PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Polerka z Castoramy



sirtrojan
29th-June-2010, 13:33
Drogą wymiany towaru na bilety NBP w wysokości ok. 120 PLNów nabyłem taką oto polerkę.
Jeszcze nie testowana. Jak tylko to zrobię podzielę się wrażeniami.

440

Detailer
9th-January-2011, 17:25
Polecam poradnik o polerowaniu maszynowym (http://www.detailer.pl/blog/2010/12/polerowanie-maszynowe-z-uzyciem-polerki-obrotowej/) . Przydatna lektura. Daj znać jak się z tą polerką pracowało.

sirtrojan
9th-January-2011, 18:17
Polerka do doopy :)

a artykuł jest bardzo ciekawy jednak zabrakło mi w zestawieniu produktów 3M!

Detailer
9th-January-2011, 19:17
3M to istotnie świetne pasty i zgadzam się , że trochę brakuje ich w zestawieniu. Menzerna jest równie dobra moim zdaniem, o ile nie ciut lepsza.

sirtrojan
9th-January-2011, 19:23
A jak stoja cenowo? Szczerze mówiąc nigdy o nich nie słyszałem :/

Swoja drogą jak przyjdzie mi paczuszka ze stanów i uzupiełnię zestaw o pasty polerskie i pady (3M) zrobię tutoriala jak polerować FXa :)

Możesz polecić mi jakieś fajne twarde woski? Słyszałem dużo ciepłych słów o Dodo Juice.

Detailer
9th-January-2011, 21:24
Cenowo podobnie jak 3M, tylko gorzej z dostępnością. Bardziej są nastawieni na OEM.

Mówiąc szczerze dodo jeszcze nie miałem w rękach, ale słyszałem kiepskie opinie głównie dotyczące trwałości.

Z wosków twardych z czystym sumieniem mogę polecić FinishKare 1000p Hi Temp Paste Wax i Collinite 476s. Z naturalnych wosków polubiłem się z Lusso Oro ostatnio.
Relacja o FX byłaby super.Jak dotąd jeszcze nie robiłem Infiniti, ciekaw jestem jak z twardością lakieru.

CrazyGogol
16th-April-2011, 15:30
@sirtrojan

Możesz napisać co konkretnie jest do doopy z tą polerką?
Też ostatnio szukałem jakiejś maszynki do dobrego woskowania...

sirtrojan
16th-April-2011, 22:39
jak bedziesz kupował polerkę to weź taką ze stabilizacją obrotów, wolnym startem i obrotami regulowanymi plynnie. 0-3000 obrotów na min).
Kupilem nowa polerkę taką: http://allegro.pl/powerup-polerka-szlifierka-1400w-180mm-gratis-i1561050545.html


niby spoko ale nie stabilizuje obrotów wiec jak dociskam mocniej to zwalnia.
kolejny minus to brak blokady spustu. Trzeba trzymać go cały czas.


tyle podpowiedzi :) jak cos znajdziesz ciekawego to wrzuc na forum do oceny :)