PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Dylemat



Jurcyś
4th-January-2015, 18:51
Witam,
przedstawiałem się w powitaniach i tam napisałem, że coś więcej o samochodach które mam na oku przedstawię tutaj.

mam jak na razie trzy na oku. szczególnie mi zależy na kolorowym wyświetlaczu aczkolwiek tracę wszelkie nadzieje gdyż jak patrzyłem to kolorowe były po lifcie aczkolwiek może słabo się dopatrzyłem.

wytypowałem takie:
http://otomoto.pl/infiniti-fx-i-infiniti-fx35-v6-280km-4x4-full-C35272827.html

http://otomoto.pl/infiniti-fx-i-stan-perfekcynjy-C35561986.html

http://otomoto.pl/infiniti-fx-i-v6-4x4-automat-ze-stanow-C34887232.html (ten podoba mi się najbardziej)

Jeżeli mógłbym Was prosić o jakieś dokładniejsze uwagi apropo tych samochodów to byłbym bardzo wdzięczny a w przyszłości na spotkaniu to i piwko się należy :)

aaa bym zapomniał. już ten infiniti z krakowa był omawiany w innym poście i też się nad nim zastanawiam ale to musiałbym dobrze sprzedać swoje auto.

quku
4th-January-2015, 19:18
ten z belgi to przed lift nie może być 2006 zobacz 10 cyfrę VIN to rok prod w 2006 powinno być 6 w 2005 -5 jeżeli jest 6 to jest to jakiś przeszczep uciekaj od niego :director: :becky:

zajac01
4th-January-2015, 19:24
Kolorowy wyświetlacz jest też w przed liftowych z opcją kamery cofania. Ja mam w fx'ie z 2004r.

Jeśli chodzi o pierwsze auto, to jaki jest koń, każdy widzi. Gość napisał, że bezwypadkowy. A dla mnie uszkodzenia z ostatniego zdjęcia to nie szkoda parkingowa. Nie jest to jakaś masakra, ale po chu chu pisać, że bezwypakowy. Zresztą ciekawe co było w PL.

W drugim gość napisał, że pełna opcja, a tak nie jest. Brak np kamery cofania, dvd. Nie widzę też hehe "pakietu chromowego'' wokół okien i na zderzaku. Kuźwa, ogłoszenie dla ślepych ludzie piszą? (PS bez urazy Ślepy :) ) przebieg w ogłoszeniu podany w km, a zbliżoną wartość widać w milach jak sadze, wiec już nie taki.

Trzeci nawet na zdjęciach jakoś mi nie pasi, ale może tylko dlatego, że taki kolor jeździłem oglądać a był kibel jakich mało. A może i nie mało :)

Jurcyś
4th-January-2015, 19:49
Kolego zajac01 co do mojego trzeciego typu to dokładnie tego oglądałeś ?

Jestem uradowany że są kolorowe wyświetlacze we wcześniejszych wersjach. Lubię jak jest ładnie w samochodzie tym bardziej że (jak dla mnie) kosztuje nie małe pieniądze. Patrzyłem do mojego VW zanim chciałem go sprzedać radio dotykowe gdzie tutaj nie sądzę żeby dało się takie zamontować ;)

zajac01
4th-January-2015, 19:56
Nie ten, w przeciwnym wypadku bym odrazy go skreślił. Chyba, że też jest rudo pod maską :) Dlatego napisałem tylko o skojarzeniu. Może ktoś go oglądał i przedstawi Ci faktyczny stan auta.

DobryWujek
12th-January-2015, 08:29
Witam,
przedstawiałem się w powitaniach i tam napisałem, że coś więcej o samochodach które mam na oku przedstawię tutaj.

http://otomoto.pl/infiniti-fx-i-v6-4x4-automat-ze-stanow-C34887232.html (ten podoba mi się najbardziej)


Raport dla tego trzeciego zaczerpnięty z bezwypadkowy.net.

- Calculated Owners: 1
- Reported accidents: 1
- Last Reported Odometer Reading: 35,251 (12.10.2007)
- Reported Recalls: 2
- 06.05.2004 TITLE (Lien Reported)
- 30.03.2005 EMISSION INSPECTION PASSED SAFETY INSPECTION
- 15.04.2005 INDEPENDENT INSPECTION/THEFT DETERRENT EQUIPPED
- 08.04.2006 ACCIDENT REPORTED (Case #:CR46777)
- 15.12.2006 > MANUFACTURER RECALL RECALL R0607 FX TAIL LAMP ASSY ITB06-027 LOCATE YOUR NEAREST AUTHORIZED INFINITI DEALER TO SCHEDULE REPAIR.
> MANUFACTURER RECALL RECALL R0608 FX HEADLAMP ASSY IBT06-026 LOCATE YOUR NEAREST AUTHORIZED INFINITI DEALER TO SCHEDULE REPAIR.
- 04.10.2007 REPORTED AT AUTO AUCTION AS DEALER VEHICLE

Jeśli masz VIN do tego pierwszego to mogę pomóc w przeszukaniu jego historii.

Pozdrawiam ;)
DobryWujek

Jurcyś
12th-January-2015, 15:16
a co sądzicie o ściąganiu samochodu z USA ? bo patrząc nawet na ceny na allegro jakie ludzie proponują za ściągnięcie samochodu to 2009 (II gen) wyjdzie taniej niż 2006. Naczytałem się dzisiaj w internetach ale to trochę jest przerażające ile z tym bieganiny. Pewnie wydaje się to kosmiczne jak człowiek w życiu tego nie robił.

Piotr_FX
12th-January-2015, 20:13
Tzn. ile wg Ciebie wyjdzie 2009 rok? Bo coś wydaje mi się, że źle liczysz :)

zajac01
12th-January-2015, 20:30
Jeśli nie rozbity, to 2009 rok kosztuje 20-23 K dolarów. Kurs ok 3.60 PLN. Dodaj transport, cło, akcyza, VAT... Lepiej poszukaj sobie w PL :)
Chyba, że trafi Ci się akurat ktoś z mieniem przesiedleńczym i się z nim dogadasz. Ale oficjalnie i tak Ci go nie sprzeda przed upływem 12 mscy.

Jurcyś
12th-January-2015, 21:06
rozmawiałem z Panem który ściąga auta (kontakt z allegro) to powiedział że inf który jest za 20tys pln + ściągnięcie itp to tutaj wyniósłby 45 tys to był rocznik 2008, a ma 2009 6-7 tys droższego więc sobie dodałem do tych 45 :)
pewnie źle liczę.
Chodzi mi o delikatnie potłuczonego, abym wiedział co z nim było. Może być szyba, zderzak, maska. a czy drogo wychodzi np wsadzenie poduch w kierownicę żeby działała ? pytam z czystej ciekawości i wiedzy na przyszłość bo kto wie co go w życiu czeka ;)

sirtrojan
12th-January-2015, 21:16
poducha + sterownik + ew napinacze
a że częsci do infi nie są tanie to kilka klocków w plecy

zajac01
12th-January-2015, 21:21
Żaden Pan Handlarz nie zrobi Ci dobrze, tylko sobie ;)
Chcesz wiedzieć ile kosztują całe lub uszkodzone Infy w stanach, to zerkij na ich aukcje. Handlarz za friko tego nie zrobi, więc miej na uwadze jego zarobek, poza opłatami i ewentualną naprawą w przypadku uszkodzonego.
PS odnośnie cudów niewidów handlarzy z allegro, to parę lat temu kumpel już zamówił sobie taką okazje, wpłacił 2 tysiące zaliczki i telefon sprzedawcy super okazji zamilkł na zawsze... :)

Jurcyś
12th-January-2015, 21:26
Ło cie licho to jak parę klocków to droga zabawa ..
Pan handlarz nawet nie ukrywał w rozmowie że bierze prowizję. Cenę mówił też bez napraw.
Tak sobie codziennie zerkam na mojego vw i myślę kto i kiedy w końcu Cię kupi hehe.

butrym81
12th-January-2015, 21:31
Podobnie kiedyś rozmyślałem i.... kupiłem w kraju.
Wydasz 40-50tyś na auto z ogłoszenia licząc na czyjąś uczciwość i rzetelność opisu?
Odpalisz go, obejrzysz, przejedziesz się dopiero w kraju po zapłaceniu handlarzowi?
Za rocznik 2008 zapłacisz 45tys + ile jeszcze i co bedzie do zrobienia: blacharka, malowanie, opony , hamulce, paski,łożyska......
Kusi ale nie warto na moje.

Jurcyś
13th-January-2015, 14:48
namówiłeś hehe

Jurcyś
4th-February-2015, 10:12
przeglądając codziennie to nowe oferty natrafiłem na coś takiego, ktoś rzuciłby okiem i powiedział parę słów ? :)
i czy to aby na pewno lampy "kenonowe"
http://allegro.pl/show_item.php?item=5056319007

bolo2024
4th-February-2015, 10:49
Ładnie się prezentuje ale co widać to np lewy błotnik od maski odbiega na styku przy lampie,tylna klapa po lewej siedzi niżej niż po prawej względem świateł, tyle co dojrzałem, xenony mają wszystkie chyba nie ma wersji bez, składane lusterka jeśli automatycznie fajna sprawa, szkoda że nie ma fotek z pod maski, poproś o zdjęcia silnika, no i ciekawe do czego jest ten coś obok VDC, co jeszcze to nad radiem tapicerka odstaje troche , albo mi się wydaje .generalnie to pięknie się prezentuje jak już napisałem i niesamowicie świeci bez żadnej skazy,zapytaj może ktoś z okolic podjedzie zobaczy chyba że masz nie daleko bo szkoda się naciąć i na daremne jechać, co zawsze uważam za najgorszą opcje to się na samochód napalić .

pawell31
4th-February-2015, 11:26
to obok VDC to pewnie tylne przeciwmgielne

sirtrojan
4th-February-2015, 11:49
to przycisk katapulty !

bolo2024
4th-February-2015, 12:16
to przycisk katapulty !

Dla żony , i tu rozwine " w momencie podjechania pod okienko MC Donalda gdy pytasz czy coś chce i mówi ci że nie, a po chwili łapie za twoje frytki albo nuggets-y , wtedy uważam za uzasadnione popchnięcie tego przycisku kolanem .Pozdrawiam :)

Jurcyś
5th-February-2015, 09:10
w momencie podjechania pod okienko MC Donalda gdy pytasz czy coś chce i mówi ci że nie, a po chwili łapie za twoje frytki albo nuggets-y , wtedy uważam za uzasadnione popchnięcie tego przycisku kolanem


ja bym jeszcze się skusił na wciśnięcie tego guzika po słowach "zwoooolniiiij !" <marzenie> LOL

a tak żeby nie robić offtopa to zbliża się niedziela i w końcu ktoś kupi moje auto więc przygotowuje się na start po samochód, a w nim jest wszystko czego bym chciał od samochodu:
szyber
jasny środek
podgrzewane fotele
moc ! hehe
tylko patrzę że ten chyba nie ma opcji bezkluczykowej, dobrze zauważyłem (w opisie nie ma) ?

Jurcyś
5th-February-2015, 09:16
w momencie podjechania pod okienko MC Donalda gdy pytasz czy coś chce i mówi ci że nie, a po chwili łapie za twoje frytki albo nuggets-y , wtedy uważam za uzasadnione popchnięcie tego przycisku kolanem


Ja bym jeszcze się skusił na wciśnięcie tego guzika po słowach "zwoooolniiiij !" <marzenie> LOL

Tak żeby nie robić offtopa to zbliża się niedziela i w końcu ktoś kupi moje auto więc przygotowuje się na start po samochód, a w nim jest wszystko czego bym chciał od samochodu:
szyber
jasny środek
podgrzewane fotele
moc ! hehe
tylko patrzę że ten chyba nie ma opcji bezkluczykowej, dobrze zauważyłem (w opisie nie ma) ?


nad radiem tapicerka odstaje troche , albo mi się wydaje
Jak to napisałeś to i mi się to rzuciło w oczy i to teraz tak całkiem wyraźnie.

bolo2024
5th-February-2015, 09:22
No faktycznie nie ma , dziwne w polifcie myślałem że wszystkie mają taką opcję, normalnie w miejscu gdzie ma kluczyk w stacyjce mam taki kremowy plastik a on ma włożony kluczyk i bez orginalnego pilota
Zapytaj o VIN może uda się coś sprawdzić .

LOKTONG
5th-February-2015, 10:29
Tak radio bylo demontowane i ktos zle to zamontowal, w gornej czesci sa dwa zaczepy i trzeba je wsunac jako pierwsze wtedy reszte pchac w dzioore. Wiem bo stroiłem dwa polifty i za kazdym razem tez tak zle skladalem i poprawialem zeby mialo wyglad.

korzen
5th-February-2015, 11:22
"Auto w BARDZO BOGATEJ opcji wyposażenia"
Tak to jest jak handlarz nei wie co sprzedaje... To TOTALNY golas!! Ma tylko AWD z opcji... Kluczyk normalny jeszcze ze starym pilotem w polifcie to juz traci myszka lol
"Lusterka boczna ogrzewane, regulowane i SKŁADANE elektrycznie" no to kolejna rzecz, ktora musiala wystepowac w poliftach... Albo ja o czyms nie wiem :) Ale ma Podłokietnik centralny przedni, wiec faktycznie opcja full maxi turbo na zamowienie lol
Kurcze czlowiek jak widzi takie ogloszenie, to mu sie nawet jechac nie chce obejrzec...

Roman
5th-February-2015, 11:35
to jest bliźniak mojego i też z płocka a teraz parę uwag: zderzaki malowane przód i tył - spód powinien być szary a nie błyszczący, lusterka składane - pobożne marzenie, dekielki na felach nie od tego auta - nie pasują są jakos głeboko osadzone listwy dolne na rantach błotników też są pomalowane, klapa bagażnika z lewym rogiem tyłu też kiepsko pasuje, plastiki progów też pomalowane - po ki huu ? a i fajera wyjechana że u mnie po 150 tyś ma jeszcze ślady faktury skóry.

Jurcyś
5th-February-2015, 11:54
dzięki chłopaki, w takim razie nie ma co sobie głowy zawracać ;)

bolo2024
5th-February-2015, 12:12
też nie mam składanych a jest polifttttttttttttttttttttt :)

sirtrojan
5th-February-2015, 12:45
polift z końca produkcji miewa skladane lusterka

korzen
5th-February-2015, 13:29
SIR ten kompletny golas na pewno ich nie ma :) JEszcze ta wycieraczka z tylu... WTF??

Jurcyś
5th-February-2015, 15:40
no wycieraczka to szczyt szczytów aż się uśmiałem jak ją zobaczyłem lol

sirtrojan
5th-February-2015, 16:18
śmiechłem :)

niezłe.

Jurcyś
9th-February-2015, 17:18
jest może ktoś z okolic Włocławka, Torunia ?

butrym81
10th-February-2015, 00:05
Ja jestem, a który Ciebie interesuje srebrny czy czarny?

Jurcyś
10th-February-2015, 07:27
Srebrny ten na fakturę VAT z kiepskimi zdjęciami. Dokładnie to Gens Włocławka. Jakbyś miał czas ogarnął bys mi tego infa ?
http://otomoto.pl/infiniti-fx-i-35-280-km-faktura-vat-C35471255.html

butrym81
10th-February-2015, 22:19
Srebrny ten na fakturę VAT z kiepskimi zdjęciami. Dokładnie to Gens Włocławka. Jakbyś miał czas ogarnął bys mi tego infa ?
http://otomoto.pl/infiniti-fx-i-35-280-km-faktura-vat-C35471255.html

Jakbym miał czas to bym ogarnął, ale troche mi go brak za to chętnie pomogę radą.
Dzwoniłeś do właściciela z pytaniem dlaczego tak mało chce?
Ogłoszenie już korzenie zapuściło na otomoto więc coś może być na rzeczy.
Poproś o vin, może już nie bedzie trzeba go oglądać

Co to znaczy "Gens" Włocławka ? :)

Jurcyś
11th-February-2015, 09:58
pisałem z komórki i iPhone lubi przekręcać wyrazy, a dopiero teraz zobaczyłem że przekręcił hehe, tylko nie wiem co to było za słowo że wymyślił "Gens"

Do właścicielki dzwoniłem, to nie odbiera telefonów, a sprzedażą zajmuje się jakiś Pan (jakiś pracownik firmy, bo właścicielką samochodu jest szefowa). Zadzwonię do tego Pana może uda mu się załatwić nr VIN, do tego prosiłem też o lepszej jakości zdjęcia, ale tyle że prosiłem ;) Wcześniej te auto kosztowało 50 tys, zniknął z ogłoszenia i teraz pojawił się za tak kuszącą cenę a do tego jeszcze na FV co mnie bardzo cieszy :)

bolo2024
11th-February-2015, 10:33
Jak to jest że z jednej strony człowiek się cieszy że kupuje samochód od kobiety a z drugiej go to przeraża , bo wiadomo jak kobiety jeżdżą, ale faktycznie chyba jakiejś babki bo odświeżacz powietrza jest różowy :) jechać sprawdzić i kupić moje takie zdanie, cena fajna jeśli jest sprawny , jjeśli nie to i tak fajna cena żeby coś ewentualnie naprawić , ważne by był nie bity a jak tak to żeby mniej więcej wiedzieć gdzie i jak był bity .

Jurcyś
11th-February-2015, 11:10
Po rozmowie z Panem który zajmuje się sprzedażą tego auta to wiem że był lekko przyszorowany na parkingu ale było to zrobione. Właśnie, za taką cenę jak będzie do delikatnych poprawek to nie ma co się martwić bo jest zapas gotówki (w tym wypadku zwrot VAT-u). Najważniejsze to żeby mechanicznie był sprawny, a to ze lekko gdzieś odrapany to pół biedy szczególnie jakby się dało polerką to ściągnąć ;) Sęk w tym że dla mnie to daleko żeby jechać i obejrzeć, a jak się okaże złomem to dzień stracony + pieniądze za podróż i koszty mechanika którego bym wziął żeby wpiął się kompem i fachowym okiem ocenił jego stan.

korzen
11th-February-2015, 11:44
Jak Pani jezdzila, to na pewno nie kontrolowala oleju... Do tego pewnie tez nie przykladala wagi, co tam jest wlewane... Te silniki tego nie lubia, ale oczywiscie nie ma co uogolniac ;) Bez VIN nawet sie nie wybieraj... JA jak kupowalem swojego, to tez byl w Warszawie polift RWD w swietnej cenie... Jak rozmawialem z wlascicielka, to maz jej umarl i musi sie pozbyc auta... Auto idealne, sprawdzane przez ASO infiniti w warszawei na co sa niby papiery... Jak rozkodowalem VIN, to auto bylo do kasacji w US (szkoda z tylu, poszlo tak w podloge, ze as kanape wyciagali zeby szkody ocenic). Auto po sprowadzeniu do Europy (chyba Niemcy) mialo kolejny wypadek... Po tym wypadku trafilo do Polski... No i zrobili z niego igle niebita w super cenie, z piekna historia... A mialo byc tak pieknie lol Wiec tylko ku przestrodze tak mowie... Zalatw VIN to zobaczymy ta szkode parkingowa ;)

Jurcyś
11th-February-2015, 11:50
Dzwoniłem do tam do nich to mam koło 14 - 15 zadzwonić żeby podali mi nr VIN.

Trochę z innej beczki. Narzeczona wczoraj mi taką gafę strzeliła z kupcem Touarega że aż miło. Wystawiłem go za 37 500 ale nic jej o tym nie powiedziałem i ktoś zapytał ile do oddania a ona 38 500 :D
Napisałem maila żeby zadzwonił w celu sprostowania odpowiedzi i najlepsze jest to że wczoraj odpisała a dzisiaj dopiero mi powiedziała że ktoś pisał... Kobiety :D

zajac01
11th-February-2015, 14:41
Hehe nie tylko ugotuje, ale o interesy zadba :) Masz dobrego menagera w domu, tylko żebyś z tuaregiem 2 lata się nie bujał....;)

Jurcyś
11th-February-2015, 15:24
Mam nadzieję że to już lada moment jak go sprzedam, aczkolwiek kto wie. Po rozmowach doszliśmy do kompromisu i się zgodziła na cenę 37k teraz tylko czekać aż kupiec się trafi :)

Jurcyś
12th-February-2015, 16:12
Po długim oczekiwaniu w końcu dodzwoniłem się do Panów i dostałem nr VIN. Teraz prosiłbym Was koledzy czy któryś mógłby sprawdzić go po nr VIN ?

INRAS08W27X207949

korzen
12th-February-2015, 16:21
Calculated Owners: 1

Class: CUV - Premium
Engine: 3.5L V6 MPI
Country of Assembly: Japan
Vehicle Age: 8 year(s)
Calculated Owners: 1
VIN: JNRAS08W27X207949
Year: 2007
Make: Infiniti
Model: FX35
Style/Body: SUV 4D
Accident Check
Reported accidents: 0
Title and Problem Check
Your vehicle checks out:
Odometer Check
Your vehicle checks out:
Last Reported Odometer Reading: 15,822

Vehicle Use and Event Check
Specific vehicle use(s) or events reported
View Detailed History
Accident Check
Not all accidents / issues are reported to Vehicle History.

Your Vehicle Checks Out: There have been no accidents reported to Vehicle History for this 2007 Infiniti FX35 (JNRAS08W27X207949). Vehicle History receives its accident data from government sources and independent agencies, and based on the information available to us, we have found that no accidents have been reported on this vehicle.
Title and Problem Check
Your Vehicle Checks Out: Vehicle History's database for this 2007 Infiniti FX35 (JNRAS08W27X207949) shows no negative titles or other problems. When reported to Vehicle History, these events can indicate serious past damage or other significant problems, and disqualifies the vehicle for Vehicle History Buyback Protection. Check the Vehicle Use and Event Check for reported accidents that can affect vehicle safety and value.
0 Problem(s) Reported: 15 Title/Problem areas checked:
No abandoned title record
No damaged title or major damage incident record
No fire damaged title record
No grey market title record
No hail damage title record
No insurance loss title or probable total loss record
No junk or scrapped title record
No manufacturer buyback/lemon title record
No odometer problem title record
No rebuilt/rebuildable title record
No salvage title or salvage auction record
No water damaged title record
No NHTSA crash test record
No frame/unibody damage record
No recycling facility record
Odometer Check
Your Vehicle Checks Out: Vehicle History examined the reported odometer readings reported to Vehicle History for this 2007 Infiniti FX35 (JNRAS08W27X207949) and no indication of an odometer rollback or tampering was found. Vehicle History uses business rules to determine if reported odometer readings are significantly less than previously reported values. Not all reported odometer readings are used. Title and auction events also report odometer tampering or breakage.
0 Problem(s) Reported: Mileage Date Reported
5,235 08/20/2007
15,822 07/02/2008
Vehicle Use and Event Check
Information Reported: Vehicle History shows additional vehicle uses or events reported to Vehicle History for this 2007 Infiniti FX35 (JNRAS08W27X207949). This includes reported vehicle uses such as rental or lease, and events such as whether the vehicle has been reported to have had a loan/lien or a duplicate title issued. Other events show if the vehicle has a reported accident and how many calculated accidents or if it has been reported stolen or repossessed. It is recommended to have pre-owned vehicles inspected by a third party prior to purchase.
0 Event(s) Reported: 6 Vehicle uses checked:
No fleet, rental and/or lease use record
No taxi use record
No police use record
No government use record
No livery use record
No driver education record
1 Event(s) Reported: 9 Vehicle events checked:
No accident record reported through accident data sources
No corrected title record
No duplicate title record
Emission/safety inspection record(s)
No loan/lien record
No fire damage incident record
No repossessed record
No theft record
No storm area registration/title record
Detailed Vehicle History
Calculated Owners: 1 Below are the historical events for this vehicle listed in chronological order. Any discrepancies will be in bold text.
Report Run Date February 12, 2015 10:18:39 AM EST

Vehicle: 2007 Infiniti FX35 (JNRAS08W27X207949)

Event date Location Odometer reading Data Source Details
12/14/2006
Independent Source VEHICLE MANUFACTURED AND SHIPPED TO DEALER
08/20/2007 CLIFTON, VA
5,235
Motor Vehicle Dept. TITLE
REGISTRATION EVENT/RENEWAL
12/21/2007 CLIFTON, VA
Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL
07/02/2008 FAIRFAX, VA
15,822
Independent Emission Source PASSED EMISSION INSPECTION
This Vehicle's Glossary
Below are the specific definitions for events that appear in this vehicle's report.
More information is available in the full Vehicle History glossary.

Term Section Location Definition
Emission/Safety Inspection Vehicle Use and Event Check An approved emission testing station has inspected the vehicle to measure the amount of pollutants the vehicle emits into the environment.

Czyli w US czysciutki :thumb: Teraz tylko sprawdzic, czy w Europie nic sie nie dzialo powaznego (malowany bok to nic strasznego)... Ja bym jechal ogladac :)

PS. VIN zaczyna sie od J nie od I

Jurcyś
12th-February-2015, 16:27
6167
6169
6168


Dorzucam jeszcze zdjęcia środka które dostałem dzisiaj.
Wielkie dzięki !
Pan mi dyktował imionami i powiedział Irena ;)

A jest jakaś stronka na sprawdzenie co się działo z nim w Europie ?

na google znalazłem jeszcze takie ogłoszenie
http://www.car-salvage.info/auto-inventory/lot-2007_INFINITI_FX35_31368364/c-1/g-31368364/

Tu na zdjęciach jest ciemna tapicerka ... zaczynam podejrzewać że to nic dobrego po takich zmianach, chyba że mnie troszkę uspokoicie ;)

bolo2024
12th-February-2015, 16:53
Niezły chachar, siedziska pięknie spękane i brudne, wycieraczka też orginalna i tylna kanapa też pęknięta, kierownica zużyta :) i oczywiście jak to ktoś wcześniej wspomniał,Kobieta-wymiana oleju= po czasie.dlatego też na aukcji tak mało fotek było ze środka :) teraz pytanie ciekawe jak z silnikiem i skrzynią czy to działa normalnie.
Co jeszcze myślę że na bank pali w środku bo zmienia zapachy jak rękawiczki.

kotlet2009
12th-February-2015, 20:16
na google znalazłem jeszcze takie ogłoszenie
http://www.car-salvage.info/auto-inventory/lot-2007_INFINITI_FX35_31368364/c-1/g-31368364/

Tu na zdjęciach jest ciemna tapicerka ... zaczynam podejrzewać że to nic dobrego po takich zmianach, chyba że mnie troszkę uspokoicie ;)[/QUOTE]

W tym linku jest inny vin więc to inne auto niż chcesz kupić. .

butrym81
12th-February-2015, 20:53
Jasna tapicerka robi wrażenie. Nowe auto-tak bo skóra bez załamań i spękań łatwiejsza do utzrymania w czystości, natomiast po latach jeśli już kupisz w dobrym stanie to trzeba się nagimnastykować by w miarę to wyglądało. Jeśli jeżdzisz autem tylko w garniturach to może ale jeśli na codzień dżinsy to może być słabo przy odsprzedaży bo bedzie ktoś wymyślał jak my teraz że syf. Czarny kolor więcej wybacza, nie chodzi mi o to żeby nie czyścić bo to oczywiste ale pewnych rzeczy z jasnej tapicerki już się nie usunie.

Jurcyś
12th-February-2015, 23:33
Mi to tam nie przeszkadza a wręcz odwrotnie ze jasna a ze brud widać to wada. Są plusy i minusy, ale moze orientujecie sie czy da sie "regenerować fragmentami" fotele tzn wstawiać nowe kawałki ? Najbardziej mnie martwi właśnie ten stan foteli :/

BORYS69
13th-February-2015, 07:49
Mi to tam nie przeszkadza a wręcz odwrotnie ze jasna a ze brud widać to wada. Są plusy i minusy, ale moze orientujecie sie czy da sie "regenerować fragmentami" fotele tzn wstawiać nowe kawałki ? Najbardziej mnie martwi właśnie ten stan foteli :/

Ja mam w pobliżu gościa, który ze skórami robi rzeczy ,, o których się fizjologom nie śniło".:)
Widziałem w jego pracowni fotele samochodowe przed i po regeneracji. Jak bym nie widział na własne oczy to bym nie uwierzył.:eek:
Po tym co widziałem myślę że wszystko jest możliwe tylko kwestia ceny.
Obejrzyjcie zdjęcia na jego profilu.
https://www.facebook.com/PracowniaRenowacjiSkory?composeropen=1

pozdr.

slepy62
13th-February-2015, 07:51
Mi to tam nie przeszkadza a wręcz odwrotnie ze jasna a ze brud widać to wada. Są plusy i minusy, ale moze orientujecie sie czy da sie "regenerować fragmentami" fotele tzn wstawiać nowe kawałki ? Najbardziej mnie martwi właśnie ten stan foteli :/

Wszystko się da...

Misiek (podklejanie nacięcia) i Ja (zabezpieczenie "załamań" i przetarć + wymiana wygniecionej gąbki oraz w ubiegłym tygodniu podklejenie nacięcia) robiliśmy w:

http://www.4drive.pl/index.php/pl/

i poza wysoka ceną usługi - muszę przyznać że robią bardzo dobrze
tyle że to Wawa - więc nie wiem na ile Ci pasuje i jak to w Wawce-drogo

koledzy obszywali skórą deski - więc zapytaj też kogoś w swoich okolicach
najważniejsze żeby dobrze dobrali grubość/fakturę i kolor...

Jurcyś
13th-February-2015, 08:12
W takim razie jak da sie zregenerować kanapę i fotel to zostało go tylko pod względem mechanicznym i jak sie okaże ze jest ok to tylko brać ;)
Powiecie mi jeszcze co to za komunikat na wyswietlaczu ?

BORYS69
13th-February-2015, 08:20
U mnie coś takiego wyskoczyło jak przyszedł czas na wymianę oleju lub przełożenie kół.

sirtrojan
13th-February-2015, 12:41
komunikat nieważny. fotel możesz oddać do tapicera to uzupełni materiał ew wymieni część obszycia.

Jurcyś
14th-April-2015, 16:12
Oglądał może ktoś tego ?

http://otomoto.pl/oferta/infiniti-fx-fx-35-ID4pbqgH.html#442de47dc0

dewon7
14th-April-2015, 16:17
Ja dzisiaj miałem jechać go obejrzeć ale chyba się nie wyrobie. Może jutro się uda. Może Grzesia uda się namówić to rzuciłby fachowym okiem ;)

korzen
14th-April-2015, 16:28
Poniżej wpisz numer VIN

Class: CUV - Premium
Engine: 3.5L V6 MPI
Country of Assembly: Japan
Vehicle Age: 9 year(s)
Calculated Owners: N/A
VIN: JNRAS08W86X209820
Year: 2006
Make: Infiniti
Model: FX35
Style/Body: SUV 4D
Accident Check
Reported accidents: 0
Title and Problem Check
Your vehicle checks out:
Odometer Check
Your vehicle checks out:
Last Reported Odometer Reading: N/A

Vehicle Use and Event Check
No vehicle use reported
View Detailed History
Accident Check
Not all accidents / issues are reported to Vehicle History.

Your Vehicle Checks Out: There have been no accidents reported to Vehicle History for this 2006 Infiniti FX35 (JNRAS08W86X209820). Vehicle History receives its accident data from government sources and independent agencies, and based on the information available to us, we have found that no accidents have been reported on this vehicle.
Title and Problem Check
Your Vehicle Checks Out: Vehicle History's database for this 2006 Infiniti FX35 (JNRAS08W86X209820) shows no negative titles or other problems. When reported to Vehicle History, these events can indicate serious past damage or other significant problems, and disqualifies the vehicle for Vehicle History Buyback Protection. Check the Vehicle Use and Event Check for reported accidents that can affect vehicle safety and value.
0 Problem(s) Reported: 15 Title/Problem areas checked:
No abandoned title record
No damaged title or major damage incident record
No fire damaged title record
No grey market title record
No hail damage title record
No insurance loss title or probable total loss record
No junk or scrapped title record
No manufacturer buyback/lemon title record
No odometer problem title record
No rebuilt/rebuildable title record
No salvage title or salvage auction record
No water damaged title record
No NHTSA crash test record
No frame/unibody damage record
No recycling facility record
Odometer Check
Your Vehicle Checks Out: Vehicle History examined the reported odometer readings reported to Vehicle History for this 2006 Infiniti FX35 (JNRAS08W86X209820) and no indication of an odometer rollback or tampering was found. Vehicle History uses business rules to determine if reported odometer readings are significantly less than previously reported values. Not all reported odometer readings are used. Title and auction events also report odometer tampering or breakage.
0 Problem(s) Reported: Mileage Date Reported
Vehicle Use and Event Check
No Additional Information Reported: Vehicle History shows no additional vehicle uses or events reported to Vehicle History for this 2006 Infiniti FX35 (JNRAS08W86X209820). This includes reported vehicle uses such as rental or lease, and events such as whether the vehicle has been reported to have had a loan/lien or a duplicate title issued. Other events show if the vehicle has a reported accident and how many calculated accidents or if it has been reported stolen or repossessed. It is recommended to have pre-owned vehicles inspected by a third party prior to purchase.
0 Event(s) Reported: 6 Vehicle uses checked:
No fleet, rental and/or lease use record
No taxi use record
No police use record
No government use record
No livery use record
No driver education record
0 Event(s) Reported: 9 Vehicle events checked:
No accident record reported through accident data sources
No corrected title record
No duplicate title record
No emission/safety inspection record
No loan/lien record
No fire damage incident record
No repossessed record
No theft record
No storm area registration/title record
Detailed Vehicle History
Below are the historical events for this vehicle listed in chronological order. Any discrepancies will be in bold text.
Report Run Date April 13, 2015 11:46:23 AM EDT

Vehicle: 2006 Infiniti FX35 (JNRAS08W86X209820)

Event date Location Odometer reading Data Source Details
05/30/2006 FL
Independent Source VEHICLE MANUFACTURED AND SHIPPED TO DEALER

W US czysty sie wydaje. Dziwne, ze nie ma zadnej histori serwisowej w US. Akcji naprawczych itp... Ale moze jak moj, byl sciagany jako prawie nowe auto. dewon7 jedz go obejrzec :thumb: Wreszcie czarny w sport pakiecie :thumb:

dewon7
14th-April-2015, 16:35
Już sprawdziłem wcześniej VIN i dlatego chciałem jechać go zobaczyć co jest wart w realu. Jeszcze się zastanawiam nad tym http://otomoto.pl/oferta/infiniti-fx-35-4wd-v6-ID4pbpi2.html

korzen
14th-April-2015, 16:58
INFINITI FX35 Pełna OPCJA, brązowa skóra, gaz sekwencja

Do sprzedania wyjątkowe Infiniti FX35. Auto posiada markową instalację gazową firmy „VERSUS”. Wyjątkowa opcja wyposażenia auta: Fabryczna ekskluzywna skóra w brązowym kolorze, nagłośnienie firmy BOSE 11 głośników każdy na oddzielnym wzmacniaczu – wyjątkowy dźwięk. W autach INFINITI FX35 z tego rocznika do pełnej opcji można było zamontować dodatkowo jedynie TV dla pasażerów siedzących na tylnych siedzeniach. Aby nie rozpisywać się w wyposażeniu - poza tym TV auto z tej aukcji posiada WSZYSTKO co można było mieć w opcji „FULL”.

:doh: ale belkot... Brazowa skora - daltonista po pierwsze, po drugie jak to jest skora to ja jestem swistak :) Gaz versus... 11 glosnikow i kazdy ze swoim wzmacniaczem lol Do tego gluchy jak to ma wyjatkowy dzwiek... Ma w opcji wszystko oprocz DVD?? Taaa a swistak siedzi i zawija w te sreberka lol Mozna go zapytac o pakiet sport. Dlaczego nie ma chromowanych relingow, kol 20", ciemnych lamp... Ale ma ogrzewanie postojowe, Faruri Xenon, Tylne czujniki parkowania... Taaa...
Ja bym sie powaznie zastanowil czy po niego jechac... Albo koles kompletnie nie zna sie na autach, albo ma spore problemy natury psychicznej lol

Jurcyś
14th-April-2015, 17:18
Ten z jasnym środkiem bardzo wpadł mi w oko tylko moja Iwonka mówiła żeby czarny środek był, aczkolwiek gdyby dał dobrą cenę na VW i chciał się zamienić to tylko brać i jeździć (czyścić tapicerkę hehe) :)

dewon7
14th-April-2015, 19:15
:doh: ale belkot... Brazowa skora - daltonista po pierwsze, po drugie jak to jest skora to ja jestem swistak :) Gaz versus... 11 glosnikow i kazdy ze swoim wzmacniaczem lol Do tego gluchy jak to ma wyjatkowy dzwiek... Ma w opcji wszystko oprocz DVD?? Taaa a swistak siedzi i zawija w te sreberka lol Mozna go zapytac o pakiet sport. Dlaczego nie ma chromowanych relingow, kol 20", ciemnych lamp... Ale ma ogrzewanie postojowe, Faruri Xenon, Tylne czujniki parkowania... Taaa...
Ja bym sie powaznie zastanowil czy po niego jechac... Albo koles kompletnie nie zna sie na autach, albo ma spore problemy natury psychicznej lol

hehe... no to pojechałeś:). Ale co prawda to fakt - kilka rzeczy gość podkolorował. O takiej instalacji gazowej pierwszy raz słyszę. Moją uwagę zwrócił natomiast rocznik i to, że gość może fakturę wystawić. Po odliczeniu Vat wyszedł by mnie jakieś 55 tyś pln. Tak czy inaczej - w pierwszej kolejności chyba odwiedzę tego w Warszawie.

korzen
14th-April-2015, 19:18
Zobacz oba :thumb: Chociaz ten opis to jakas masakra :) Ma koles fantazje niczym urodzony handlarz Mirek lol Nie no te 11 wzmacniaczy mnie rozbawilo tak, ze monitor oplulem ;) No i ten bronz skory lol Ale zawsze warto miec porownanie. Zamiast rocznika wolalbym osobiscie SP... Przy czarnym robi robote :thumb:

zajac01
14th-April-2015, 19:37
Każdy chwali co ma, a jak nie ma czym to zawsze coś doda :) u nas wszystkie auta full opcja, od pierwszego właściciela, a do tego bezwypadkowe i garażowane ;)
Nie po drodze ostatnio mi do Mińska, bo bym chętnie podjechał i zetknął co to za cukierek :)

dewon7
14th-April-2015, 20:25
korzen - dokładnie - SP robi swoje:) Postaram się zobaczyć oba, żeby mieć porównanie. Muszę jeszcze gdzieś poczytać o tej "markowej " instalacji gazowej VERSUS bo jeśli mam być szczery to pierwszy raz o takiej słyszę...

Jurcyś
16th-April-2015, 09:21
wczoraj oglądałem tego z komisu co wstawiałem ostatnio link, w środku było widać i czuć że dywaniki miał prane, ale fotele można jeszcze mocniej doczyścić. Odpalać nie odpalałem, ale po obejrzeniu go z zewnątrz to miał trochę rys i obtarć, a poza tym był w kroplach z błotem więc też nie dużo było widać. Ogólnie auto bardzo mi się spodobało i w porównaniu skóry z mojego VW, a tej z Infiniti to moja jakością nie ma porównania. Tam są mięciutkie, a u mnie jest dość twarda. Ja jestem wzrokowcem a z mechaniką na bakier u mnie więc mogę powiedzieć tyle, że wyglądał ładnie. Aha i jeszcze dodam, że stoi tam drugi z 2005 roku przedliftowy też czarny z takim samym jasnym środkiem za 49 500 jak mnie pamięć nie myli :)

Byłem nawet skłonny oddać VW w zamianę i zgodzić się dopłacić bez negocjacji ceny, ale właściciel komisu nie chciał nawet patrzeć na mojego Touarega hehe ;(

dewon7
16th-April-2015, 10:33
Jurcyś... to byłeś tam i nawet nie odpaliłeś go ?:))) Czyli jak rozumiem wart obejrzenia?:)

Jurcyś
16th-April-2015, 10:52
Powiem tak, właściciel tego komisu to trochę gburek i nie chciało mi się z nim dyskutować tym bardziej, że skoro nie chce mojego samochodu w rozliczenie to jedyne co mi zostało to wsiąść i się nacieszyć, że siedzę w wymarzonej furze :) Gdybym odpalił samochód to w ogóle bym się zatracił i nie wysiadł z niego, bo dźwięk tych samochodów jest melodią dla ucha jeżeli wszystko tam z nimi w porządku ;) Sam dobrze wiesz, że jak samochód się podoba to niektórych rzeczy racjonalnie się nie słyszy albo "tak ma być".

Czy jest wart obejrzenia ? Ja miałem "po drodze" bo akurat leciałem przez wawkę w stronę Białegostoku więc lekko się zakręciłem, aczkolwiek zawsze jeżdżę S8, a w tym wypadku pojechałem przez miasto żeby było "po drodze" :) jeżeli szukasz to myślę że warto zajechać, bo jak nie zobaczysz to później człowiek rozmyśla szkoda że nie obejrzałem itp, a jak masz wolną chwilę to zaleć zerknij.

dewon7
16th-April-2015, 10:58
Sam dobrze wiesz, że jak samochód się podoba to niektórych rzeczy racjonalnie się nie słyszy albo "tak ma być".

Święte słowa :) Dlatego zawsze staram się zabrać ze sobą kogoś z zimną głową:). W przypadku FX'ów ich ilość na rynku również nie sprzyja kupowaniu. Jest ich mało i jak człowiek już trafi coś ciekawego to chce kupować nie patrząc na inne rzeczy...

Jurcyś
16th-April-2015, 11:31
To ja tak mam, tylko na szczęście/nieszczęście uspakaja mnie Touareg bo tak to już bym śmigał pewnie Infem :)


W przypadku FX'ów ich ilość na rynku również nie sprzyja kupowaniu

Do tego jakby człowiek chciał wszystkie obejrzeć to musiałby codziennie z jednego na drugi koniec Polski jeździć bo są tak porozsypywane po kraju.

COUGAR
16th-April-2015, 11:42
Święte słowa :) Dlatego zawsze staram się zabrać ze sobą kogoś z zimną głową:). W przypadku FX'ów ich ilość na rynku również nie sprzyja kupowaniu. Jest ich mało i jak człowiek już trafi coś ciekawego to chce kupować nie patrząc na inne rzeczy...

Dokładnie ja tak miałem :P Ale ogarne moje infi