PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Warszawa- Mycie i zabezpieczenie lakieru twojego auta na zimę!



sirtrojan
17th-December-2014, 00:30
W ramach działalności INSANEGARAGE.PL oraz zbliżającymi się świętami proponuje forumowiczom i nie tylko usługi polegającą na:


dokładnym, ręcznym umyciu auta + wszystkie detale zewnętrzne + dekontaminacja ( usunięcie smoły i metalicznych opiłków z lakieru)

umyciu kół + nabłyszczenie gum/albo nałożeniu matowego dressingu/

zabezpieczeniu lakieru auta twardym woskiem który zabezpieczy auto na co najmniej 3 miesiące (!) Ogromna różnica w spływaniu wody i osadzaniu się zanieczyszczeń.

po tym okresie promocja na powtórzenie usługi.


Cena 250 PLN ( dla forumowiczów 200 pln) + ew .Vat.

Auto można zostawić u nas, mogę po nie podjechać i inne wariacje podstawienia/odebrania auta. Czekanie raczej nie ma sensu bo to praca na kilka godzin a na dodatek w hałasie więc nie można spokojnie pogadać.
Wszystkie prace prowadzone są zgodnie ze sztuką detailingową z użyciem profesjonalnej chemii i kosmetyków!



Terminy do ustalenia - pracujemy nawet w nocy i weekendy!


Dodatkowe usługi:


czyszczenie + zabezpieczenie skór
Pranie tapicerki

wymiana żarówek na LED

przeglądy mechaniczne
wymiana oleju
wymiana opon/naprawa uszkodzeń/.
Plasti Dip - zmiana koloru auta lub poszczególnych jego elementów. Trwała i tańsza alternatywa dla folii samochodowych.


Lokalizacja : Chrzanowskiego 14 ( Praga Południe) - 5 min od Stadionu Narodowego


Pytania w temacie, na PW lub 797 * pięć pięć pięć * sto osiemdziesiąt dwa / jeśli dzwonicie do mnie to powołujcie się na forum/



Na prawdę warto - sam testowałem ostatnio nowy twardy wosk. Zabezpieczyłem tylko maskę i pojechałem z W-wy do Łodzi . Po powrocie maska lekko zabrudzona a zderzak i przednia szyba poza zasięgiem wycieraczek - masakra.

Kolejna sprawa to zmywanie tego brudu - maska zeszła od lekkiego tryśnięcia neutralną chemią - reszta musiała być dotarta ręcznie.

crazyPro
17th-December-2014, 03:24
Super opcja :)

Wysłane z mojego Z30 przy użyciu Tapatalka

grabba
17th-December-2014, 03:27
Grzesiu ... super opcja. Szkoda, że ja w Toruniu. Chyba, że przyjedziesz po autko :)

BAJZEL
17th-December-2014, 09:34
Gratuluje projektu INSANE
Cena jak na usugę very Good :)

Powodzonka Panowie !!!

korzen
17th-December-2014, 11:42
GRATULACJE!!! Cena naprawde dobra! Jak odbierzesz auto z Zaglebia, to sie pisze na usluge :)

sirtrojan
17th-December-2014, 14:14
szykuj auto - jade na śląsk. :becky:

korzen
17th-December-2014, 16:02
Hehe postaram sie :) Daj znac wczesniej kiedy bedziesz... Jak cos, to nie ma problemu sie przekimac spokojnie mozecie u nas i jakas ruda zrobimy przy okazji ;)

Tmax
21st-December-2014, 22:46
Się dzieje:) mój FX pojechał na upiekszanie:)

BAJZEL
22nd-December-2014, 12:40
Się dzieje mój FX pojechał na upiekszanie

Sam ??

sirtrojan
22nd-December-2014, 13:46
ze mną ;) na pokładzie.

Autko zabrane spod domu i w to samo miejsce odstawione.

Tmax
22nd-December-2014, 13:47
Mniej więcej, a dokładnie prawie bez mojego udziału:) Takie to usługi Insane!:)
I wrócił grzecznie przed północą - odmieniony... Cuda, cuda.

Aura była paskudna, nie wszystko się udało zrobić, ale POLECAM!

Miko
31st-July-2016, 15:38
Czy temat aktualny ? Jestem zainteresowany .

sirtrojan
31st-July-2016, 18:00
Dzwońcie do Olka 732 666 999 -

Ja już nie siedzę w tej branży :)