PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Fx 30d z Sierpca. Proszę o pomoc



slawek.ppl
8th-January-2015, 14:27
Witam wszystkich.
Kiedyś byłem właścicielem fx i bylem członkiem forum. W zwiazku z powyzszym chciałbym was prosić o radę dotyczącą samochodu wystawionego na aukcji i pomoc w zakupie.
Czy warto interesować się tym modelem

http://allegro.pl/infinity-fx30d-diesel-salon-polska-max-full-i4952463132.html?no-rwd=1#tabsContent

z góry dzięki za pomoc.

sirtrojan
8th-January-2015, 15:16
łądna sztuka.
Slepy byłby najlepszym konstultantem :)

Buziaczek81
8th-January-2015, 16:59
Wygląda ładnie . Kolor, środek i felgi wszystko na swoim miejscu:) Wydaje mi się ze z cena tez można negocjować bo te ogłoszenie jest od dłuższego czasu...

slawek.ppl
8th-January-2015, 17:37
Dzieki za odpowiedzi :) Poprosilem wlasciciela o numer VIN wiec moze ktos z was mi pomoze w sprawdzeniu go ,bo mam za daleko do serwisu w Warszawie zeby tam pojechac. Jesli bedzie wszystko ok z VIN i sie potwierdzi historia pojazdu to tylko pojade na stacje dignostyczna i powinno sie cos juz wyjasnic. Tak samo sprzedawalem swoje fx 45.
VIN dostane dzis albo jutro rano no koles jest w trasie.
Zastanawia mnie troche to co napisal buziaczek81 ze troche wisi w ogloszeniu. Jak jest taki super to czemu nikt wczesniej nie szarpnal?

Pozdrawiam sirtrojana :) Troche zdziwilo mnie ze juz nie jezdzisz FX-em a pamietam czasy jak jezdziles bodajze vojagerem i marzyles wlasnie o fx;) czyzby za maly bagaznik:)?

korzen
8th-January-2015, 17:52
Eeee tam znudzilo mu sie.... Porobil co mial robic, a ze nic sie nie psulo to sprzedal lol I wreszcie kupil V70 przy ktorym moze sobie podlubac lol
Co do FX to ladna sztuka :thumb: Kolorystyka bajka... Tym, ze wisi sie nie sugeruj... Cena na tyle wysoka, ze amatora trzeba na takie auto. Albo biora nowe, albo szukaja 20-30tys taniej. W tej kwocie, podejrzewam ze ludzie po prostu wola benzyne... Dlaczego diesel?? Z V8 przesiadles sie na Q7, to jak juz wracasz do marki to szukaj V8 ev 37s :) Choc te klekoty to tez fajne motory...
Wisi tez pewnie dlatego, ze to handlarz. Duzo PS, Idelny, full wypas, oryginalny... Ludzi to wrecz odstrasza...

slawek.ppl
8th-January-2015, 18:33
Nie zbadane sa wyroki Boskie;) Po FX-ie przesiadlem sie jeszcze do R-klasy bo dzieci doszly i nie bylo jak sie pomiescic z klamotami;) Rowniez po 2 latach uztykowania zaczalo mi przeszkadzac spalanie zwlaszcza na trasie. Zgodze sie ze nic przyspeiszenia ani ryku silnika nie przebilo jeszcze i dlatego caly czas mam sentyment do tego samochodu:)
Z diesla jestem bardzo zadowolony w Audi (3 lata uzytkowania)no to sobie pomyslalem ze moze kupie fx wlasnie z tym silnikiem chociaz czasem tez spojrze na aukcje z fx50. Zona mi szybko przypomina cala historie..;)
Najbardziej mnie martwi troche pojemnosc bagaznika tak jak to bylo w tamtym modelu ale dzieciaki troche juz wyrosly i chyba jakos te 4 wallizki wcisne....
Jutro sie przejade do Sierpca i opisze wrazenia a moze sie bede mial czym pochwalic...

No chyba z tym volvo nie jest tak zle:)

BAJZEL
8th-January-2015, 21:14
A mi się obiło o uszy , że już rok czasu wisi to ogłoszenie ...

slawek.ppl
8th-January-2015, 21:41
A mi się obiło o uszy , że już rok czasu wisi to ogłoszenie ...

Daj żyć... mam nadzieję że to nie ten;)

Trochę za bardzo wypicowane zdjęcia jak dla mnie. Już kiedyś raz się dałem nabrać na wygląd ale to było na szczęście nie takie drogie auto.

No czekam jutro na VIN

butrym81
8th-January-2015, 21:45
Po FX-ie przesiadlem sie jeszcze do R-klasy bo dzieci doszly i nie bylo jak sie pomiescic z klamotami
Ha,wnętrze super ale żeby to jeszcze takie brzydkie z zewnątrz nie było.. :)

W ogłoszeniach jest fx50 sprzedawany z serwisu z wawki. Powinien być pewniejszy.

sirtrojan
8th-January-2015, 22:05
spalanie w 50 wieksze niż w R-klasie :P

slawek.ppl
8th-January-2015, 22:15
Ha,wnętrze super ale żeby to jeszcze takie brzydkie z zewnątrz nie było.. :)

W ogłoszeniach jest fx50 sprzedawany z serwisu z wawki. Powinien być pewniejszy.

A podeślesz mi linka bo coś nie widzę.

slawek.ppl
8th-January-2015, 22:20
spalanie w 50 wieksze niż w R-klasie :P

Jakbym się trzymał prędkości nie większej niż 120 km/h to nie będzie może tak źle ;)

BAJZEL
8th-January-2015, 22:22
kupowac auto z mysla zeby nie przekraczac 120 ... życia nie oszukasz ;) tak kiedys powiedzial król sedesów :)

slawek.ppl
8th-January-2015, 22:24
Mówię tak mojej żonie; ) a ile w ogóle pali fx 50. Ja w 45 nie schodziłem później 18 w mieście. Żona osigala 16.

LOKTONG
8th-January-2015, 22:33
Moja zonka w scirocco 1,4 spala 9,5 -10 wiec jak bym jej kupil fx50 to pewnie byla by ta górna granica. A tak powaznie to mysle ze 20-22 musi po miescie spalic.
Tez sie szykuje na fx50s ale szukam koloru gold co nie jest łatwa sprawa.

slawek.ppl
8th-January-2015, 22:48
Moja zonka w scirocco 1,4 spala 9,5 -10 wiec jak bym jej kupil fx50 to pewnie byla by ta górna granica. A tak powaznie to mysle ze 20-22 musi po miescie spalic.
Tez sie szykuje na fx50s ale szukam koloru gold co nie jest łatwa sprawa.

No to trochę za dużo. Pamiętam raz jak się bujnalem nowo otwartą wtedy autostradą A1 to przy prędkości 200km/h i przejechaniu 120 km wlałem na stacji 35 litrów benzyny do ponownego pełna. Mój Boże. ..

BAJZEL
9th-January-2015, 09:05
Moja zonka w scirocco 1,4 spala 9,5 -10 wiec jak bym jej kupil fx50 to pewnie byla by ta górna granica. A tak powaznie to mysle ze 20-22 musi po miescie spalic.
Tez sie szykuje na fx50s ale szukam koloru gold co nie jest łatwa sprawa.

proszę ...

http://allegro.pl/infiniti-fx50s-premium-kupiony-2010-salon-w-wa-pl-i4936907956.html

LOKTONG
9th-January-2015, 09:26
Wiem, widzialem, pojawia sie to ogloszenie co jakis czas. Tu jest leaseng do przejecia, to mi nie pasuje. Pytanie czemu sie to nie moze sprzedac

grabba
9th-January-2015, 10:00
Jakoś nie widzę II-gen w tym kolorze. Może na żywo wygląda lepiej ...

BAJZEL
9th-January-2015, 10:10
Wiem, widzialem, pojawia sie to ogloszenie co jakis czas. Tu jest leaseng do przejecia, to mi nie pasuje. Pytanie czemu sie to nie moze sprzedac

Może ludzie tak jak ja boją się leasingu :)


Jakoś nie widzę II-gen w tym kolorze. Może na żywo wygląda lepiej ...

To i tak dobrze... bo ja w ogóle nie widze II gen. tzn człowiek chciałby miec nowszy samochód ale bryła pierwszej generacji bardziej do mnie przemawia ... a kolor hmmm oryginalny :)

slawek.ppl
9th-January-2015, 10:39
Może ludzie tak jak ja boją się leasingu :)



To i tak dobrze... bo ja w ogóle nie widze II gen. tzn człowiek chciałby miec nowszy samochód ale bryła pierwszej generacji bardziej do mnie przemawia ... a kolor hmmm oryginalny :)

No facet noc o leasingu nie mówił tylko że go kupił od pierwszego właściciela ale go nie przerejestrowywał.
Tu numer VIN jak byście mogli go dla mnie sprawdzić
JN1TDNS51U0331803
Byłbym bardzo wdzięczny. Serwis chyba nie udzieli żadnej informacji co?

butrym81
9th-January-2015, 11:03
A podeślesz mi linka bo coś nie widzę.

Było, było i znikło:)

Był fx50 za 126tyś i 37s za też coś koło 120

slawek.ppl
9th-January-2015, 11:17
Było, było i znikło:)

Był fx50 za 126tyś i 37s za też coś koło 120

No właśnie chyba dlatego nie mogłem znaleźć.;)

slepy62
9th-January-2015, 13:48
No facet noc o leasingu nie mówił tylko że go kupił od pierwszego właściciela ale go nie przerejestrowywał.
Tu numer VIN jak byście mogli go dla mnie sprawdzić
JN1TDNS51U0331803
Byłbym bardzo wdzięczny. Serwis chyba nie udzieli żadnej informacji co?

Postaram się sprawdzić Ci nr VIN w serwisie (to jest ten od FX30d ?) - odpiszę popołudniu, bo teraz jestem zajęty...
To po mojej stronie "wawy" więc jeżeli byś jechał oglądać jutro (w sobotę) - ew. mogę z Tobą podjechać (telefon do siebie wysyłam na priv)

slepy62
9th-January-2015, 14:35
Witam wszystkich. Kiedyś byłem właścicielem fx i bylem członkiem forum. W zwiazku z powyzszym chciałbym was prosić o radę dotyczącą samochodu wystawionego na aukcji i pomoc w zakupie.
Czy warto interesować się tym modelem; http://allegro.pl/infinity-fx30d-diesel-salon-polska-max-full-i4952463132.html?no-rwd=1#tabsContent z góry dzięki za pomoc.

Tak na szybko, niezgodności w opisie (więc na 100% handlarz)
AKTYWNE ZAWIESZENIE + REGULACJA SIŁY TŁUMIENIA - ele. tłumienie drgań
-Kamera Cofania + Kamery Boczne ( 4sztuki) - jeżeli są boczne to i przednia więc kamery 360 (5 kamer, 5-ta na podszybiu od IBA / ASF i od czegoś tam jeszcze)
-Podgrzewane Fotele - -Podgrzewane i wentylowane Fotele
KOMPLET KLUCZY dwa oryginalne piloty z kluczykami
ELEKTRYCZNY PANORAMICZNY SZYBERDACH - panoramiczny to jakaś zupełna nowość lol
PAMIĘĆ FOTELI - 2 pamięci fotela kierowcy
-ELEKTRYCZNA REGULACJA FOTELI - fotel kierowcy z nadmuchiwanymi boczkami (siedzisko i oparcie)
ODTWARZACZ CD - odtwarzacz CD/DVD
ALUFELGI 20 Cali - na zdjęciach są 21" turbinki
-fotochromatyczne szyby - wow też takie chcę lol szyby atermiczne z filtrem UV - przednie boczne "zbrojone" (podwójne laminowane/antynapadowe)

na zdjęciach jest wersja FX30d S PREMIUM - czyli full wyposażenie...
po samych zdjęciach oceny się nie podejmuję - trochę za ładne zdjęcia jak na przebieg 150 000 km

cena nie jest zła - ja za swojego 7 miesięcy temu wziąłem 153 tys.zł /F-Vat/przebieg miałem ok. 110 000 km

badyl
9th-January-2015, 14:57
I to Y na koncu INFINITY... Razi mnie to bardzo, to jakby pisac BNW lub AUDJ....

Roman
9th-January-2015, 15:01
to stary handlarz, a zdjęcia robione przez płockiego magika.

slawek.ppl
9th-January-2015, 19:56
Bylem,widzialem i nie kupilem... Pierwsze wrazenie super bo kolor piekny z zewnatrz no i ten jasny srodek ktory troche mnie przestraszyl na samym poczatku poniewaz strasznie padalo i nie chcailem skazic tego dywanika... No ale odbylem jazde probna.
Jechalo sie dosc twardo bo troche zapominalem jak to bylo z fx45. Najslabsze wrazenie zrobil na mnie silnik ktory nie do konca mi odpowiada. Jechal poprawnie ale nie bylo tego wow. Wiem ze mi napiszecie ze trzeba sie brac za 50 albo 37 no ale i tak myslalem ze bedzie troche lepiej niz q7. Jednak nie. Diesla nie slychac a przyspieszenia nie widac.
Od strony technicznej to byl malowany lewy bok bo klar schodzil tak tluamczyli i trzeba bylo poprawic. Zderzak przedni tez. Widzialem zdjecia z przed malowania tylko pytanie dlaczego tak sie stalo??? Watpie zeby fabryczny lakier tak sie zachowywal... Nie wiem. Teraz jest dobrze i nie ma sladu po jakiejs tam ingerencji. Przebieg jest w 100% prawdziwy. W srodku galka zmiany biegow troche zmeczona, nie wiem dlaczego przeciez to automat? U mnie przy 240tys przebiegu wciaz takie elementy wygladaja jak nowe. Materialy troche widac gorszej jakosci niz te niemieckie.
Dzieki za pomoc i dalej chyba poszukam czegos jednak mocniejszego. Jak by ktos bylby zainteresowany tym modelem na pewno odpowiem na wszytskie pytania.

mariuszzar
10th-January-2015, 11:19
Nie wiem czy było, wkleje link.
Jesli nie FX30d to może to:
http://www.premiumselect.pl/infiniti-fx37-s-premium-44.html

Plus, że oferta ASO.

sirtrojan
10th-January-2015, 13:30
nowe auto nowy temat