PDA

Zobacz pe?n? wersj? : podswietlanie zegarów fx35



benX
7th-February-2015, 17:16
Witam wszytkich forumowiczów
3 dni temu kupiłem fx35 z 2004roku i zaczynam sie zastanawiac czy załowac czy nie hehe
MIanowice mam taki problem niedizał mi regulacja podswietlania zegarów oraz niepodswietla mi nawet tego panelu do regulacji niedizał równiez zainstalowany tam regularor wysokosci swiateł nieddizałaj mi przednie szyby tylne chodza bez zarzutu oraz niepodswietla mi sie zegarek mam pytanko czy kltos cos wie na ten temat czy to moga byuc bezpiecnziki czy cos innego moze ktos miał podobna przygode ? Dodam ze auta stało z 2 miesace na dworze nieodpalane , pozatym ciezko mi odpala musze go pokrecic z 7 sekund i jak juz zaplali to troszke dziwnie chodzi prze pierwsze sekundy chyba ze go przegazuje prosze o pomoc autko troche jest do porobienia widac ze ktos wczniejs srednio dbał :(

sirtrojan
7th-February-2015, 19:05
Zaczynamy swoją przygodę na forum od powitalni.

slepy62
7th-February-2015, 19:28
Zaczynamy swoją przygodę na forum od powitalni.

Dodatkowo - staramy się pisać w sposób zrozumiały dla innych...


niedizał ... niedizał równiez ... nieddizałaj ... kltos cos ... czy to moga byuc bezpiecnziki ... auta stało z 2 miesace ...i jak juz zaplali ...widac ze ktos wczniejs...

bo czytanie kolegi posta - to jak jazda gołą :dupa: po betonie lol bez obrazy lol

benX
7th-February-2015, 19:35
sorki pisałem z telefonu na mrozie wiec troszkę się literówki zrobiły :) martwię się troszkę czy to nie cos poważnego a znależc elektromechanika co zna się na tej marce w moich stronach graniczy z cudem

slepy62
7th-February-2015, 19:37
sorki pisałem z telefonu na mrozie wiec troszkę się literówki zrobiły :) martwię się troszkę czy to nie cos poważnego a znależc elektromechanika co zna się na tej marce w moich stronach graniczy z cudem

Ktoś na pewno Tobie odpowie...
Natomiast co do pisania na "phonach,tabletach itp. ustrojstwach" - wystarczy jak później klikniesz "EDYTUJ" i poprawisz :)

Casian
8th-February-2015, 00:50
Kupujesz kolegi auto, które nie jest sprawne i teraz się zastanawiasz po? Nie przed zakupem?

benX
8th-February-2015, 07:48
Widze panowie ze na każdy temat tu dostane poradę, tylko nie na temat auta tak?

bolo2024
8th-February-2015, 08:39
Mogą być bezpieczniki, mogą być żarówki ,mogą być kable,mogą być silniczki do świateł, może być jakiś moduł komfortu, najlepiej było by jak byś napisał co już sprawdziłeś.Co do szyb to wszystko to samo , może być wszystko , ale twoje pytanie brzmi mniej więcej tak ."stuka mi coś w zawieszeniu co może być przyczyną ? "

quku
8th-February-2015, 08:55
jeżeli nie działało od zakupu no to może być różnie bo jakby było proste to sprzedający by naprawił a tak to nie wiadomo może być wszystko, jak się nie znasz to bez elektryka się nie obejdzie ja bym sprawdził czy jest masa i napięcie 12v jak nie ma to w miarę prosto bezpiecznik, stycznik bądz masa to łatwo naprawić jak to nie to no to dłuższe szukanie powodzenia

benX
8th-February-2015, 12:41
ok dzieki sprawdziłem bezpieczniki wszytkie sa ok tak sie zastanawiam czy to nie jaksi jednen moduł trudno jutro jade do elekrtyka problem w tym ze mieszkam w małym miescie i sami partacze tu z tych elektromechaników no ale spróbujemy ,
wiem ze temat załozyny jest w oswietleniu ale jak juz jestem to zapytam o to odpalanie o którym pisałem wyżej, zauważyłem ze jak odpalm auto na zimno ma cieżko zapalic ale jak je zgasze i zapalam drugi raz odpala juz elegancko, ale wystarczy ze postoi z 10 min i znowu ciezko odpala. Mam takie wrazeni jak by nie miał paliwa albo sie gdzies cofało czy to mozliwe? w dodatku przy ostatnim odpalaniu zapaliło mi sie SES i nieche zgasnąc :( boje sie zeby to niebylo cos poważnego. Tak pozatym autko łądnie smiga ma moc itp, dodam jeszcze ze jak autko stoi na biegu jałowym czuje jak by delkiatnie czasami zrywał na obrotach ale wskazówka obrotomierza stoi sztywno