PDA

Zobacz pe?n? wersj? : O Infiniti.... :) z cyklu rozmów z koleżankami...



Piotr_FX
19th-March-2015, 13:59
Z cyklu rozmów z koleżankami lub też z cyklu jak wkr...ć właściciela Infi :boxing:


[Koleżanka]: a jaki Ty masz samochód, ten czarny, którym mnie kiedyś podwoziłeś?
[Ja]: Infinitii :love: ... FX :cool:
[K]: a... mój tata też ma podobnego SUVa tylko większego, Reno...
[Ja]: Renault?? Hmm.. nie ma większego, nie kojarzę...
[K]: jest nie pamiętam nazwy, zaraz Ci pokażę w Internecie :)
[Ja]: {w tym momencie mam nagle przebłysk i myśli w głowie, że chyba nie chce mi pokazać tego o czym pomyślałem... :tape:}
[K]: o już wiem! zobacz Reno Koleos! :first: podobny tylko większy... no i też czarny, czarne są super :love:
[Ja]: ... :shocked: :eek: :frusty: oj... wiesz... nie jest on większy... :rolleyes:
[K]: jest... przecież jechałam :P
[Ja]: :mad2: :nocoment:






infiok

dagoosia
19th-March-2015, 14:57
Hahahaha ale się uśmiałam ... Nie no przecież to prawie to samo.. Ja taz zadzwoniłam do gazownika i spytałam o instalacja do fx to Pan do mnie dlaczego ja taki wynalazek sobie wybrałam i ze taka marka dziwna :D :D

Piotr_FX
19th-March-2015, 15:13
no tak, trzeba było kupić Dacie Duster :) też podobna.

Tmax
19th-March-2015, 15:17
Hej,
Dosyć często zdarza mi się przyjeżdżać na parkingi różnych firm/instytucji gdzie strażnicy oprócz numeru rejestracyjnego proszą o podanie marki samochodu.
Jeden któremu nie chciało się wyjść z budki dopytywał kilka razy razy:
- Jaki to samochód?
- Infiniti!
- Jaki????
- INFINITI?
- Może pan powtórzyć?
- I N F I ....eeee tam - zapisz Pan Nissan.
- Aaaa Nissan ok, ok.

Blehhh.
Ale... poźniej widziałem jak chodzi koło samochodu i coś spisywał jeszcze:)
Od tamtej pory - sam wpisuje marke:) już nie pyta.

LOKTONG
19th-March-2015, 15:39
Wtrące swoje dwa grosze.
Byłem u "dobrego" klucznika - zeby dorobic dodatkowy kluczyk do auta. Pokazuje mu stary ten patrzy, mowie czy dorobi a on - JAKA MARKA, wiec mowie Infiniti on ale jaka "marka" mno to ja INFINITI, on znowu " ale ja sie pytam jaka marka" a ja ZE MARKA TO INFINITI. A ON aaaa to nie znam - nie dorobie
Wyszedlem i sie poplakalem ze smiechu

Roman
19th-March-2015, 18:28
jak kupiłem auto to jadę pochwalić się do teścia i mówię kupiliśmy fajne auto - on pyta jakie na to ja Infiniti - on te koreańczyki długo nie wytrzymują, padają jak much - myślę sobie kurna znawca się znalazł i ucinam temat !

Napac
19th-March-2015, 21:20
Też coś dodam :) stoję kiedyś autem tyłem do chodnika w W-wie. Otwarta szyba więc słyszałem wszystko.

Idzie dwóch gości:
- Ty patrz co to za fura?!
- Ty nie wiem, Lexus jakiś chyba?
- To chyba nie lexus, jakiś znaczek dziwny.... Ty ale takim jak wskoczysz na autostradę to musi zapier*alać :)

Ja w środku w aucie myślałem że padnę :)

Druga sytuacja, mandat za parkowanie bez biletu w Łomży, wpisane przez mistrza drogówki:
- Nissan FX 35 :)

zajac01
19th-March-2015, 21:37
Mnie klient żartobliwie zawsze pyta jak się Nissan sprawuje. Sam jeździ Audi A7 więc zawsze w odpowiedzi słyszy: a jak Škoda Rapid Panie Piotrze? Nie grzeje się? :)

Piotr_FX
19th-March-2015, 23:32
jak kupiłem auto to jadę pochwalić się do teścia i mówię kupiliśmy fajne auto - on pyta jakie na to ja Infiniti - on te koreańczyki długo nie wytrzymują, padają jak much - myślę sobie kurna znawca się znalazł i ucinam temat !

dobre :)

marysia
30th-March-2015, 22:08
Wyjazd integracyjny z firmy. Podwożę kolegów z pracy na miejsce. Wieczór, piwko i inne procenty się leją, po czym jeden sie pyta :
- a właściwie to ten Twój rdzawy traktor to co to jest?
-Odpowiadam: Infiniti fx35.
- yhy. A co to za auto?
- no to opowiadam, ze japonski, ze marka nissana, ze podobnie jak lexus i acura, ze silnik mocny, ze dzwiek wspanialy, itp
Po czym kolega:
- to ja mam to samo w moim suzuki.
Odechciało mi się integracji.

COUGAR
31st-March-2015, 00:43
Ja miałem podobnie jak miałem forda cougara ,jedni przekrecali mówiac kuguar tak tez i pisali,inni mylili i pisali ford kuga,w serwisie forda w grecji kazali mi wyjechac bo to salon forda a nie jaguara,noi policjant w grecji tez wystawił mandat na jaguara haha:) z infiniti pytaja co to za marka niektórzy zwlaszcza kobiety :P

ArtPol74
31st-March-2015, 08:53
Kochani, no i po co się tak męczyć....trzeba było kupić BMW ;-)