanady caly nie swiadczy o tym, ze w Europie nic sie nie dzialo. Zapytaj jak ma przerobione swialta na EU?? Nie widze cofania i przeciwmgielnego. To podstawa (przerobka swiatel ok 700-800zl). Na tych fotach wyglada ok. Przebieg jak nie bylo LPG tez akceptowalny. Super sprawa, ze z Kanady wiec ma licznik w km/h. Kolor jak moj, szkoda, ze nie ma sport pakietu. Ogolnie cena bardzo atrakcyjna, wiec warto sie pofatygowac i obejrzec auto :thumb:

grabba
19th-November-2014, 20:24
W ogłoszeniu jest: Dwa tryby jazdy: ciągły napęd 4x4 lub napęd tylny ... ?

1fresh1
19th-November-2014, 20:48
Z fatygowaniem to troche gorzej, jestem ze szczecina do goscia mam 800km!! Chce jechac na weekend, wole zeby to byl wyjazd na pewniaka i powrot Infiniti :D A mi sie wydawalo ze ma przerobione lampy... Ponoc nie jezdzil na gazie. Opony letnie ponoc juz smietnik, zimowe nowe z zeszlego roku. Jest drugim wlasnicielem w kraju. Jezdzil nim dwa lata. Auto wyjechalo z Kanady w 2009. Znalazlem jeszcze inne fotki z poprzedniej aukcji z wyzsza cena:
http://otomoto.pl/infiniti-inny-infiniti-3-5-benz-280km-full-opcja-C34911892.html

zajac01
19th-November-2014, 21:12
Jak na 2 stówki przebiegu, to ma całkiem przyzwoity fotel kierowcy.

1fresh1
19th-November-2014, 21:26
No wlasnie, stan ogolny jest bym powiedzial ''kolekcjonerski'' :D Fotel kierowcy nie zmeczony. Zmartwilem sie tylko ta przerobka lamp... Zapomnialem ze w EU jest troche inaczej. Wydaje mi sie ze pierwszy wlasciciel w kraju raczej to zrobil, prawie 6 lat z krzywo swiecacymi lampami przednimi jezdzic to troche lipa... Teraz z innej beczki, czy na montaz butli lpg w kole jest wystarczajaco miejsca?

korzen
19th-November-2014, 21:44
Lampy przednie zostaja. Sa US swiecace prosto wprawdzie (nie w prawo jak u nas), ale mieszcza sie w normie. Chodzi o kierunki tylne (nie czerwone a pomaranczowe, to ma na pewno przerobione), ale i brak swiatla przeciwmgielnego i cofania (u nas mus, w US nie). Fotel jest troche styrany, tylko tego nei widac na tym zdjeciu (zn sie ja widze ;)). Kierownica ok. Ogolnie wyglada bardzo fajnie. Jedz i sprawdz auto w jakims warsztacie koniecznie (nei zebys kupil z obrocona panewka i zalanego motodoktorem). Suma sumarum mi sie podoba i cena dobra :thumb:
Co do butli przeszukaj forum. Mozna butle 80L jak ja mam z podniesieneim podlogi w miejscu kola, lub tylko w miejscu kola ok 60L... Bylo na forum poszukaj.
Pozdro

zajac01
19th-November-2014, 22:10
Kierownica ok bo wypastowana i świeci się jak psu... orzeszki :) też tak miałem po zakupie i przez jakiś czas WTF, czemu non stop ręka brudna? :)
A odnośnie tylnych lamp to tak jak korzeń mówi, miej to na uwadze. Ja miałem nie przerobione i pomimo, że gość jeździł jakieś 4 lata w Polsce, to mi się udało tylko 3 msce i straciłem dowód rejestracyjny. Lampy do przeróbki, ponad 6 stówek w plecy na przeróbkę. Jeśli w tym są oryginały, to zawsze jakiś argument do urwania ceny.

1fresh1
19th-November-2014, 22:31
Wlasnie jestem po rozmowie, lampy przod przerobione, brakuje spryskiwaczy, tyl nie ruszane. Mam nadzieje ze da sie przerobic tak zeby bylo ladnie bez dokladania lampy pod spodem zderzaka... Olej 5w30, wymienione ostatnio lozyska na przodzie. Fotel kierowcy ma jakies ryski ale to jest do wyciagniecia, nie jest zdeptany jak w wiekszosci przypadkow... Cene juz urwalem sporo przez telefon. Opony letnie na jeden sezon. Napedy sprawne. Wszystko teoretycznie :D Jestem zdecydowany na 99%, musze tyko nagrac jakis warsztat w okolicy. Martwi mnie tylko ta cena, na necie sa duzo tansze, nie wiem czy cena nie przerasta troche wartosci samochodu....

1fresh1
19th-November-2014, 22:34
Aaaa, jeszcze jednom jak juz pojade to na co zwrocic szczegolna uwage przy ogledzinach?

korzen
19th-November-2014, 23:12
Pokaz te tańsze bo nie uwierzę???!!! Światła przód to jak przerabial, bo o tym nie słyszałem (wersji europejskiej nie było). Ile ty chciałbyś dać za fx w dobrym stanie tak z ciekawości? Za niecałe 40tys ładnego jeszcze nie widziałem.
Uwa zwróć na to co w normalnym aucie. Czy skrzynia ok, czy nie ma wyciekow pod autem. Ja bym tez sprawdził kompresje. Idealnie byłoby zrzucić miskę i zajrzeć do panewki, ale to już zrobisz jak kupisz auto. Powodzenia!


Sent from my iPad using Tapatalk

1fresh1
19th-November-2014, 23:17
No nie wiem, jak z tymi swiatlami, nie znam sie. To moze nie przerabiane...Widac gosc zna sie tak samo jak ja. Odkupil od typa ktory mu tak powiedzial. To fakt, sa infiniti i infinit, te tansze rzeczywiscie nie grzesza zbyt dobrym stanem ogolnym....

kawszyn
27th-November-2014, 00:10
a co sadzicie o tym rudzielcu?
http://allegro.pl/infiniti-fx-35-rudy-srodek-rudy-kolor-lpg-i4828806297.html
wyglada na dopieszczonego, deska obita chyba skora- fajnie, ale ciekawe ile zaczepow pourywali heh
widzicie cos nietak z po samych zdjeciach? cena moim zdaniem baardzo ciekawa

kotlet2009
27th-November-2014, 12:07
a co sadzicie o tym rudzielcu?
http://allegro.pl/infiniti-fx-35-rudy-srodek-rudy-kolor-lpg-i4828806297.html
wyglada na dopieszczonego, deska obita chyba skora- fajnie, ale ciekawe ile zaczepow pourywali heh
widzicie cos nietak z po samych zdjeciach? cena moim zdaniem baardzo ciekawa


Ja rozmawiałem ze sprzedającym : Auto było całe malowane, obszyta deska rozdzielcza bo były bąble, do wymiany katalizator chyba lewy, luźne klocki hamulcowe, uszkodzony był z prawej strony bo brat sprzedającego otarł się o autobus, uszkodzona była lewa strona przy sprowadzeniu do PL,opony letnie do wymiany, felgi były malowane rok temu, coś stuka przy cofaniu, obecnie posiada wgniecenie z lewej strony przy kole..na gazie przejechane ok 80,000 .. Wsadzone dużo kasy ( malowanie ,naprawy, obszycie gaz za 7500..) a cena mała ..
Ja mam daleko i nie będę ryzykował bo wolę chyba kupić auto bez gazu i założyć instalację bo boję się że auto będzie miało zajechany silnik gdyż obejrzałem już 2 sztuki i każdy miał robiony silnik ..

korzen
27th-November-2014, 13:18
Mi sie podoba :thumb: Jak z tego co kolega opisal, to sprawdzic jak mocno byl uszkodzony. No i to pukanie przy jezdzie do tylu. Opony, to juz sobie kupi nowy nabywca. Konieczny pomiar kompresji... Jak na ktoryms garze nizsza, to 6tys cena w dol albo odchodzimy :) Generalnie wart obejrzenia za ta cene. Jak nie byl mocno bity (to ze malowany, to fajnie bo ladnie wyglada ;)) i silnik trzyma kompresje to bym podjechal. Tym bardziej, ze z tego co koles napisal auto dbane. Markowy olej, auto hamowane po zakladaniu LPG (czyli fajnie wystrojone, co nie jest oczywistoscia jak sobei sam zalozysz). Dla mnie spoko :thumb: