PDA

Zobacz pe?n? wersj? : czarny FX35 z Krakowa



kawszyn
1st-December-2014, 12:39
dzieki z gory za wszelkie opinie:)
http://allegro.pl/infiniti-fx-35-czarny-pilnie-i4851936448.html
sprzedajacemu sie spieszy, to i cena wydaje sie atrakcyjna jak za polifta, nie sadzicie?
zna ktos moze wlasciciela? nikt z forum?

sirtrojan
1st-December-2014, 13:26
bardzo dobra cena jak na polifta.

BAJZEL
1st-December-2014, 21:05
motyla noga ... to aż za dobra cena wręcz przesadzona ... moim zdaniem autko ma historie ... bo mi też sie paliło z autkami pare razy ale nigdy do tego stopnia zeby tyle ponizej sredniej zjeźdzać ...

kawszyn
1st-December-2014, 22:10
i ten przebieg......;/

BAJZEL
1st-December-2014, 22:45
no przebieg pewnie w milach heh :) jak swojego kupowalem miał podobny przebieg :)
ten o dziwo jakis taki zadbany sie wydaje ...
jestem realistą ... takich prezentów nie ma !!!
musi być wał :)

ale zerknać jeśli ktoś z okolic nie zaszkodzi :)

Piotr_FX
1st-December-2014, 22:51
Panowie, bez emocji :)

dzwoniłem. Nie pojechałem oglądać :) Fakt z Warszawy miałem sporo i to też był silny argument by nie jechać tak daleko bo doświadczenie pokazuje, że nie warto. Rozmowa z właścicielem mi wytarczyła, aby stwierdzić, że nie jest to "to" czego szukałem :)

BAJZEL
1st-December-2014, 23:01
No ale daj jakieś szczególiki ... co tam było , ze Ci się odwidziało

Piotr_FX
1st-December-2014, 23:08
Nie chciałbym komuś utrudniać sprzedaży. Auta nie oglądałem, więc mam odczucia jedynie po rozmowie. Auto miało kilku właścicieli w Polsce (chyba 3 a może i 4), wszyscy z rodziny, ale jednak było ciągle przerejestrowywane. Było jakimś spadkiem, czy darowizną dla kilku osób. Rodzina ma dość już wspólnego samochodu.

Może komuś to nie przeszkadza, ja odpuściłem wycieczkę do Krakowa.

BAJZEL
1st-December-2014, 23:14
heh ja nie widze utrudniania sprzedaży ... widzę jednak ułątwienie kupna .. lub decyzji dla przyszłęgo nabywcy z forum np ...

bo po tobie jeszcze pewnie pare osób wrzuci ten link pytając co myślimy o aucie :)

wiec nie robisz pod górkę jedynie ułatwiasz podjęcie decyzji nam tutaj :) czyli w miare uczciwym miłośnikom marki :)

tak czy inaczej możliwe ze autko jest zadbane ale możliwe też że bajzel w papierach i tutaj mogą byc problemy :)

Piotr_FX
1st-December-2014, 23:21
właśnie bajzlu w papierach się obawiałem i zbyt dużej ilości właścicieli w karcie wozu. Z rozmowy wyczułem, że Ci wszyscy właściciele są w jakimś dziwnym układzie :) a rozrzuceni po Polsce - Mazury, Śląsk, Kraków...


ale nie chcę też siać popeliny, kto ma bliżej niech obejrzy bo patrząc na zdjęcia i ogłoszenie to jednak się nim zainteresowałem. Obecnie najbardziej mnie ciekawi SPORT z Żyrardowa w niskiej cenie za 51 900.

BAJZEL
1st-December-2014, 23:25
doskonale Cie rozumiem ...miałęm podobnie szukając swojego ...
np. ogłoszenie - bezwypadkowy a po telefonie i zaproszeniu na serwis okazauje sie ze poduszek brak :)

no i i w koncu znalazłęm swojego ... u helmutów ... i przytargałem go z berlina :)

kawszyn
3rd-December-2014, 13:29
http://allegro.pl/infiniti-fx-35-rudy-srodek-rudy-kolor-lpg-i4828806297.html
co sadzicie o tym rudzielcu? troszke juz wisi na allegro, cena super:)

badyl
3rd-December-2014, 13:32
Juz gdzies o nim bylo na forum. Podobno malowany...,

http://www.ifans.pl/showthread.php?4207-Infiniti-fx35/page2