PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Oświetlenie Schowka



Buziaczek81
18th-December-2014, 07:05
Może ktoś mi pomoże. W moim schowku nie ma oświetlenia. Sprawdziłem i wymieniłem żarówke a tam jak światła nie było tak nie ma:(Sprawdziłem bezpieczniki ale nie mogę się doczytać który to od schowka.Na klapce od bezpieczników tylko same numery bez opisu i w instrukcji bezpieczniki tez są nie opisane:(Może ktoś wie jaki bezpiecznik odpowiedzialny jest za oświetlenie schowka?

BAJZEL
18th-December-2014, 10:52
muszą być opisane - kwestia gdzie ...
zerkne pozniej manuale ..
przeciez nawet w moim motorku z 1998 roku był opis bezpiecznikow a byly ich chyba 3 :)

quku
18th-December-2014, 16:48
jak nie świeci to pewnie spalony bezpiecznik :) atak serio to widać który jest spalony tylko latarka jest potrzebna, bezpieczniki są lewy przedni słupek 20 cm nad podłogą prawy tak samo ale nie jestem pewien no i ściana grodziowa pod aku, :)

Buziaczek81
18th-December-2014, 18:44
Musze chyba poswiecic latareczka moze uda sie cos zobaczyc ktory jest przepalony:)

grabba
20th-April-2016, 21:30
Udało Ci się zlokalizować problem z oświetleniem schowka? U mnie w M-ce też nie działa i dodatkowo zniknęło podświetlenie przycisków nawigacji oraz oświetlenie wybory pozycji skrzyni biegów. Sprawdziłem w menu diagnostycznym nawigacji i wygląda na to, że nie dochodzi sygnały zapalenia świateł i zapalenia oświetlenia wznętrza - zakładam, że na podstawie tych sygnałów sterowane jest oświetlenie przycisków i schowka pasażera.

Buziaczek81
21st-April-2016, 11:22
Udało Ci się zlokalizować problem z oświetleniem schowka? U mnie w M-ce też nie działa i dodatkowo zniknęło podświetlenie przycisków nawigacji oraz oświetlenie wybory pozycji skrzyni biegów. Sprawdziłem w menu diagnostycznym nawigacji i wygląda na to, że nie dochodzi sygnały zapalenia świateł i zapalenia oświetlenia wznętrza - zakładam, że na podstawie tych sygnałów sterowane jest oświetlenie przycisków i schowka pasażera.

Grabba- niestety do tej pory nie moge zlokalizowac przyczyny braku oswietlenia schowka.Wszystkie bezpieczniki sa ok Zarowka wymieniona na nową i dalej nic.Obstawiam jakis kabelek moze gdzies jest uszkodzony.