PDA

Zobacz pe?n? wersj? : PROSZE o sprawdzenie fx 35.



lolipanther
26th-February-2015, 23:14
Witam czy mógłby ktoś sprawdzić tego fx-a http://olx.pl/oferta/infiniti-fx35-gaz-super-stan-suv-CID5-ID913jz.html#4260c8da51
nr vin.JNRAS08W05X219451.
Z góry dziękuje.

Mariusz78
27th-February-2015, 06:05
Jeżeli chcesz mogę zerknąć okiem ale dopiero w niedzielę
pozdrawiam

quku
27th-February-2015, 07:13
to jest przedlift a więc na pewno nie 2006 rok to tak na początek , skoro już z rocznikiem jest problem to nie wiem co z resztą :)

korzen
27th-February-2015, 11:07
Zdjecia zrobione tak, ze nie widac kompletnie nic... Mogl zrobic wogole w nocy tym sprzetem do fotografowania, to by cale czarne byly lol quku ma racje, to nie moze byc rocznik 2006... Jedyne co widac na fotkach, to strasznie zuzyta prawa strone tylnej kanapy... Jak to mozliwe ze tak to zmasakrowal ktos?? Musial albo byc grubo w bok strzelony i tak dlugo stal bez szyby, albo cos tam wylali na ta kanape ze tak spekala. Do tego przebieg jest w milach nie km!!! Jak mozna autem jezdzic pare lat i tego nie wiedziec/zauwazyc??? Wole nie wnikac jak bylo z reszta obslugi auta... Ale ma filtry i oleje wymienione wow lol
l olipanther jak szukasz auta, to za niewiele wiecej sprzedaje kolega forumowe auto po liftingu... Nie znam auta, nie widzialem, ale jezdzil nim pare lat i odkupil go od forumowicza... Historia auta znana, wiec po co kombinowac?? Zerknij do dzialu gielda :thumb:

lolipanther
27th-February-2015, 20:36
to jest przedlift a więc na pewno nie 2006 rok to tak na początek , skoro już z rocznikiem jest problem to nie wiem co z resztą :)

zauważyłem, że to przedlift gościu wysłał mi zdjęcie dowodu rejestracyjnego widoczna jest część z vinem i datą pierwszej rej. 25.01.2006 więc pewnie chodziło mu o to,
teraz większość handlarzy tak pisze,koleś nie zdaje sobie sprawy ,że fani Infiniti wiedzą w którym roku był lift fx-a:)

lolipanther
27th-February-2015, 20:37
Jeżeli chcesz mogę zerknąć okiem ale dopiero w niedzielę
pozdrawiam

byłbym bardzo wdzięczny.