PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Fx 45



BAJZEL
11th-December-2014, 22:24
Może komuś kto szuka ...

http://olx.pl/oferta/infiniti-fx-kapitalne-fx45-mozliwa-zamiana-2006-CID5-ID7YkA9.html#edd8533fcb

ciekawe czy zmieniarka działa heh

a w gratisie fx 35

http://olx.pl/oferta/infiniti-fx-35-lift-gaz-2006-doinwestowany-CID5-ID7R6PH.html#edd8533fcb;promoted

masakra jak mi sie nie podoba 18 " na tym aucie ....

Casian
11th-December-2014, 23:21
To pierwsze autko znam z widzenia i robi wrażenie godnego zainteresowania...

kmn
11th-December-2014, 23:47
Ten FX 35 to jeszcze pamiętam jak ja szukałem dla siebie czyli marzec... dzwoniłem nawet do gościa i z nim rozmawiałem. Odległość mnie odstraszyła, ale jeśli nie może sprzedać tak długo to być może odległość wcale nie jest problemem ani powodem.

BAJZEL
12th-December-2014, 08:36
nawystawiane jest paździerzy po 49 ... to za 55 ciężko sprzedać ;)
nie wiem nie widziałęm ale bywa różnie :)

korzen
12th-December-2014, 11:21
Dokladnie... Ludzie patrza, ze jest wystawiony kropek za 38tys (byl tu taki bezwypadkowy dalmatynczyk w 3 kolorach, co w stanach po wypadku na aukcji sie sprzedawal 2 razy bo nikt gniota nie chcial... Do tego wlasiciel sam auto sciagal i jakos nie pamieta, ze bylo bite... ), albo jakis inny za 42... To za normalna cene nie sprzedaz... Niech kupuja te tanie i pozniej pakuja w to kase... Wiem cos o tym ;) Jak bylo forumowe auto za 70tys to mowilem drogo kupie sobie za 50... Teraz kosztowal tyle samo, a oszczedzilbym sobie nerwow i czekania na auto... Ale coz jaki rynek, takie samochody... Jak ktos by przyszedl kupic mojego i zaoferowal mniej niz 50tys to dam w pysk bez gadania lol

Ologt
12th-December-2014, 11:49
Tego drugiego sprawdzałem jak szukałem swojego .Salvage, possible total loss
http://www.bezwypadkowy.net/forum/163-ocena-auta/48793-infiniti-fx-35-jnras08w96x200981

Zresztą widać po zdjęciach że przód przed liftem ,wnętrze po lifcie...

BAJZEL
12th-December-2014, 11:50
Jak ktos by przyszedl kupic mojego i zaoferowal mniej niz 50tys to dam w pysk bez gadania

Zaznacz to w aukcji albo owijaj ręce przed każdym klientem :)

korzen
12th-December-2014, 12:27
Nie mam nerwow i czasu, dlatego nie sprzedaje ;) Zreszta chcialem co mam... Wczesniej marudzilem, ze zas mam auto przy ktorym nie ma co robic.. Wlozylem ori radio z navi, zrobilem chipa (klekot), dokupilem ori felgi na lato z oponami... No i tyle :) Teraz mam co modzic przynajmniej hehe... Spoko mechanike sie ogarnie, buda jest prosta i wyglada znosnie. Jeszcze tylko ta konserwacja i bedzie na lata... Moj mechanik mi i tak caly czas mowi, ze jak na 10cio letnie auto to jest w bdb stanie. A to, ze trafilo na mnie i musze ogarnac wszystko, to trudno.. Zdarza sie... Ale zrobie i zas polata 10latek... Teraz juz mi nie zal... Przyjechal ostatnio szwagier Nissanem Murano 2012r 3.5V6.. Chce za to okazyjnie 100tys... Sory jak to obejrzalem, to po raz kolejny przekonalem sie, ze te nowe plastikowe pudelka sa nei dla mnie. W srodku to auto to dramat!!! Plastiki jak w corsie... Z zewnatrz to w polowie nie ma tyle charakteru co infi... Generalnie, wole stare jak nowe lol No i sila rzeczy do tego daze hehe

pamo
16th-December-2014, 10:06
korzen, czyli generalnie polecasz LPG do FX'a?

korzen
16th-December-2014, 10:53
Nie polecam do zadnego auta lol Moze taka najnowszej generacji w fazie cieklej... Tylko mna sie nie sugeruj, bo ja jestem inny ;)... Mi w LPG przeszkadza: dolozone cos na desce, przelaczanie sie, dziadostwo pod maska, dziadostwo w bagazniku, dlugo sie tankuje, dodatkowe koszty i czas na serwis, wewnetrzna niepwernosc ze cos mam dolozone pod maska dla oszczednosci, na lpg nie przekraczam 4tys rpm, wiec dziadzieje lol Plus jest jeden niezaprzeczalny... Usmiech na stacji benzynowej. Tak powaznie, to dobra instalacja nalezycie dbana nie zabije silnika w rok, dwa czy nawet 5... VQ35 padaja przedzej przez panewki czy uszczelki pod glowica, wiec wcale nie uwazam, zeby LPG kategorycznie nie bylo polecane do tego motoru... Ja latam sobie na codzien na Pb, a jak jade w trase z rodzinka to wlaczam gaz i jade za polowe ceny... Zasada jest jedna... Nie oszczedzaj na instalacji (ja mam PRINS i uwazam, ze warto, bo ma jeden reduktor, bdb wtryski hana i leci z autoadaptacji, wiec po seryjnej mapie "na bogato"=bezpiecznie dla silnika)...

Ologt
16th-December-2014, 11:31
Ja mam instalację Prins ,założoną przy zakupie auta w 2005 roku !!!w salonie, serwisie Infiniti w Belgii.Mam przejechane 100 tyś mil (100% pewny przebieg) .Na każym elemencie instalacji gazowej jest wybity nr VIN auta.W przyszłym roku muszę legalizować butlę bo mija jej już 10 lat ale chyba założę na nową bo chciałbym mniejszą , ta zajmuje zbyt dużo miejsca w bagażniku (90l pojemności).
Reasumując to chyba mam największy przebieg z forum auta z gazem i auto jeździ.

BAJZEL
16th-December-2014, 11:38
A ja na lpg jeżdżę tak samo jak na Pb jak trzeba but jak trzeba wysokie obroty tak szczerze to zapominam , że w ogóle mam lpg .. a plusem jest to , że na trase masz 2 baki paliwa na pokładzie :) co mi sie przydaje w trasach Darłowo Radom bo na autostradzie ceny paliw sa rewelacyjne :)

czy polecam ... hmm ciężkie pytanie

ale gdybym miał kupować coś takiego jak 5 - 6 litra, sr, t hemi ... co mi się powoli wkręca ... to pewnie bym założył fakt faktem , że warto zainwestować w górną półęczke żeby jedzić ze s;opkojem :) ale to tylko mój wkręt .. na infi też rok czasu sie nakrecałem zanim w to wskoczyłem ... hehe i gdyby spotkany cayenne turbo na placu był w pełni sprawny to kto wie czy wróciłbym infi na kołach heheh

korzen
16th-December-2014, 11:55
Ja mam instalację Prins ,założoną przy zakupie auta w 2005 roku !!!w salonie, serwisie Infiniti w Belgii.Mam przejechane 100 tyś mil (100% pewny przebieg) .Na każym elemencie instalacji gazowej jest wybity nr VIN auta.W przyszłym roku muszę legalizować butlę bo mija jej już 10 lat ale chyba założę na nową bo chciałbym mniejszą , ta zajmuje zbyt dużo miejsca w bagażniku (90l pojemności).
Reasumując to chyba mam największy przebieg z forum auta z gazem i auto jeździ.

Jestes tego pewien?? Z tego co wiem, to Infiniti jest w Europie od 2008r :) Wiec raczej w salonie Infiniti tego nie robili w Belgii... Moj PRINS tez juz dlugo siedzi, tyle ze motorownia nowa...
BAJZEL spoko, moj tez ciagnie elegancko do odcinki (przy kazdym serwisie LPG latamy do odcinki z laptopem), mimo to jakos mam zakodowane LPG= tanio, Pb=przyjemnie ;)

Ologt
16th-December-2014, 12:08
Jestes tego pewien?? Z tego co wiem, to Infiniti jest w Europie od 2008r

sorry , właśnie wziąłem kwity w ręce i instalacja była zakładana w Nissan garage-carroserie Leo Peeters NV i tam serwisowany też był samochód.