PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Wars wita Was...sorry wlos wita Was



wlos
5th-July-2010, 20:42
Witam wszystkich fascynatów marki Infiniti tu zgromadzonych. Moja "locha" to G35x z 2007 w kolorze maskującym czarnym :), ten "przyciężkawy wóz drabiniasty" posiadam od roku i przyznaje się bez bicia ze stosowałem taktykę przyczajonego tygrysa, ukrytego smoka czyli czytałem, przeglądałem i analizowałem za pomocą spektrografu to forum, a teraz postanowiłem wyjść z cienia jaki daje moja "świnka" i ujawnić się, w najlepszym wypadku mogę co nieco wrzucić kilka swoich uwag (a jest o czym) do tygla wiedzy o :infi:. Wiecie ze tapicerkę foteli mam skórzana, dobre co :). Jeszcze raz pozdro dla wszystkich, obiecuje czynnie brać udział w działaniach kolektywu forumowego, :hail::hail::hail::hail::hail:.

Black
5th-July-2010, 21:00
Cześć

chyba usera który najoryginalniej przedstawił swoje G (locha?:)) nie zaskoczy fakt że wrzucamy na forum fotki swoich wozów drabiniastych:)hehe.Więc czekamy na fotki "Lochy" :):):)

co do udzielania się zapraszamy do odpowiednich działów

wlos
5th-July-2010, 21:29
Drogi moderatorze Black V6, zapewne nie omieszkam wrzucić kilka zdjęć mojej loszki ale przecież brudasów to chyba człowiek o ustalonym poziomie estetyki nie chce oglądać, wiec jeżeli "ją" domyje i nie poskąpię odżywczego wosku to pstryknę kilka zdjęć (aparatem Zorka 5) i zamieszczę je dla radości gawiedzi. Z drugiej jednak strony, to warto odpowiedzieć sobie na pytanie czy naprawdę chcecie zobaczyć "stockowego" g35 z iksem na końcu w kolorze maskującym czarnym z wymienionymi tarczami przednimi na EBC turbo groove i 18" kołami firmy Brock.475

sirtrojan
5th-July-2010, 21:31
tapicerka skórzana w infiniti? wow ;) u mnie jest trochę skórki a trochę winylu. żenada z tymi fotelami.

Tak czy owak witamy kolejnego G na forum!
Fele fajne ( nazywam to szprychówkami - choć to jest błędna nazwa, tylko dlatego że ma gęsto ustawione ramiona). Podobają mi się i ciekaw jestem jak leżą na G35x

ps. co wy z tymi czarnymi autami :becky: moda jakaś czy co?

wlos
5th-July-2010, 21:40
Wujku dobra rada :), czarny kolor jest najlepszy na świecie, smoła jest czarna i zapewne wujek Szatan tez jest czarny no i mój kot jest czarny, dobra przesadziłem chciałbym aby był czarny a najlepiej jakby go nie było :). Skórka tez u mnie jest (bez skojarzeń) ale niestety pozostałości po łuszczącej się skórze :). Coś mi dzisiaj zaostrzył się dowcip :), przepraszam kolektyw za taką śmiałość :hail::hail::hail:.

sirtrojan
5th-July-2010, 21:44
spoko- używaj sobie do woli zawsze mogę cię zbanować :becky: :becky: :becky: mi też sie wyostrzył hehe

wlos jak masz jakieś imię to wrzuć bo i tak pewnie spotkamy się gdzieś tu w W-wie i trzeba będzie jakoś się do siebie zwracać.

wlos
5th-July-2010, 21:53
O widzisz cham ze mnie nawet się nie przedstawiłem, Romek jestem, żartowałem, Paweł me imię brzmi. Na następny spot, zlot czy jak go tam zwał to ja się pisze, kota wezmę ze sobą a babę w domu zostawię, obiecuje :).:rockon::cheer2::bounce:

sirtrojan
5th-July-2010, 21:58
3mam za słowo :)

Black
5th-July-2010, 22:38
to warto odpowiedzieć sobie na pytanie czy naprawdę chcecie zobaczyć "stockowego" g35 z iksem na końcu w kolorze maskującym czarnym z wymienionymi tarczami przednimi na EBC turbo groove i 18" kołami firmy Brock.

chcemy zobaczyć G35x w jedynym słusznym kolorze black (cholernie sie nagrzewa w te upały:()

poza tym bardzo ładne fele.
koniec komplementow Romku:)

btw
w tych rocznikach skora też jest na suwaki?

Jacob_USA
6th-July-2010, 06:14
Witaj na forum !! Czyli stajnia "GIII" rosnie w silee a to mile ;)

dewon7
6th-July-2010, 10:58
Również witam nowego kolegę z G! :)