PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Infiniti fx 50 390 km Szczecin i okolice



olomario 71
23rd-November-2014, 19:29
Witam wszystkich na forum. Jestem nowy na forum.
Proszę o kontakt kogoś ze Szczecina lub okolic kto ma Infiniti fx 50 390 km. Jestem aktualnie tuż przed zakupem tego cacka i chciałbym obejrzeć auto w realu i popytać na co zwrócić uwagę przy zakupie tego modelu (używanego oczywiście ).
Pozdrawiam!

slepy62
23rd-November-2014, 20:03
W okolicach Szczecina (Stargard) FX50 ma STEF
Napisz do niego na PRIV i się umówcie...

http://www.ifans.pl/member.php?827-stef

olomario 71
23rd-November-2014, 21:05
ok. dzięki , napisałem do niego.

olomario 71
29th-November-2014, 19:51
Napisałem ale nie ma chęci się umówić?
Może znacie kogoś innego? Z góry dziękuje ,kupuje od handlarza i fajnie by było coś wiedzieć więcej.

Pozdrawiam A.W.

BAJZEL
30th-November-2014, 10:05
Handlarz z okolic Szczecina - zle wróży ta nowinka :)

Mam znajomego w komisie kolo PKP tam sa 2 kolo siebie i on mi powiedzial , raz oficjalnie jak dla mamuski szukalem autka.... , w Szczecinie od handlarza nie kupuj :)
heheh
z calego swojego zasobu autek pokazal mi 2 ktore nie byly robione ... reszta skladaki :) a mial ich z 20-30 STRASZNE

gufi24
3rd-March-2015, 00:19
w Szczecinie od handlarza nie kupuj :)

Chyba troszkę Cię poniosło... słyszałem od rdzennych warszawiaków teksty: nie kupuj składaka od warszawiaka :) ale jak żyje ponad 35 lat w Szczecinie takich historii na skalę wojewódzką nie słyszałem :/ Na co dzień produkuje meble, a jednak boję się co powiesz na moje G35x, które mam już 7 lat a na zegarach oryginalne 12.365 mil... Na wszelki wypadek założone mam (choć może już nieco zmorszałe), ale jednak opony z pierwszego montażu :P

butrym81
3rd-March-2015, 14:31
Nie kupować to od handlarzy z Gniezna. Wogóle to lepiej w kraju poza oficjalnymi dealerami lepiej nie kupować.
W Niemczech od turka też lepiej nie, francuzi mają strasznie zaniedbane auta....

W sumie jakby ktoś do mnie napisał że chce pojeździć moim autem bo się jemu podoba to chyba też bym się...

LOKTONG
3rd-March-2015, 19:37
A do mnie napisal jakis forumowicz ze chce kupic i spotkalem sie z nim ( do mnie mial najblizej), pojezdzilismy sobie ze 30 min, pogadalismy kolejna godzine i pojechal.
Staneło na tym ze mi daje 50 tylko ze ja nie sprzedaje :)

olomario 71
15th-March-2015, 17:14
Witam kupiłem wreszcie swojego fx 50 s ale szło jak po grudzie.Znalazłem auto w komisie niemieckim i zleciłem handlarzowi z okolic Katowic z Motorade zakup. Okazało się ,że handlarz jest nieuczciwy i cały czas kombinował i wciskał też inne auta itd.długa historia (która trwał 4 miesiące). Koniec końców po zarejestrowaniu auta i wycenie kolejnej rzeczoznawcy zapłaciłem za pośrednictwem leasingu dla handlarza ( handlarz mimo ,że zaliczkowałem auto normalnie sobie nim jeździł i nabił ponad 6000 km na moich zamówionych nowych oponach zimowych ).Ale dalej opowiadam no jak już handlarz dostał kasę to oczywiście z umówionej dostawy do Szczecina były nici i oznajmij mi ,że sam muszę jechać do Będzina po auto. Dodatkowo podmienił zregenerowane- nowe felgi na poobcierane felgi i zrobił to tuż przed moim przyjazdem po auto dodatkowo nie wyważając żadnego podmienionego koła (masakra). Ale już się tym mój prawnik zajmie.
Koniec końców mam swojego czarnego fx 50 s 390 km z przebiegiem około niecałe 70 tys. rok modelowy 2012 i jestem zadowolony ,że go mam i jazda sprawia mi przyjemność.
Tylko mam pytanie czy wymianę oleju sygnalizuje komputer , czy sam muszę wymienić , najlepiej od razu i po jakim dystansie się wymienia olej?
Drugie pytanie jak skasować komunikat związany z wymiana opon.(tyre)
Trzecie pytanie w aucie słyszę takie popiskiwanie na wybojach jakby od fotela pasażera i nie wiem czy to fotel , czy amortyzatory.Co można z tym fantem zrobić?

Pozdrawiam wszystkich fanów na forum i dziękuję za odpowiedź(:

tomwojko
15th-March-2015, 17:44
witamy kolejne Infi w Szczecinie i okolicach. Może czas na wiosenny SPOT w szerszym gronie w zachodniopomorskim?

slepy62
15th-March-2015, 22:19
Dodatkowo podmienił zregenerowane- nowe felgi na poobcierane felgi i zrobił to tuż przed moim przyjazdem po auto dodatkowo nie wyważając żadnego podmienionego koła (masakra).
Drugie pytanie jak skasować komunikat związany z wymiana opon.(tyre)
Tylko mam pytanie czy wymianę oleju sygnalizuje komputer , czy sam muszę wymienić , najlepiej od razu i po jakim dystansie się wymienia olej?
Trzecie pytanie w aucie słyszę takie popiskiwanie na wybojach jakby od fotela pasażera i nie wiem czy to fotel , czy amortyzatory.Co można z tym fantem zrobić?
Pozdrawiam wszystkich fanów na forum i dziękuję za odpowiedź(:

Jeżeli pośrednik wymienił Ci felgi to musisz sparować czujniki TPMS (sama wymiana opon nie ma wpływu na sparowane czujniki) powinni to ogarnąć w serwisie Nissana - ale z tego co wiem nie we wszystkich sobie z tym radzą - więc ew. serwis :infi: w Warszawie lub Berlinie.
Tomek (TomWojko) - jeździł na przegląd do Berlina - więc zapytaj go na PRIV

Wymiany oleum w benzynie masz z tego co pamiętam co 15 tys. km - więc przy 75 tys. km - to 5-ty przegląd czyli tak jak 1-wszy podstawowy (najtańszy) - chyba że auto stało bardzo długo - wtedy lepiej wymienić od razu...
Z piskami (napisz coś więcej) a tak na szybko - zmień ustawienia fotela - u mnie w zależności od stopnia położenia/pochylenia oparcia - też zdarzało się popiskiwanie (bez pasażera) - POTESTUJ w różnych położeniach...

olomario 71
16th-March-2015, 00:19
Ok. dzięki ale nawet nie wiem jak był często zmieniany olej jutro pojadę do warsztatu i zlecę wymianę jak najszybciej.A z tymi fotelami i popiskiwaniem to chyba tak jak mówisz , bo jak jeździłem sam to nie piskało , a jak usiadł i regulował fotel pasażer to zaczęło popiskiwać.
Klocki tez popiskują przy hamowaniu i nie tylko (ale myślę ,że to ta blaszka ociera (może sie klocki kończą -obejrzę w warsztacie)

Pozdrawiam i dzięki.

Witam jeszcze jedno takie rzeczy jak zmiana oleju to robicie w nissanie czy jakieś luźne warsztaty.(moje auto jest z marca 2012 to już po gwarancji myślę)
Pozdrawiam!