PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Świecące się kontrolki



crazyPro
16th-February-2015, 10:28
Jadąc dzisiaj rano do pracy najpierw zaswiecila się kontrolka ESP OFF razem z ikoną uślizgu, chwile później dołączyła kontrolka BA i na chwilę mignęła kontrolka hamulca ręcznego. Czy ktoś coś takiego juz przerabial? Wiem, że kontrolka ręcznego może się świecić jeśli poziom płynu hamulcowego jest za niski, ale co do reszty to nie mam pojęcia :(

Wysłane z mojego Z30 przy użyciu Tapatalka

crazyPro
16th-February-2015, 23:21
Sprawa być może się rozwiązała, dolalem płynu hamulcowego bo było lekko ponad minimum i póki co nic się nie świeci :)

Wysłane z mojego Z30 przy użyciu Tapatalka

Niuniek
8th-January-2016, 23:02
Witam! Możesz kolego powiedzieć czy problem się rozwiązał z tym płynem bo mam identyczny problem. Pozdrawiam!

quku
8th-January-2016, 23:43
to niski poziom płynu, ale na 99% klocki do wymiany i to główna przyczyna

crazyPro
9th-January-2016, 01:25
Witam! Możesz kolego powiedzieć czy problem się rozwiązał z tym płynem bo mam identyczny problem. Pozdrawiam!
Witaj, tak, po dolaniu płynu problem się rozwiązał, ale faktycznie po jakichś trzech miesiącach byłem w serwisie i stwierdzili że klocków już praktycznie nie ma i wymiana jest potrzebna już. Więc tak to chyba działa, że im mniej klocków tym więc płynu potrzeba w przewodach hamulcowych i świeci się kontrolka wtedy. Pozdrawiam

Wysłane z mojego Z30 przy użyciu Tapatalka