PDA

Zobacz pe?n? wersj? : czarny i złoty fx 35 OCEŃCIE ktoś widział ? Help



dagoosia
9th-March-2015, 01:25
Chłopaki ! Proszę zerknijcie na te 3 ogłoszenia i pomóżcie oprócz białego fx w Krk chciałąbym mieć jakis wybór podaje trzy modele do porównania. Jestem pozostawiona sama sobie z wyborem i zakupem samochodu i brak Męskiej reki i zdania ! Z góry dzięki :)

http://otomoto.pl/infiniti-fx-i-alu18-xenon-skory-bose-super-stan-C35807029.html

http://otomoto.pl/infiniti-fx-i-fx35-280km-automat-4x4-sekwencja-lpg-C33983491.html

http://allegro.pl/infiniti-fx35-2005r-100-bezwypadkowy-1-wlasci-gaz-i5122195852.html

sirtrojan
9th-March-2015, 02:52
wszytkie trzy biedne jak siemasz- widzę ze kupujesz oczami. im lepsze fotki tym bardziej podoba ci się autko.
generalnie 2 ostatnie od handlarzy przygotowane zeby bylo "pięknie na focie i przy oglądaniu". Polerka, woski foty w wysokiej rozsdzielczości.

sprawdz tego: http://olx.pl/oferta/infiniti-fx-fx35-2006-CID5-ID9fi0N.html#f5ecc8de52
i ten sam na alle: http://otomoto.pl/infiniti-fx-fx35-C36017838.html

jak rozsądny sprzedający to za około 45 pójdzie albo nawet mniej w zależności od stanu.

Jasne że to nie biały/czarny ale generalnie super kolorek. Po polerce będzie kozak - jasne przyjemne estetyczne wnętrze + poliftowa wersja , navi, szmery-kamery, keyless itp.
Inaczej sie takie auto odbiera i jest jakby nowocześniejsze choć technologicznie to samo co przedlift.

dagoosia
9th-March-2015, 08:24
Sęk w tym ze szukam auta z lpg a za taka kwote moj budzet nie ogarnie dodatkowych kosztow instalacji. Moje auto marzen to bialy albo czarny na kremowych srodkach ten jest super bo jest bogato wyposazony i nowszy rocznik. Szukam cały czas i może wkoncu sie znajdzie <3

LOKTONG
9th-March-2015, 08:58
Ten granat jest w Czestochowie, jak trzeba moge go obejrzec, mam tez miernik ;) i wzgledne pojecie

dagoosia
9th-March-2015, 09:09
duzy plus za stan i wyposazenie. kolor srednio mi sie podoba no bo jak to kobieta kolor najwazniejszy haha .. musialabym cos ugryzsc z ceny bo trzeba by zagazowac a licze sie z tym ze to dodatkowe 4-4500 ( mam nadzieje ze tyle wystarczy na dosc dobrej klasy instalke ) ;/ LOKTONG wielkie dzieki jak cos zadecyduje bede atakować o pomoc!

LOKTONG
9th-March-2015, 09:18
Mnie instalka kosztowala duzo mniej ;) po duzej znajomosci 2700 i mam zrobione na max wypasie. Ale wiem ze z ulicy koles bieze 3300. Co do koloru ..... to tez nie moj gust

Jurcyś
9th-March-2015, 11:15
Widziałem ostatnio na żywo w hurtowni w okolicach Warszawy, nawet nie wiem czy to nie ten sam. Powiem szczerze że szału nie ma ale zawsze lepiej kupić tańszy ale zdrowy i nazbierać na oklejenie folią, bo robi się to co raz bardziej popularne :)

PS jakbym sprzedał swojego VW to bym mocno się zastanawiał bo środek bardzo fajny i w miarę wypas :) ale że cienko ze sprzedażą to muszę czekać :(

dagoosia
9th-March-2015, 11:44
Własnie tez zastanawiałam sie nad taki rozwiazaniem! Orientujesz sie jaki to koszt oklejenia? :)

dagoosia
9th-March-2015, 11:46
Jurcyś a ktorego widziałeś? Tego granata? ;-)

kotlet2009
9th-March-2015, 12:12
Ten z 2 linku z Koszalina to stoi w komisie chyba z rok jak nie dłużej. . Stan tragiczny- ja go oglądałem jak szukałem swojego..środek zajechany na maksa, auto posiada mnóstwo wycieków przy silniku, blachy też słabe. .ogólnie auta z tego komisu to lipa tylko fotki ładne a na żywo kicha, silnik ma po remoncie za niby 7 tysięcy ale bez faktury.. cała komora silnika była uświniona w oleju..więc remont chyba słaby. .. Odradzam

Jurcyś
9th-March-2015, 13:53
Widziałem granatowego na żywo. W takim razie to nie mógł byc ten z ogłoszenia skoro stoi w komisie ;)
Z kosztami sie nie orientuję w moim mieście dopiero chłopaki się szkołą w temacie oklejania auto bo widziałem na FB :)

zajac01
9th-March-2015, 14:17
Dagoosia, zawsze możesz oddać na zrobienie Plasti Dipem w Insane Garage w Warszawie :)

dagoosia
9th-March-2015, 14:42
Zajac01 nie wiem co to ale brzmi drogo :D to jakies pimp my car czy co?! ;-)) no wiec stoje przed wyborem starszy ale piekny bialy !!!golas z lpg 2003 lub ten granatowy polift plus instalka. Gdyby to byly buty wzielabym obie pary ale ze to grubszy zakup to wybor nie taki latwy.

zajac01
9th-March-2015, 15:28
Jeśli się nie myle to kosztuje tyle co połowa ceny za oklejenie folią. W każdym bądź razie duuużo taniej :)
A wygląda jak 1000000$ ;)

LOKTONG
9th-March-2015, 16:17
Ja bym na Twoim miejscu poczekal. Wypłyna jakieś nowe ogłoszenia. Ja swoja "rudą"szukałem 2 lata

kmn
10th-March-2015, 00:41
http://allegro.pl/infiniti-fx35-2005r-100-bezwypadkowy-1-wlasci-gaz-i5122195852.html

Pompowane fotele i pneumatyczne zawieszenie? Nawigacja GPS? hmm... sprawdzę czy u siebie też tak mam lollollol

korzen
10th-March-2015, 10:20
Boszeeee widzisz i nie grzmisz lol kmn on ma jeszcze niewidzialny pakiet chrom, kola 19, czujnik deszczu (macie?? ja nie mam a myslalem ze brakuje mi tylko dvd z tylu), skladane elektrycznie lusterka, paktronik (ze co automatycznie pakuje zakuly do bagaznika lol wychodzisz z marketu, sam podjedzie i zapakuje... prezenty tez pakuje na swieta lol), radia ze zmeiniarka (woooooow) to ma dwa... Kupic, wyplakowac, napisac stek bzdur, kliknac ladne zdjecia i szukac jelenia... Naprade sa w tym kraju jeszcze ludzie, ktorzy lykaja cos takiego??!!!
To auto nie ma NIC z wyposazenia dodatkowego... Chyba, ze hak lol

Roman
10th-March-2015, 10:38
zapomniał dodać - ociekające Plakiem :-)
nie lubię takich picowanych aut.

dagoosia
10th-March-2015, 10:42
No to jak narazie najladniejszy był ten biały z krk ale wyposazenie slabe o no i pierwszy model 03. Narazie czekam moze sie co natrafi. A najrosdadniej chyba musialabym kupic corse z jakms malym silnikiem (hahahahah) najgorzeeej(-)

ArtPol74
10th-March-2015, 13:55
Powoli, cierpliwie, a okazja jest wtedy kiedy coś się pojawia na chwilę, w ładnym stanie, a Ty masz na to kasę a nie musisz ją organizować. Zobacz jak długo niektórzy koledzy szukali. Ja po swoją bejcę pojechałem w niedziele po śniadaniu tylko oglądnąć. W wakacje mam zamiar zmienić auto....ale obserwację rynku prowadzę już od roku. Uwierz mi, okazje nie stoją po rok, czy półtora! Pojawiają się i szybko znikają, szczególnie z prywatnych rąk! Musisz się uzbroić w cierpliwość i obserwować rynek. Pozdrawiam.

Roman
10th-March-2015, 16:02
ja podobnie jak niektórzy pół roku wypatrywałem sztuki wartej zakupu. Opłaciło się i jakościowo i cenowo.

Ologt
10th-March-2015, 19:01
hmm ,ja 9 miesięcy szukałem a i tak ideałem nie jest(podstawą dla mnie była blacha,pełne wyposażenie i w większym stopniu mechanika auta,resztę powoli się zrobi) . Przejrzałem prawie 80% ogłoszeń osobiście z allegro! ,zrobiłem tysiące kilometrów .Szukałem polifta kupiłem przedlifta. Wszystko i tak wychodzi jak się jest na miejscu .Nie wiem co jest przyczyną tego stanu aut ,ale Infiniti ludzie po prostu masakrują.Nie wiem czy ludzie nie wiedzą czym jeżdżą czy nie chcą wiedzieć.

Tomek g35c
10th-March-2015, 20:49
Jak nie chcesz kupić to zawsze znajdziesz dobre auto... za zadrapania itp. nie ma co patrzeć... motor to postawa...

korzen
10th-March-2015, 21:04
Dokladnie Tomek dobrze mowi... Mi zawsze tlukli blacha najwazniejsza... W tym przypadku, to lepiej akurat na mechanike patrzec. Kosztuje krocie, zdecydowanie wiecej niz np lakierowanie...

dagoosia
10th-March-2015, 21:56
Dokladnie Tomek dobrze mowi... Mi zawsze tlukli blacha najwazniejsza... W tym przypadku, to lepiej akurat na mechanike patrzec. Kosztuje krocie, zdecydowanie wiecej niz np lakierowanie...

Oj nie nie blach(ar) to się należy wystrzegać :D ;D hahaha

Casian
11th-March-2015, 00:45
Na jesień mam zamiar przeskoczyć na nowszy model a moj fx35 06 ver. Sport będzie do sprzedania moim zdaniem auto warte uwagi stan idealny bardzo zadbany i wizualnie i technicznie co ważne ściągnięty do polski jako bezwypadkowy (zresztą to był warunek czy jeden z warunków dla których zdecydowałem się na zakup)...jak jeszcze będziesz szukać polecam:)

Ologt
11th-March-2015, 00:50
Jak nie chcesz kupić to zawsze znajdziesz dobre auto

no niestety zazwyczaj tak bywa

za zadrapania itp. nie ma co patrzeć...

niewielkie zadrapania czy zderzak malowany ok, ale wiadro pękającego kitu , bezbarwny który schodzi , lub bajki sprzedającego że lakierował całe auto bo mu pod blokiem porysowali (od razu pisze że z daleka gołym okiem widać było że dużo więcej robione niż tylko rysy) to nie dla mnie ,sorry może jestem inny i dlatego tak długo szukałem auta.


motor to postawa...

to jasne ,każdy by chciał jak najdłużej pojeździć.
P..s tak na boku ,byłem dziś u pewnego Pana kupić kpl felg 20" i Pan miał FX-a 45 i dwa razy robił remont silnika !!!



Dokladnie Tomek dobrze mowi... Mi zawsze tlukli blacha najwazniejsza... W tym przypadku, to lepiej akurat na mechanike patrzec

Oczywiście nie znam i nie widziałem Twojego auta , masz teraz silnik jak zegarek ale jak by to wyglądało z np. całym popękanym tyłem lub prawie każdy inny odcień na różnych elementach karoserii ?

dagoosia
11th-March-2015, 08:47
Na jesień mam zamiar przeskoczyć na nowszy model a moj fx35 06 ver. Sport będzie do sprzedania moim zdaniem auto warte uwagi stan idealny bardzo zadbany i wizualnie i technicznie co ważne ściągnięty do polski jako bezwypadkowy (zresztą to był warunek czy jeden z warunków dla których zdecydowałem się na zakup)...jak jeszcze będziesz szukać polecam:)

Chciałabym auto z instalacją lpg a nie wiem czy wystarczy mi funduszy na kupno 06 i zagazowanie ;-) ale jak najbardziej jakies dodatkowe info (cena zdjecia) mile widziane. Szukam auta z jasnymi srodkami bo w czarnych jakos mi tak grobowo ;D

korzen
11th-March-2015, 09:51
Oczywiście nie znam i nie widziałem Twojego auta , masz teraz silnik jak zegarek ale jak by to wyglądało z np. całym popękanym tyłem lub prawie każdy inny odcień na różnych elementach karoserii ?
Ologt nie no ja mowie o tym, ze auto bylo malowane, ale nie po jakims dzwonie mega :) Tutaj masz racje, bo jak kupisz szpachlex pekajacy to juz z tym nic nie zrobisz... Tylko, ze przy FX 1 trzeba isc na kompromis czasem... Ja szukalem bardzo dlugo. Chcialem ten kolor co mam (albo czarny, chociaz wtedy zona miala czarne auto, drugie czarne z kolei i ciezki kolor do utrzymania), koniecznie dostep bezkluczykowy i pakiet sport (lampy i relingi musialy byc ;))... No i znalazlem mojego. Pojechalem, obejrzalem, mimo paru wad sie podpalilem (czysty carfax, tylko rok w PL). Na druga inspekcje juz wzialem auto na sprawdzenie jak bylo pukniete (widzialem, bo juz pare aut kupilem ze bylo malowane). No i wyszlo, ze prawy bok robiony i na drzwiach przod 300-350mikronow tyl 400-450... Reszta auta calosc 200-220 (czyli po prostu ponowne lakierowanie). No i co?? Powiedzialem kolesiowi nie biore bo mialo byc bezwypadkowe, a tu na drzwiach z tylu troche szpachli... I nie kupilem (najlepsze, ze koles to byl z Dubaju lepek, ktory mial zone polke i studiowal w Polsce medycyne :) znalazlem jego dowod stary w aucie i trzymam na pamiatke hehe) a koles lekko sie zamotal... Jak mu powiedzialem, ze una s sie kreci liczniki to mowil ze jak to mozliwe??lol No i szukalem dalej... Pojawil sie idealny polift RWD w Warszawie. Pani sprzedawala bo maz umarl. Juz o tym pisalem. Po inspekcji niby w infiniti Warszawa cud malina. Jak rozkodowalem VIN to auto do kasacji w USA, potem rozbite w Niemczech i trafilo do PL... Jeszcze jakiegos zobaczylem innego i po 2 tygodniach dzwonie do kolesia i mowie. Panie olewam malowany bok biore Panskie auto :) Wygladal dobrze (bo malowany caly, zreszta jak moj poprzedni merc tez po calosci), juz go rozbieralem z tylu, z przodu (swap) i nie byl rozbity. Wiec nie kazde auto malowane mialo dzwona...

Casian
11th-March-2015, 15:12
Tak jak pisałem mój FX35 to wersja poliftowa z jasnymi skórami. LPG zainstalował poprzedni właściciel także jeździ się ekonomiczniej:) to moj drugi FX pierwszy wiec wiem co to znaczy znaleźć cos naprawdę dobrego. W auto w ostatnich 6 miesiącach włożyłem trochę pieniążków - Wymiana wszystkich płynów, dałem do regeneracji i malowania na czarny mat felgi "zimowe" 18" oryginalne. Założyłem na przód nowe klocki wentylowane tarcze hamulcowe (polecane na naszym forum).Klocki i tarcze na tył już kupiłem w najbliższym czasie przy wymianie felg na letnie (oryginalne 20") je założę. Fotki jakieś mam mogę na priv podesłać...
Piotr

Ologt
11th-March-2015, 21:19
Tak jak pisałem mój FX35 to wersja poliftowa z jasnymi skórami. LPG zainstalował poprzedni właściciel także jeździ się ekonomiczniej to moj drugi FX pierwszy wiec wiem co to znaczy znaleźć cos naprawdę dobrego. W auto w ostatnich 6 miesiącach włożyłem trochę pieniążków - Wymiana wszystkich płynów, dałem do regeneracji i malowania na czarny mat felgi "zimowe" 18" oryginalne. Założyłem na przód nowe klocki wentylowane tarcze hamulcowe (polecane na naszym forum).Klocki i tarcze na tył już kupiłem w najbliższym czasie przy wymianie felg na letnie (oryginalne 20") je założę. Fotki jakieś mam mogę na priv podesłać... Piotr




Na jesień mam zamiar przeskoczyć na nowszy model a moj fx35 06 ver. Sport będzie do sprzedania moim zdaniem auto warte uwagi stan idealny bardzo zadbany i wizualnie i technicznie co ważne ściągnięty do polski jako bezwypadkowy (zresztą to był warunek czy jeden z warunków dla których zdecydowałem się na zakup)...jak jeszcze będziesz szukać polecam

To musi być piękne auto ,żebyś Ty pół roku wcześniej sprzedawał .Ciekawe jaka cena wyjściowa.

dexsterek
13th-March-2015, 18:42
Ja prawdopodobnie będę na wiosnę sprzedawał swojego fx35 2006 kolor czarny jest juz z gazem sam go zakładałem chodzi bez najmniejszych problemów. Kupiony od wcześniejszego kolegi z forum . Ja nim jeździłem jakies 2 lata ;) Jest w dobrym stanie żadnych picowań polerek itp itd ;)