PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Co i gdzie w Gdańsku



Midway
16th-December-2014, 18:02
Wybieram się do Gdanska kwietniu i myślałem o wymianie oleju (silnik) i komplecie filtrów.
Czy Gdańszczanie coś poleca ? Jakieś warsztaty sklepy ?
Gdzie serwisujecie ?

kmn
16th-December-2014, 18:47
Ja serwisuję w tym warsztacie. Jestem MEGA zadowolony i polecam. Jest 2 właścicieli Marcin i Sebastian. Powołać się na Krzysztofa od infiniti. Sam jadę do nich w tygodniu bo jakieś blachy pod autem w rezonans na zimnym silniku wpadają...


HAMER Serwis samochodów amerykańskich
Adres: Gdańsk, Miałki Szlak 123
Telefon: 504 125 658, 605 314 344

Midway
16th-December-2014, 19:10
Dzięki za info.
A jak z dostępem do oleju i filtrów ? Trzeba mieć swoje ?
I najważniejsze czy można patrzeć co robia ? Bo wiekszosc warsztatów zabiera auto i tylko mówi o której odebrać.
A tego nie lubię.

pichoj
16th-December-2014, 20:03
Gdybyś chciał jednak skorzystać z ASO - to ja polecam ASO Nissan na grunwaldzkiej. Niedrogo a solidnie i też możesz sobie popotrzeć. Możesz także przyjechać do nich ze swoim olejem lub innymi specyfikami z górnej półki jakie sobie tylko życzysz.

Midway
16th-December-2014, 20:18
To tez fajna opcja :0 dzięki podzwonię i się dowiem co i jak .

kmn
16th-December-2014, 23:15
Tak można popatrzeć bez problemu i dostarczyć im wszystko w/g własnego uznania.

ArtPol74
3rd-June-2015, 16:49
Podkleję się pod temat, bo chodzi o okolice Gdańska. Panowie może znacie firmę:
AP Drypa- naprawa skrzyń biegów i mostów, 83-010 Jagatowo,ul. Kolonia 37, woj. pomorskie?
Ogłasza się na allegro?!?! Muszę wymienić łożysko w tylnym moście w swojej bejcy. Może polecicie kogoś?

kmn
3rd-June-2015, 18:22
Ja wymieniałem olej w skrzyni biegów w serwisie AutoMat Paweł Ignatiuk w Miszewku k.Gdańska. Specjalnie z Gdańska do niego jechałem bo też dostałem namiar z polecenia. Zajmują się tam przede wszystkim skrzyniami.