PDA

Zobacz pe?n? wersj? : FX z Torunia i chyba z forum..



kotlet2009
27th-November-2014, 15:26
Witam.
Zna ktoś może to autko :
http://otomoto.pl/infiniti-fx-C33715622.html


Samochód był oglądany wczoraj przez mojego kolegę.. i wstępnie jest OK.
Auto miało 2 lata temu robiony kapitalny remont silnika za prawie 10000 zł bo gdy obecny sprzedający wracał po zakupie obrócilo panewkę i KO.
Czy po takiej naprawie warto kupić auto i ile wytrzyma silnik jak dobrze było zrobione ..
Auto ma naklejki tego forum więc może ktoś zna..

grabba
27th-November-2014, 19:27
Chyba Sylwii i Jacka.

korzen
27th-November-2014, 20:51
Dowiedz sie kto robil remont... Jezeli lata juz 2 lata, to polata jeszcze dluuuugo :) Tylko dobre oleum lac i powinno byc ok... Ja auta nie znam niestety, ale wyglada ladnie...

Tomek g35c
28th-November-2014, 08:23
To na pewno Sylwii i Yakuzy...
Napisz do Nich privka może się dogadacie...
Autko zadbane i w sumie przygotowane na długie lata jeżdżenia...

yakuza
30th-November-2014, 19:44
tak to Sylvi fx, remont kosztowal 10,5tys, silnik pracuje idealnie i nie bierze grama oleju od wymiany do wymiany, olej wymieniam co 10tys km

kotlet2009
2nd-December-2014, 09:41
tak to Sylvi fx, remont kosztowal 10,5tys, silnik pracuje idealnie i nie bierze grama oleju od wymiany do wymiany, olej wymieniam co 10tys km


Od wczoraj już auto nie jest Sylwii... Teraz będzie jeździło w Koszalinie..
Zakup dokonany :-) autko w drodze powrotnej prowadziło się super.. silnik cichutki.. super moc.. a spalanie na trasie do domu według komputera to 10,2 litra.

BAJZEL
2nd-December-2014, 10:13
jak wy to robicie ... ja jadąc jak dziadek czasami but zeby łyknąć pare ciężarowych i to własnie koszalin darłowo .... spalanie 12.8

hehe
hratulujemy zakupu :)

korzen
2nd-December-2014, 10:16
Gratulacje!!! Takiego spalania nie odnotowalem nigdy :)

BAJZEL
2nd-December-2014, 12:03
.. silnik cichutki..

czekaj czekaj ... silnik sam w sobie jest cichutki , ale chyba nie chcesz mi powiedziec , że przy jezdzie w samochodzie jest cichutko ....
bo generalnie ja uważam , że samo wyciszenie kabiny powyzej 120 km/h jest słabe ... ale może to tylko moje wymagania :)

kotlet2009
2nd-December-2014, 12:26
Ja wczoraj wracając.. jechałem jak anemik..(stres+radość z zakupu).. dlatego spalanie takie niskie.. nadrobię wkrótce.. faktycznie silnik cichy a w kabinie różnie w zależności od prędkości..

sirtrojan
2nd-December-2014, 14:13
gratki z zakupu :)

BAJZEL
2nd-December-2014, 14:23
praktycznie co drugi dzien jestem w koszalinie ... możemy kiedyś porównać autka zrobić mini spota :)

Tomek g35c
2nd-December-2014, 16:32
Gratki zakupu... i witamy wśród właścicieli FXów... ;)

btw mam nadzieję że Sylwia i Yakuza nie zrezygnują z forum... i może zakupią kolejnego Infa... :)

yakuza
2nd-December-2014, 22:32
Od wczoraj już auto nie jest Sylwii... Teraz będzie jeździło w Koszalinie..
Zakup dokonany :-) autko w drodze powrotnej prowadziło się super.. silnik cichutki.. super moc.. a spalanie na trasie do domu według komputera to 10,2 litra.
bedzie sluzyl wam bezawaryjnie bo dbalismy o naszego FX-a, cieszymy sie ze jestescie zadowoleni z zakupu, milo bylo poznac, a spalania tak niskiego nigdy niemielismy :)

jak wy to robicie ... ja jadąc jak dziadek czasami but zeby łyknąć pare ciężarowych i to własnie koszalin darłowo .... spalanie 12.8
hehe
hratulujemy zakupu :)
nam spalal srednio po czernikowie 16,5l a na czestej trasie torun gdansk z klima na tempomacie 160km/h 14,5l

Gratki zakupu... i witamy wśród właścicieli FXów... ;)

btw mam nadzieję że Sylwia i Yakuza nie zrezygnują z forum... i może zakupią kolejnego Infa... :)
Tomek Sylvia ma juz pieknego mercedesa cls350, ale moze jeszcze wrocimy do infiniti kto wie :)

pgkoci
3rd-December-2014, 07:14
Gratulujemy zakupu. Fajnie, że autko zostaje na forum:)