PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Klakson zaczął dziwnie brzmieć



misiektoja
4th-January-2015, 17:18
Inna ciekawostka, ale po przeglądzie kolejna dziwna sprawa wyskoczyła. Pewnie zbieg okoliczności, bardziej zrzucam to na garb ujemnych temperatur za oknem, ale taka sytuacja:


http://www.youtube.com/watch?v=dJeAv2_9RjA

Ktoś z Was miał coś takiego ? Teraz jest ok, ale od czasu to czasu jest jak na filmie.

ArtPol74
4th-January-2015, 17:57
Ale że co? Klakson nauczył się mówić? ;-) Ja miałem podobnie w Audi gdy jechaliśmy w orszaku weselnym i jak to bywa podczas takiej jazdy, nadużyło się klaksonu i chwilami zanikał jeden ton. A i...sympatyczny śmiech....

Tomek g35c
5th-January-2015, 14:52
Też tak mam czasami w zimę w G35c...
Chyba przymarza blaszka...
Śmiesznie to brzmi... lol

grabba
5th-January-2015, 21:31
Żeby użytkownicy innych marek mieli tylko takie problemy :)

misiektoja
5th-January-2015, 21:34
Heheheh, no niby pierdoła, ale wyobraź sobie taki case. Jakiś ch*** ładuje się prosto przed Ciebie wymuszając pierwszeństwo. Chcesz go groźnie obtrąbić, a tu takie coś :) I zamiast zdenerwowania innego kierowcy wywołujesz jego śmiech :D

zajac01
5th-January-2015, 21:36
Mi ostatnio klakson wogóle odmówił posłuszeństwa i jak mi jakiś ch... drogę zajechał, to nawet nie miałem jak sobie ulżyć :) muszę zerknąć do bezpieczników bo tak dalej być nie może :D

grabba
5th-January-2015, 22:01
Ja miałem podobnie ... System aktywnej redukcji hałasu tak wydajnie działa powyżej 140 km, ze nie słychać własnego klaksona. Kiedyś podczas wyprzedzania gość mi wyjechał i zacząłem na niego klaksonić i nic nie słyszałem - byłem pewien, ze się zepsuł.

misiektoja
6th-January-2015, 00:47
Mi ostatnio klakson wogóle odmówił posłuszeństwa i jak mi jakiś ch... drogę zajechał, to nawet nie miałem jak sobie ulżyć :)
Szczerze to nie wyobrażam sobie jazdy bez działającego klaksonu. W dzisiejszych czasach jest to bardzo często jedyne skuteczne narzędzie do walki z chamami drogowymi :D


Ja miałem podobnie ... System aktywnej redukcji hałasu tak wydajnie działa powyżej 140 km, ze nie słychać własnego klaksona. Kiedyś podczas wyprzedzania gość mi wyjechał i zacząłem na niego klaksonić i nic nie słyszałem - byłem pewien, ze się zepsuł.
To jest ciekawe, bo ja też miałem kilka razy sytuacje, że nie słyszałem klaksonu. Wystarczy większa prędkość na jakiejś ekspresówce/autostradzie + muzyka w tle i nic nie słychać. To tylko dobrze świadczy o wyciszeniu autka + pewnie o systemach aktywnej redukcji hałasu.

mariuszzar
15th-January-2015, 20:29
@misiek, jak tam klakson? Dalej bywa w swoim świecie?

misiektoja
15th-January-2015, 22:01
Ostatnio nie używałem, to nawet nie wiem :) Umówiłem się w tej sprawie do serwisu na dzisiaj, ale coś mi wypadło i musiałem odwołać. Jako pewnie wpadnę do nich w przyszłym tygodniu.