PDA

Zobacz pe?n? wersj? : fx 35 z helmutowa



BAJZEL
5th-January-2015, 10:55
Witam ... po użytkowaniu paru autek vw i audi koleżanka jednak wraca do duszenia mnie o infi ...

jest coś takiego tylko , że już przysiadlem ze sledzeniem rynku ....

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/infiniti-fx-35-voll-mit-technology-sport-packet-neu-lpg-winnenden/197299149.html?lang=de&pageNumber=3&__lp=11&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=11650&makeModelVariant1.modelId=2&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&negativeFeatures=EXPORT&noec=1


po targowaniu ze wszystkimi oplatami wychodzi okolo 84 tys zl

i teraz :

czy to jest w miare ok za 2008 rok ?

auto jest sprzedawane prywatnie przez polaka ktory juz jest niemcem i jest to jego 2 infiniti wczesniej mial 2004 rok ale skóry zaczely pekać wiec wskoczyl w nowszy :)

lpg dopiero co założone niby najlepsze jakie znalazł w PL bo tutaj przyjechal zakladac wyszlo pare tys taniej niz w Helmutowie

niby stan idealny a sprzedaje ponieważ 3 dziecko sie rodzi ... i już ciasno bedzie
powiedzial kolezance, ze jest niby na forum infiniti tylko nie wiadomo czy na tym .... czy może ktoś coś kojarzy ...
auto wczesniej kupione od niemieckiego handlarza... gosciu twierdzi , że nigdy zaden element nie był malowany i wszystko w aucie jest na tip top ponieważ jest fanem i dbał tak jak trzeba niby płyny mosty skrzynie wszystko na bierząco wymieniane i twierdzi , że auto ma 81 tys km przejechane ...

swiatła do przerobienia bo niby w niemczech nie ma obowiazku przerabiac i jezdzi tak od zawsze ...
p.s. zmieniarka na plyty nawet działa ;)
a specyfikacja lpg plus vin i ewentualny carfax jezeli jest bedzie wysłany ...

panowie co myślita ;) ??

korzen
5th-January-2015, 13:05
W tej cenie ma to sens tylko, jezeli bedzie trzymala auto minimum 3-4 lata... Jezeli chce sprzedac za rok 2, to ja dolozylbym 20k i szukal 2 gieneracji... Auto wyglada fajnie, wydaje mi sie, ze posluzy bezawaryjnie pare lat... Z drugiej strony mozna kupic 2004-05 np za 30-35tys mniej i zrobic go na igle po zakupie... Ciagle zostanie w kieszeni (powinno) 15-25tys zl... Najwazniejsze, zeby auto nie bylo mocno rozbite (to ze malowane to olewka przy tak starym aucie) i zeby serducho bylo ok...

Roman
5th-January-2015, 15:10
84 klocki jak na 2008 rok to już teraz drogo - tak mi się wydaje. Widziałem oferty w PL za 2007 rok ok. 65 klocków. Wiec różnica niby rok a 20 tyś. PL

slepy62
5th-January-2015, 16:06
ja dolozylbym 20k i szukal 2 gieneracji...

jestem za -jak wyżej... w helmutowie jest ich dość sporo
(chyba że Ci Kamil "gula" chodzi że koleżanka będzie ujeżdżać II gen lol )
albo dołożyć ze 20t i negocjować tego: http://www.pgd.pl/samochod/2009-Infiniti-FX37-S/id/111697

Tomek g35c
5th-January-2015, 16:15
Drogo...
Myślę że za 110 kPLN można kupić II generację w dobrym stanie.... :)
Może z większym przebiegiem powyżej 100 kkm...
A jak nie to mojego sprzedam za 115 kpln... lol

Buziaczek81
5th-January-2015, 18:07
Ja bym chyba wolał dołożyć i kupić II gen. Znalazłem taki egzemplarz
http://alegratka.pl/ogloszenie/infiniti-fx-37-s-premium-2010-17708831,10.html?h=dc9da38d8ff9df37

Roman
5th-January-2015, 19:06
tak jak koledzy pisali 25 trza dorzucić i piękny II gen.

grabba
5th-January-2015, 19:13
Tez uważam, ze przy tych pieniądzach trzeba iść w IIgen. Będzie to wersja EU, przy odsprzedaży tę różnicę w cenie się odzyska.

BAJZEL
5th-January-2015, 19:19
Panowie ...
co do II gen. to ja to wiem ...
i od tego zacząłem z nią rozmowe ...
ale jeżeli ktoś chce przeznaczyc 80 tys ... max to II gen. jest poza zasięgiem ...
wrócę do tematu jak dostanę VIN
ja pytam o auto rzędu 80 tys a wszyscy piszecie o 2 gen ... gdzie minimum 115 tys trzeba wyłożyć ...
gdyby to była różnica 5 tys zł to pewnie by sie wszystko kręciło w koło II gen.... ale to jest przynajmniej 30 tys zł różnicy ... więc , że tak powiem NIE TA LIGA ...

nie wspomnę o tym , że tak jak i mi tak i jej linia zew. I gen. bardziej się podoba ...

ale kwestia że masz europejską wersje II gen ... była tłumaczona ...

to już tylko pieniążki ... każdy by chciał nowe auto ... ale nie każdego też stać ;)

grabba
5th-January-2015, 19:30
Pamiętaj, ze ceny w ogłoszeniach są do zbicia. W PGD ok. 10% - tyle było w moim przypadku. Kilka osób tam kupowało, to na PW może Ci napisać ile udało się u nich wytargować.

korzen
5th-January-2015, 19:56
To szukajcie jak wam napisalem 2003-2005 za ~50tys zl... Teraz jak sie poszuka, to cos sensownego sie znajdzie... Nawet jak panewke ukreci to ma 20k w kieszeni :)

BAJZEL
5th-January-2015, 19:57
Grabba - To ciągle przekracza budzet o 20 tys.zl

korzen
5th-January-2015, 20:03
BAJZEL szczerze, to tez wole zewnatrz wyglad FX I generacji... Ale placic za to ponad 80tys jak mozna miec za 50-60?? Toz mnie wyszlo 60 z hakiem, ale wiesz jak bylo... Toz ja wymieniam chyba wszystko co sie da :) I tak ponad 20k mniej, przebieg mniejszy (motoru mam ponad 60tys km, buda 130) i stan pewniak... A tak wybuli ponad 80k, nie przypilnuje oleum i bedzie placz jak zapuka pan panewka... Jak namowisz ja na tanszego, to przynajmniej powiesz, ze tanio kupila wiec i tak sie oplaca robic :)

BAJZEL
5th-January-2015, 20:05
Nie no motyla noga niedogadamy sie ...

jest fundusz - około 80 tys zl
jest chęc posiadania II gen. ale jest poza zasiegiem
więc szukamy czegoś w miare młodego wiekowo i przebiegowo ...

nie II gen za 120 tys zl i nie przedlifta za 40 tys zł

2006 - 2008

jakby ktoś miał coś takiego na oku albo chciał sprzedać swojego to proszę o info ;)
poki co ten biały się upatrzył i spodobał aczkolwiek moim zdaniem deczko za drogo :)
ale jezeli jest tak jak pan pisał czyli wsio na bierząco i nie wchodzi w grę zaraz wymiany klockow tarcz i innych elementów np zawieszenia czy silnika ... i lpg niby nowe i solidne z górnej półki to te 80 tys wydaje sie znośne ... jak dostane dokumentacje to będzie wsio jasne ...

no chyba , że pojawi sie jakas II gen za 90 ( co jest nierealne) to wtedy można dyskutować ... bo dołożyc 5 tys można przełknąć ale nie 20 bo to już sredniej klasy samochód ;) heheh

p.s. - nie bede sie az tak angazowal zeby jej szukac auta i tlumaczyc bierz tanszego bo lepiej na tym wyjdziesz - co z tego ze stary - skoro chce wydac te 80 ...

Roman
5th-January-2015, 21:28
bajzel tu masz coś http://moto.gratka.pl/tresc/infiniti-fx-i-s50-fx-35-4x4-16375061.html#8a54ff99bcadaf47,1

grabba
5th-January-2015, 21:46
Wygląda ładnie. Szkoda, ze przebieg lekko oszukany. Licznik w ml, a podany przebieg w km. Mnie to razi.

korzen
5th-January-2015, 23:03
Absolutny full ???? lol Toz to golas przeciez... Nie ma TP, SP, czyli kola 18", czarne relingi, zwykle swiatla, chyba brak tez dvd z tylu. Co on ma ponad serie oprocz AWD i Navi?? Zdecydowanie dolozylbym do bialego, jezeli jest budzet...

BAJZEL
5th-January-2015, 23:20
Absolutny full ???? Toz to golas przeciez...

AMEN - to auto odpada na wstepie ...

maxs
5th-January-2015, 23:25
Wnikałem swego czasu na tego białego FX-a i z tego co pamiętam to był z nim problem z papierami i dałem sobie spokój, post poniżej:
www.ifans.pl/archive/index.php/t-1600.html (http://www.ifans.pl/archive/index.php/t-1600.html)

zajac01
5th-January-2015, 23:26
No DVD na bank nie ma, bo z tyłu słupka od podłokietnika jest tylko gniazdo zapalniczki. Z resztą wyposażenia też masz racje. Chociaż ogólnie wygląda całkiem przyzwoicie. Przynajmniej na zdjęciach... :)

butrym81
5th-January-2015, 23:28
Bajzel, zaproponuj swojego. I tak nosisz się z zamiarem zmiany...

korzen
5th-January-2015, 23:35
Wow ale z tym bialym to niewesolo!! Niemilo, ze kolega o tym nie wspomnial podczas rozmowy!! Auto ma 2 lata i nie wiadomo co moze wyjsc po wyjezdzie z EU... Ja bym w zyciu sie w to nie pakowal... No chyba, ze za polowe ceny... Oczywiscie jezeli mowa o tym samym aucie..

zajac01
6th-January-2015, 08:28
Auto z ciekawą historią... Dlatego zawsze samochody kupuje u właściciela w domu, bez żadnych pośredników. W razie co, to wiadomo gdzie i komu można miske oklepać :)

BAJZEL
6th-January-2015, 11:49
czekamy na VIN

BAJZEL
6th-January-2015, 11:51
Bajzel, zaproponuj swojego. I tak nosisz się z zamiarem zmiany...

Są 2 powody dlaczego nie oddam jej swojego :)

a) - nie mam budżetu zeby wskoczyc w coś fajnego
b) - rude skóry jej nie leżą ... -

ja to sie smieje zawsze jak ktos tak mówi ... bo gusta są gustami ale jak sie trafia pewniak zdrowy ze znaną historią i ogólnie wszystko na plus tylko skóry nie ten kolor to za przeproszeniem miałbym wysikane na kolor skó i brałbym autko i sporo ludzi tak robi ;)

Piotr_FX
7th-January-2015, 00:07
Biały bywał wystawiany na OLX. Drogo i nie wiadomo czy nie został syf w papierach. Długi czas temu był na OLX.

BAJZEL
7th-January-2015, 20:41
Dzisiaj w końcu padło konkretne słowo ... na autko jest do przeznaczenia 100 tys. zł co jest ni w h.... ni w oko ... i jej tłumacze , że albo 60 i pierwsza generacja albo 115 i druga ...
no ale zawsze tak jest nieważne o jakiej kwocie mówimy to jest zawsze zle i zawsze za mało hehe

zajac01
7th-January-2015, 21:06
Poczekaj jeszcze z tydzień, to budżet zwiększy o 15 tysiaków :)

butrym81
7th-January-2015, 21:52
Jak bedzie 6z przodu to mogę mojego pożegnać

http://www.ifans.pl/showthread.php?2831-Sprzedam-Infiniti-Fx35-2006-dobre-auto-w-niskiej-cenie

albo prawie 6stka :)

BAJZEL
8th-January-2015, 09:54
Jak bedzie 6z przodu to mogę mojego pożegnać

http://www.ifans.pl/showthread.php?2...-niskiej-cenie

albo prawie 6stka

Koleżanka wstępnie się ucueszyła tylko ...

Kolego zrób jakiś opisik ...
bo co mam jej powiedziec , ze kiedys autko miało 72 tys mil

stan licznika jakies obecne fotki co działa co niedziała itd itp ... co było robione co bedzie trzeba zrobić
jako , że forumowe autko to liczę, że szczerze opiszesz stan wszyscy wiemy , że są części które sie zużywają i trzeba robić
jak tapicera jak fotele boczki czy zmieniarka działa jaka butla wsadzona na gaz
jak zawieszenie , jakie są hamulce i kiedy były robione ,
swiatelka rozumiem przerabiane tak ?
serkałeś autko od spodu jak wygląda ??
czy wszystkie szyby w oryginale ?
czy ewentualnie sa jakies poprawki lakiernicze do zrobienia
jak z olejem co lejesz i jak często wymieniasz a do tego ile bierze ;)



autko i tak trafi na przegląd i przeswietlenie ( jeżeli sie zdecyduje )

vin itd fajnie jest .. ale aktualizacja by sie przydała a tak ode mnie to z ciekawosci czemu sprzedajesz ?

p.s. czy ktos z forum widzial autko i potwierdzi dobry stan i wygląd ?? bo w razie wu to jest kawalek do przejechania ... no 6 z przodu to taka optymistyczna wersja :)

butrym81
8th-January-2015, 11:49
Jeśli jej się podoba to postaram się dziś coś dziś wrzucic.

BAJZEL
8th-January-2015, 16:21
no to super czekam na dokladny opisik plus jakies foteczki i podesle to kolezance ... ona juz sie dobija do ifans ale zaczela od gejbooka tzn przepraszam facebooka ;)

BAJZEL
8th-January-2015, 22:21
co do tego białego z niemiec to
tutaj cytat :

11th-January-2012, 20:38
Wow tego się nie spodziewałem sprawdzając VIN:

Bazy danych Policji Rumuńskiej 2012-01-11 20:26:44 Pojazd figuruje w bazie danych jako kradziony.

Informacje zawarte w zewnętrzenej bazie danych (w oryginalnym języku)
Category: Car
Make: INFINITI
Model: FX35
VIN: JNRAS08W18X202646
Licence plate number: B66PES
Color: WHITE
Message: Year 2008, stolen on 01.10.11,, in Iasi. Engine number 128667C

Wiadomość: rok auta 2008, KRADZIONY 01.10.2011 (01 październik 2011 rok) w Iasi (Rumunia) Numer silnika 128667C


Poproszę o informację gdzie ta sztuka jest wystawiona na sprzedaż, trzeba to dokładnie zweryfikować bo ktoś kto ją kupi może mieć potem bardzo duży problem !!!

a tutaj nr vin od pana z polaka z niemiec : JNRAS08X202646

czyli to jest to samo autko :)
pan taki miły i na forach sie udziela :)

a tu taki o pstryczek w nos :)

butrym81
8th-January-2015, 23:47
Q_wa jakoś legalnie się nim bujał dwa latka w kraju z lepiej działającym systemem informatycznym w urzędach, vin nie przebijali, rejestracja, ubezpieczenia, przeglądy, kontrole drogowe....
Może poprostu w Rumuńskiej bazie danych, gdy auto zaginie wbijają to do systemu a gdy się znajdzie to już nikogo to nie obchodzi i info zostaje...
Podobna sytuacja gdy zgubimy tablicę rejestracyjną i zgłosimy to policji. Info do ogólnoeuropejskiego systemu a po wyrobieniu wtórników są problemy podczas kontroli.

BAJZEL
9th-January-2015, 00:32
Nie wnikam ... dla mnie syf w papierach jest gorszy niz usterka techniczna...

BAJZEL
9th-January-2015, 20:02
Butrym - wsio gitara tylko czy mółbys cyknąć fotki wnętrza z przyblizeniem deski rozdzielczej tunelu ( gała biegów) fotel kierowcy pasażera i no wiesz ogólnie