PDA

Zobacz pe?n? wersj? : FX 35 do oceny



driver_kaskader
17th-February-2015, 14:21
Witam, zawsze chciałem kupić fx35 i teraz szukam po ogłoszeniach i mam na oku parę sztuk. Co powiecie na temat tego :

http://otomoto.pl/infiniti-fx-fx35-3-5-benzyna-279-km-C35935193.html

driver_kaskader
18th-February-2015, 13:37
http://olx.pl/oferta/piekne-infiniti-fx-osoba-prywatna-biala-perla-CID5-ID8Z7Hr.html

Takie jeszcze dzisiaj wyczaiłem, z reozmowy wynika że przednie fotele do wymany bo skóra już spękana. Co o nim myslicie ?

korzen
18th-February-2015, 15:55
Na temat bialego juz dzis komus odpisalem...
Czrny szkoda ze bez SP (wiem zawsze to mowie, ale te biale swiatla i czerwone z tylu do czarnego wygladaja srednio)... Przebieg na 99% w milach, nie km... Przy takim przebiegu to fotel strasznie skatowany... Auto ma jakies dziwne obramowania swiatel, czerwone zaciski i okropny hak z tylu... Radio bylo wyciagane, pewnei ma cos dolozone bo ma z tylu dodatkowe wyjscia na tunelu. To akurat plus :) Zalatw VIN, to zobaczymy co sie z tym dzialo zanim trafilo do EU... Po zdjeciach nie powiem za duzo...

driver_kaskader
18th-February-2015, 16:10
dzięki Korzen, cena przez telefon za tego czarnego to 38500 i ani złotówki nie chce zejść. Światła z tyłu to by była pierwsza rzecz jaką bym wymienił w takim fx. O co chodziło ci z białymi światlami z przodu, były też czanrne ? Co to jest pakiet SP- to jest sport ? NR vin i kilka zdjec ma mi diziś wysłać.

VIN JNRASO8W73X204300

badyl
18th-February-2015, 16:14
Na tel to i tak duzo zszedl. Na miejscu cos jeszcze wytargujesz, przez tel. ciezko. Pojedz poogladaj, pomarudz i zbijesz

korzen
18th-February-2015, 16:19
SP- pakiet sportowy czyli kola 20", swiatla tyl dymione i przod z czarnym srodkiem, relingi chrom. Tylu mozna zmienic, a przody pomalowac srodki na czarno i przy okazji np zalozyc ringi. Ma za to Tech Package czyli dostep bezkluczykowy, kamere cofania, kolorowy wyswietlacz i navi (bezuzyteczna w PL). Tego juz nie dolozysz, wiec fajnie ze to ma na pokladzie. Przebieg jak auto nie jest z Kanady to na liczniku jest zawsze w milach. Wiec x1.6... Cena bardzo dobra, bo na zdjeciach wyglada calkiem spoko... Zadzwon i popros o VIN to rozkodujemy... Generalnie ten nie powiem, ale wyglada przyzwoicie...

driver_kaskader
18th-February-2015, 16:31
VIN JNRASO8W73X204300 Cena jest niezła ale coś mi sie wydaje że auto było całe malowane. Nie wyglada źle ale jak możecie to rozkodujcie VIN bo nie ukrywam do torunia mam 400KM a ostatnio kupiłem tam niezłą mine i wracałem na lawecie :)

Ile kosztuje gaz do tego auta ale mowie tu o normalnej sekwencji typu np stag 300 a nie o jakiś cudach, mam dobrego gazownika wiec bez problemu by sobie poradził w razie czego.

korzen
18th-February-2015, 16:43
Dekoder vin ktorego uzywalem nie dziala. Wrzuc do dzialu CARFAX i ktos sprawdzi historie...

zajac01
18th-February-2015, 16:54
W Wawie za staga 300 na jedny reduktorze i zbiornikiem toroidalnym zapłaciłem 4500pln. Śmiga bez problemów. Puki co...

butrym81
18th-February-2015, 17:23
cena przez telefon za tego czarnego to 38500 i ani złotówki nie chce zejść.

No to grubo. Jako że to komis i skromnie licząc 5koła na aucie chcą zarobić to podejrzewam że ktoś go zostawił za 30tysi :clap2:

driver_kaskader
18th-February-2015, 17:58
chyba sobei go odpuszcze, cena ostateczna 38500 i ani złotówki mniej. Dostałem fotki to wnetrze jest takie sobie, fotel kierowcy za mocno zniszczony.

korzen
18th-February-2015, 18:17
Wiesz ma przelot ponad 270tys km i 12lat... Cena jest niska, wiec cudow sie nie ma co spodziewac... Jak bylby igla to juz dawno za tyle by sie sprzedal... Wiesz tego modelu nie bylo nigdy oferowanego w Europie, a jest za stary/tani zeby go jeszcze sciagac w przyzwoitym stanie z US... To nie skoda czy vw, ktore stoi na kazdym rogu.... Jest ich niewiele i malo kto oddaje swojego tanio... Przemysl sprawe, bo w tych pieniadzach to moze byc sensowna opcja... Zreszta nei ma sie co spinac, bo jak jest jaki jest to jeszcze postoi ;)

driver_kaskader
18th-February-2015, 20:26
Uparłem sie na FX bardzo chociaż tuarega też rozważam ale to co ludzie sprzedają to dla mnie same ulepy :D Dzwoniłem o tego łaciatego FX sprzedawca miły itd ale dach malowany bo spadła na antene jakaś szyna najazdowa i zbiła tez szybe. Ja bym musiał cały dół pomalowac na czarno bo w tym stanie jest niedoprzyjęcia. Z rozmowy wyglada ok ale jedno mnie martwi to już drugi fx45 który bierze 300-400ml na 1 tyś km. Czy jest sie czego obawiać ? Twierdza ze to jest niby norma ale czy ja wiem ? Cena 35 tys za niego by była. Ten biały tez całkiem niezły jest dostałem sporo zdjec na maila ale fotele napewno do wymiany bo kierowcy jest przedarty.

zajac01
18th-February-2015, 20:33
Przy tym pułapie cenowym, to nie masz za bardzo co się dziwić, że są jakie są. Nie bądź w gorącej wodzie kąpany i jak do któregoś nie jesteś przekonany nawet żeby pojechać i obejrzeć, to czekaj cierpliwe, aż pojawi się naprawdę ciekawego. Wiosna nadchodzi i ruch w interesie dopiero się zacznie. A Tuarega sobie odpuść, czekaj na tego jednego, jedynego FXa, bo warto :)

driver_kaskader
18th-February-2015, 20:44
wiem że warto bo po 350z uważam że to bedzię równiez super udane auto dlatego też wolał bym 3.5l. Jak jest z tym 4.5l faktycznie może tyle oleju pić czy coś jest zepsute w nim ze łyka 300-400setek na 1 tyś ? Przekonany tylko jestem do białego.

zajac01
18th-February-2015, 21:15
Masz niski budżet, więc tym bardziej odpuść sobie V8 i nie zstanawiaj się czy to duże spalanie oleju czy małe. Za tą kwotę, będą to najstarsze roczniki i zazwyczaj najbardziej wyeksploatowane. Posłuchaj Korzenia, wie co mówi, napisał jakie są w nich problemy, jakie koszty remontu lub ewentualnej wymiany silnika ( pomijając jego dostępność). Szukaj cierpliwie 3,5 aż trafisz dobry egzemplarz.

driver_kaskader
18th-February-2015, 21:18
dlatego tez to 4.5l mnie odstrasza. Chyba najsensowniejsze jest to czarne ale narazie sie wstrzymam i zaczekam aż sie coś trafi. Dzięki za dobre rady :)

Jurcyś
20th-February-2015, 12:07
zajac81 proszę mi tu nie buntować na Touarega ! a ta serio to sprzedaję Touarega i też czekam aż ktoś go kupi i biorę się za FXa !

driver_kaskader
25th-February-2015, 18:18
Panowie byłem oglądać FX który stoi w lubiczu górnym, ten czarny z czarna skóra. Byłem pod wrażeniem bo ludzie w komisie uczciwi, auto zadbane naprawde, nie mogłem sie do niczego przyczepić, jedyne co to podsufitka do prania i tylne klocki do wymiany. Fotel kierowcy zmęczony ale do przeżycia. Auto miało tylne nadkole malowane i nic wiecej. Niestety jedno co mnie odstraszyło to czuć było że konie w tym silniku raczje wyzdychały, teoretycznie ma mieć 7s do 100km/h czyli tak jak mój jeep 4.7 258km a to auto ewidentnie szło gorzej jak by miało z 10s do 100. Nie wiem czy nie było to spowodowane tym ze miało hak i pewnie ciągneło kiedys przyczepy dlatego silnik wymęczony. Trzeba by sprawdzić je na hamowni. Staneło na tym że kupiłem scirocco w dobrej cenie i super stanie 100km od tego FX stało. Niebawem znowu wróce do tematu FX :)

LOKTONG
25th-February-2015, 19:51
HEHE gratuluje scirocco, to moje drugie auto w domu (żonki) ale czesto jej podkradam ;)
W jakim silniku kupiles ?

driver_kaskader
25th-February-2015, 21:37
1.4 TSI 160KM w porównaniu do 350z to to auto nie jedzie, zwłaszcza ze przyzwyczajenia mam do v6 i v8 :) No ale była okazja bo dobra cena i auto prawie nowe. ;)

LOKTONG
25th-February-2015, 23:23
tez mam 1,4 mysle ze i tak daje rade

Krzysztof
26th-February-2015, 09:46
Poczytajcie o testach długodystansowych tej "maszynki do szycia". Padają jak muchy.
Trwałość i niezawodność mają tylko te silniki, które skonstruowane były ponad dekadę temu.
Wszystko co pojawia się w ostatnich latach to istne "barachło i chłam".

korzen
26th-February-2015, 10:20
Hehe Krzysztof nie sa takie zle :) Do 2010r 1.4tsi turbo/komresor 160KM to przejezdzaly nawet 60tys km lol Najbardziej problematyczny silnik grupy VAG chyab w historii.... Przebil nawet 2.0TDI PD... Ale nie ma co chlopakow straszyc (chociaz LOKTONG ty juz masz silnik wymieniony na po 2010 ;)), moze polataja troche...
Taka sciera jak ma Krzychu z DSG to chyba daje rade bo ma cos kolo 7s do setki... No i auto ma fajna linie, nie powiem...

LOKTONG
26th-February-2015, 11:04
Racja silniki padaja,moj mial 160tys i zatarty od dolu, a nowy motor kupilem z tiguana 1.4tsi z 2012r wiec kontrukcja podobno poprawiona. Wyjdzie w praniu

grabba
28th-February-2015, 16:10
Moze problem leżał w używanym oleju. Chyba VW rekomenduje Castrola, który najlepszy nie jest.

butrym81
28th-February-2015, 21:41
Nic nie rozumiem. Napalasz się od kilku tygodni na FX, jedziesz oglądać chyba najtańszego, co z reguły odpowiada jego stanowi w dodatku w komisie a kupujesz ni z gruszki ni z pietruszki super wypasioną furę w zupełnie innej kategorii.........
w dodatku pretensje że 1,4z wiatraczkiem nie ciągnie jak wolnossacy v6
baju baju