PDA

Zobacz pe?n? wersj? : kamera cofania fx 45 2005



PERUGI
11th-February-2015, 17:48
witam. poszukuję kamery cofania ..bo mi moja zdechł ... proszę o info czy kamera z 2008 po liftowego fx będzie pasowała .. pozdrawiam i dziękuję

sirtrojan
11th-February-2015, 23:07
nie będzie - jest mniejsza.

poszukaj na ebayu
kiedyś kupiłem do swojego , przysłali mi własnie z przedlifta (była za duza) a potem wymienili na polifta ( była w sam raz :becky: )

korzen
12th-February-2015, 00:33
SIR z tego co wiem murano ma taka sama chyba?? Nie wiesz czy to jak przedliftowa czy jak po?? Przedlift vs polift rozni sie wielkoscia (widzialem temat w ktorym sie udzielales na infinitiscene.com), ale czy wtyczka jest ta sama?? Ew czy da sie zamienic na jakas inna?? Cos mi ostatnio zaczela mrugac :( Do tego przestal dzialac guzik od otwierania bezkluczykowego na klapie z tylu... Ludze sie ze polaczenie (obraz mruga i pojawiaja sie kreski, jakby lapie sygnal)...

sirtrojan
12th-February-2015, 00:35
wtyczka identyczna - jak byś się uparł to byś dociął do polifta z przedlifta ale.. po co

co do samej kamerki -jakiś lepszy elektronik sobie poradzi. gniją kabelki od wody. Przelutowanie pomaga.
Sam mam jeszcze ze swojego auta kamerkę do naprawy ale jakoś nie mogę się zebrać :)

co do kamerki z Murano - bardzo prawdopodobne ze masz taką samą ale to spekulacja.

slepy62
12th-February-2015, 19:48
Do tego przestal dzialac guzik od otwierania bezkluczykowego na klapie z tylu...

Mam w super stanie z II generacji - tylko nie wiem czy będzie pasował
jak chcesz to Ci wyślę - jeżeli przypasuje - postawisz Chivas'a lol

sirtrojan
12th-February-2015, 20:26
nie bedzie pasował

slepy62
12th-February-2015, 21:04
nie bedzie pasował

No i po Chivas'ie :(

grzesiek
12th-February-2015, 21:10
Co do przycisku na tylnej klapie to kilka dni temu samochód po odpaleniu zaczął wydawać dźwięk jakby nie wykrywał klucza a okazało się że to wciśnięty przycisk działa i to przez niego. Skoro działa to myślę że wkrótce trzeba się nim zająć i wstawić w swoje miejsce

bolo2024
12th-February-2015, 21:14
to mi jeden kluczyk przestał działać od tak sobie i myślałem że dlatego bo drugi był w schowku i to przez to , ale drugi działa do dziś a pierwszy teraz leży w schowku i nadal nie reaguje.

sirtrojan
12th-February-2015, 21:39
zmień w nim baterie

korzen
12th-February-2015, 22:21
Kurcze to mi przestal guzik dzialac na klapie (mial chwile przeblysku po wymianie bateri) i tez auto nie piszczy jakby nie bylo kluczyka (wymienilem baterie w obu, bo czasem jak mialem w zewnetrznej kieszni migala kontrolka kluczyka, po zmianie baterii juz jest ok). Wczesniej jak np zapalilem auto i z niego wyszedlem z kluczykiem, to piszczal... Teraz jak wysiade to normalnie chodzi i nie piszczy... Jak chcialbym auto z kluczykiem w srodku zamknac, to piszczy... Bez kluczyka w srodku nie odpale, jak nie ma kluczyka a chcialby ktos odjechac mruga kontolka kluczyka na czerwono... Wiec system dziala... Jest to mozliwe, ze tylny guzik jest jakby caly czas wcisniety (fizycznie nie jest) i przez to nie piszczy?? Czy to jakies ustawienie (wydaje mi sie ze to sie stalo po ktoryms odlaczeniu baterii)?? Guzik naprawie jak LOKTONG... Gdzies wrzucal instrukcje, wiec poszukam...