PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Xenony i spryskiwacze reflektorów



Buziaczek81
3rd-December-2014, 16:26
Witam,

Moze ktos odpowie mi na kilka pytan odnosnie xenonow i spryskiwaczy reflektorów.Namawiam tescia na zakup G37 sedan.Mozna znalezsc kilka ladnych egzemplarzy ale sa to wersje USA, ktore maja xenony ale bez spryskiwaczy.Wiem ze mozna zalozyc i do tego poziomowanie ale sa to dodatkowe koszta.Moze ktos sie orientuje jak sprawa wyglada podczas przeglodow lub podczas kontroli Policji? Czy ktos moze wie od jakiej daty montuja xenony o nizszej mocy w nowych samochodach do ktorych nie potrzeba spryskiwaczy i poziomowania?

Kazda podpowiedz mile widziana:)

Tomek g35c
3rd-December-2014, 16:59
5 lat jeżdżę i nikt się nie pytał... o spryskiwacze w G35c...
Jak mnie zatrzymają to powiem że to nie są Xenony... lol

Nie ma co się zastanawiać i robić sobie problemów... kupować i doginać ile wlezie... lol

BAJZEL
3rd-December-2014, 19:39
Również nie miałem nigdy z tym problemów ...
pare zatrzymań pare kontroli itd... i nigdy nikt sie nie czepiał ... a jak już to mó jak napisał tomek panie to soczewki a nie ksenony :)

Buziaczek81
3rd-December-2014, 19:44
Dla mnie tez nie ma problemu.W swoim mam bo to wersja z Polskiego salonu☺Chociaz jak mialem Jeepa tez z USA to musialem zamontowac bo sie czepiali podczas przegladu a robilem w roznych miejscach.
Moze ktos montowal spryskiwacze w Infiniti i wie ile kosztuje montaz w tym modelu?
Tesc jest bardzo przepisowy i chce zeby bylo wszystko zgodne z przepisami☺A G37 w sedanie nie ma za duzo z Europy.Juz mi troche zajelo czasu przy�� zeby przekonac go do Infiniti��

badyl
3rd-December-2014, 20:46
Ktos to chyba na forum ogarnial... czy tylko atrapy?:confused:

BAJZEL
3rd-December-2014, 21:11
SIR to robił chyba graty od audi władował :)

Buziaczek81
3rd-December-2014, 21:28
Mam nadzieje ze uda mi sie go przekonac ze wystarczy pare groszy i mozna miec wszystko ogarniete☺Zawsze mozna odliczyc montaz przy zakupie.Czyli ogolnie nie ma z tym problemu przy przegladzie?