PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Wypadł Klocek :) infiniti fx35 2006 rok



dexsterek
27th-January-2015, 20:10
Witam serdecznie. Koledzy nie uwierzycie wsiadam do samochodu bo mialem wracac do domu i wypada mi klocek w przednim kole i koniec hamulców. Samochodem zrobilem na klockach jakies 30 tyś. Z tego co wiem nie jest raczej możliwe żeby klocek mógł wydostać się na zewnątrz od tak :) co najśmieszniejsze żebym nie wymienił z drugiej strony była by podobna sytuacja :). Klocki marki HAwk Performance HPS TARCZE HAMULCOWE DBA STREET SLOTTED na prawdę byłem z tego zestawu zadowolony. Jak powiedziałem to dla swojego mechanika to kopara mu opadła ;) Czy to jest jakaś wada infiniti fx35 ??? Proszę o komentarze a także o wypowiedzenie sie Pana Trojanka :) . Szczęście , że nie byłem gdzieś na autostradzie bo raczej nie ciągnę się na drodzę...

grabba
27th-January-2015, 20:18
To, ze wytrzymaly 30 tys, to całkiem możliwe - zależy od stylu jazdy. Co do wypadnięcia to podejrzewam, ze były źle zamontowane - może zawleczki nie były włożone?

pawell31
27th-January-2015, 20:23
Też mi kiedyś w Navarze wpadł kończył się już, jak zacząłem ostrzej heblować przy 140 jeb i nima:D Szczęście że długa dojazdówka była

BAJZEL
30th-January-2015, 12:48
A moze ktos szykowal sie do wymiany I szukal czesci zamiennych ;)


taki zarcik ...


swoja droga dziwna sprawa - dobrze , ze tak to sie skonczylo a nie przy 200km/h ...