PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Parktronik czujniki i kamery cofania fx35 1gen



dagoosia
6th-March-2015, 22:14
A czy Panowie mi doradza bo w modelu ktory wstepnie jest brane pod uwage kupna nie ma niestety ani czujnikow ani kamer (ubolewam strasznie) ale wiem ze za te cene nie mozna miec wszystkiego a ze duzo jezdze po centrum to stad pytanie! Czy mozna zainstalowac parktronik jakoejs innej firmy bo znalazlam zestawy (adam słodowy zapewne) ale ze polak potrafi to sie pytam instalowac czynie czy sie da iczu to nie "wiocha" :/ czy szukac modelu z bogatszym pakietem? infiok help!

kotlet2009
6th-March-2015, 22:36
Ja w swoim mam zamontowane z przodu i z tyłu. . Idealne do miasta..chociaż jak pada deszcz to w czasie jazdy cały czas pikają ..ponieważ deszcz uderza w przednie czujniki. .

kmn
6th-March-2015, 22:43
Ja mam z tyłu, poprzedni właściciel montował i polecam. Z przodu też czasem by się przydały bo kilka razy już czułem, że ściana stawia opór;)

dagoosia
6th-March-2015, 22:51
Ehh.. Bo znalezc ładnego fxa do 50tys z full pakietem i kamerami to chyba nie da rady... Ale kobiety naiwne sa i ciagle wierze ze znajde hahaha dzieki Panowie jak zawsze pomocne słowo. Chwała Wam! ;-)

kotlet2009
6th-March-2015, 23:02
Zestaw czujników na przód i tył kosztuje ok 200 zł + parę złotych montaż ( czujki są w różnych kolorach więc jak kupisz "białego fx-a" to po zamontowaniu białych wyglądają na oryginalne..

LOKTONG
6th-March-2015, 23:20
Sam kupowalem i montowałem na tył. Polecam - jak kupisz lepszy zestaw nie ten za 99zl to bedzie dzialac w deszcz i w zime. Co do kamery to szukaj zzzzz bo bez jak masz to nie zamontujesz (lcd nie obsługuje)

dagoosia
7th-March-2015, 00:04
No własnie tyle docZytałam więc jak co to tylko parktronic wchodzi w gre.

dagoosia
7th-March-2015, 00:10
A jakies linki do takiego zestawu parktronic jakby ktos podesłał zebym wiedziala czego szukać to byłabym wdzięczna!

LOKTONG
7th-March-2015, 07:11
Najpier kup auto :) bo moze bialy okaze sie nie tym ktorego szukasz a kolejne bedzi emialo juz zamontowane

pgkoci
7th-March-2015, 07:27
Moja żonka jeździ Igen. bez kamery i czujników, więc na pewno i Ty sobie świetnie poradzisz. W razie czego zawsze zdążysz założyć:)

korzen
7th-March-2015, 12:18
http://allegro.pl/bezprzewodowe-czujniki-parkowania-tyl-przod-6-sens-i5143151956.html
Zawsze mozna dolozyc cos w tym stylu a ten "ekranik" schowac np do zapalniczki, zeby nie szpecil wnetrza... Albo opcja kamery cofania z jakims pozadnym dotykowym radim i przeniesienie wyswietlacza gdzies indziej... Tyle, ze to juz wiecej zabawy... Mysle, ze jak kupisz to takie czujniki beda spoko opcja...

carservice
19th-April-2015, 13:22
Witam codo czujników i kamery to mogę być pomocny ,bo w swoim warsztacie montuje takie zestawy i jeśli ktoś potrzebuje porady to prosze najlepiej o tel. w tygodniu 324220142