PDA

Zobacz pe?n? wersj? : G35 - sprowadzone do pl



sirtrojan
19th-February-2015, 13:17
Może ktos szuka białaska +300 KM w manualu
http://otomoto.pl/infiniti-g-35-coupe-C36041953.html

mi sie podoba - trochę lakieru i dopieszczenia i będzie miodzio.

badyl
19th-February-2015, 13:38
FAJNY!
Tylko ten "spojler".... to nie oryginal.
No i fotel kierowcy lekko rozdarty

korzen
19th-February-2015, 13:41
Cena spoko, aczkolwiek nie wiem ile wyniesie finalnie rejestracja takiego auta... Clo, Akcyza i reszta oplat... Do tego do malowania 5 elementow, plus lusterko i nadkole przednie. Jakie sa koszta rejestracji takiego G w kraju?? Fajna opcja bo revup...

badyl
19th-February-2015, 13:42
No cena po oplatach to wedlug mnie nie taka atrakcyjna... ALE samochodow duzo nie ma wiec jak ktos chce kupic to nie ma co marudzic, wyboru wielkiego w PL nie malol

zajac01
19th-February-2015, 14:37
Wszystko jest kwestią tego, od jakiej kwoty będą naliczane opłaty. Bo napewno nie od 33 000.
Jak jeszcze weźmie się ogarniętego rzeczoznawce, to coś wynajdzie do obniżenia opłaty celnej.

korzen
19th-February-2015, 15:50
No dlatego pytam, jakie bylyby koszty takiej rejestracji?? Bo jak auto zamknie sie w 40tys, to wiele doroboty nie ma i cena spoko...

sirtrojan
19th-February-2015, 16:07
18 % + 23% + 1000 inne opłaty.
Raczej w 40 k sie nie zmieścisz a jeszcze trzeba ogarnąć naprawy. Ponad to pewnie dojdą inne niespodzianki .

korzen
19th-February-2015, 16:29
18% i 23% to ja wiem :) Ale od jakiej kwoty ;) Brakuje nadkola i mam wrazenie, ze ktos juz to "upiekszal" pod sprzedaz... Dziwi mnie to uszkodzenie na slupku do tego.. Finalnie na gotowo wyjdzie pewnie z 50tys.. A to juz nie okazja.. Dziwne, ze handlarze sciagaja takie auto a nei zalatwia formalnosci... Nieoplaconego nikt im raczej nie kupi...

sirtrojan
19th-February-2015, 16:44
jak cena była dobra to wzieli.

niedawno byly g37 w Łodzi - popowodziowe. Wszystkie zniknęły ... co daje do myślenia.

zajac01
19th-February-2015, 17:39
Nie wiem jak jest z samochodami z USA, ale europejskich nie opłacają, więc nie płacą podatku, bo umowa jest na np Niemca i kupującego. Handlarz formalnie nigdzie nie figuruje. Jak z autem okaże się coś nie tak, to też umywa ręce. Można mu wtedy naskoczyc.

Odnośnie białego G:
Auto za 30 do wzięcia. Sprzedający twierdzi, że cło opłacone, VAT i rejestracja pozostały. Ale brak jakiegoś dokumentu. Nie ściemnia, szczerze to powiedział przez telefon. Jak ktoś ma WK nie robiący problemów to niech dzwoni i się dogaduje.

Ologt
19th-February-2015, 20:52
Panowie ,jak to jest z przednimi fotelami bo są inne?To już tak jest w każdym?

zajac01
19th-February-2015, 21:10
Nie wiem jak w G, ale miałem tak samo w 350Z. Siedzisko kierowcy z wyprofilowaniem, a pasażera gładkie.

pawell31
19th-February-2015, 21:42
Tak powinno być

Drzymek
20th-February-2015, 22:15
Dzwoniłem w sprawie białego G.
Lusterko właściciel ma, tylko całe jakieś jest klejone, w zawieszeniu pęknięty wahacz. Samochód miał ekspertyzę rzeczoznawcy i sprzedający twierdzi że opłaty wyniosą ok 3500zł. Generalnie samochód na gotowo wyniesie ok 40tys zł pod warunkiem że uda się go zarejestrować bo nie ma jakiegoś ważnego dokumentu.

zajac01
20th-February-2015, 22:27
Jeśli dobrze pamiętam, to brakuje title. Poczytałem o tym i wyszło na to, że bez tego nie ma szans na rejestracje auta. Wbrew temu co mówił sprzedający, że to kwestia Wydziału Komunikacji.

slepy62
21st-February-2015, 11:26
Jeśli dobrze pamiętam, to brakuje title. Poczytałem o tym i wyszło na to, że bez tego nie ma szans na rejestracje auta. Wbrew temu co mówił sprzedający, że to kwestia Wydziału Komunikacji.

TITLE - to akt własności więc bez tego :dupa:
- można ewentualnie pisać do Departamentu Transportu Urządu Stanowego w .... ? (ale trzeba wiedzieć który to stan) o wydanie wtórnika/kopii
- tylko że o ile się nie mylę musi to zrobić ostatni odnotowany właściciel i dodatkowo wątpię żeby to było do załatwienia w/z Polski, bo może być wymagane osobiste stawiennictwo

korzen
21st-February-2015, 12:59
Niedlugo wyplynie juz zarejestrowany :)