PDA

Zobacz pe?n? wersj? : SirGrillMasterChief zaprasza na wiosenne otwarcie sezonu grillowego



slepy62
24th-March-2015, 16:26
Proponuję 11 kwietnia - sobota:

1. Tomek g35c (... bez invitation żona mi nie uwierzy...) z Monisią i dodatkami...
2. SirGłównoDowodzący + Łon lub Łona lol i wiedza niezbędna na IFANS
3. SirTmax z rodzinką i BarbecueHPsouce
4. Lukasz z... kto wie co mu się tam trafi + beczułeczka BEER'u made in DE
5. B&B z zapasem schłodzonej cytrynóweczki
5. SirPinkTool - DJ-Master z zapasem świeżego cydru
6. SirTomWojko + domowa menażeria
7. SirGrabba z ... ? ale na pewno ze świeżymi pierniczkami
7. SirMisiekToJa + połowica i duży zapas dobrze zapeklowanych szaszłyczków
8. Devon7 i kto wie co/kto z nim jeszcze
9. SirZibi75 z zapasem dobrze smierdzacej Tequili
10. hurtem ZawszeNieobecni SirBlackHole & SirAthens & MmeMiko & MmeMarysia & SirBajzel & SirKorzen & SirLoktong & Sir...Sir...Sir...
... dopisywać się bo nie mam czasu ... aa kto mi nie potwierdzi - to GO wyhebluje lol

Tomek g35c
24th-March-2015, 19:25
Na dzisiaj... 5xTAK...
Bliżej terminu szczegóły... ;)

Lukasz
24th-March-2015, 21:54
Jeśli chodzi o mnie to wszystko zależy od tego czy będzie gotowy silnik. Więcej będę wiedział pod koniec tygodnia...

korzen
24th-March-2015, 22:11
Ja z malzonka postaramy sie rowniez wpasc :) Jak zalatwie sprawe opieki nad mym potomstwem i znajde jakis nocleg wpisze sie na liste ;) slepy62 w miare mozliwosci czy moglbym Cie prosic o adres na priv? Musze znalezc gdzies niedaleko jakies spanie cobym z malzonka dotarl i polegl... lol

grabba
24th-March-2015, 23:03
Ja nie mam co z psem (suką) zrobić ...

Tmax
25th-March-2015, 22:01
Ja się wstępnie bookuje:) logistyki jeszcze nie opracowałem ale jakoś to będzie.

Do miłego.

slepy62
26th-March-2015, 15:23
Ja nie mam co z psem (suką) zrobić ...

Buda ogrodzona jest - więc w czym problem ?

sirtrojan
26th-March-2015, 15:25
kojec nie buda

slepy62
26th-March-2015, 15:49
Ja nie mam co z psem (suką) zrobić ...

Robert - jak jej budo-kojec nie spasuje - przerobim na kiełbaski i na grilla lol

Tomek g35c
26th-March-2015, 19:57
Ja nie mam co z psem (suką) zrobić ...


Julek się pieskiem zajmie... lol

misiektoja
27th-March-2015, 03:19
Będziemy...

grabba
27th-March-2015, 18:57
Buda ogrodzona jest - więc w czym problem ?
1. W mojej suczy płynie błekitna krew, więc nie wiem, czy będzie skłonna spać na słomie.
2. Irku, a jak Twój pies reaguje na obce psy kręcące się po zagrodzie?

slepy62
28th-March-2015, 09:13
1. W mojej suczy płynie błekitna krew, więc nie wiem, czy będzie skłonna spać na słomie.
2. Irku, a jak Twój pies reaguje na obce psy kręcące się po zagrodzie?

Albo chce dominować albo się poddaje. Ogólnie to zabawowo i raczej słucha.o ile nie zobaczy rowerzystów bo wtedy "piana na szczekach"

slepy62
29th-March-2015, 09:57
Podsumowanie na 29 marca

Otwiercie sezonu grillowego IFans 11 kwietnia - sobota:
(coś nam pogodowo - zapowiadają śniegi :smow: - więc zabrać ciepłe ciuchy)

1. #1SirGłównoDowodzący + 1 - potwierdzony + consult do rozprogramowania :opmon: większości przybyłych wozideł
2. Tomek g35c + 4 - potwierdzony
3. SirTmax z rodzinką - potwierdzony + BarbecueHP/JimBeamITemuPodobne:flame:souce
4. Lukasz + ? - potwierdzony + beczułeczka :piwko: made in DE
5. B & B - potwierdzeni + zapas schłodzonej cytrynóweczki
5. SirPinkTool - DJ-Master + 1 - potwierdzony + zapas świeżego cydru + dobra muza :horn: i tickets na fridayeveningmusic
6. SirTomWojko + 3 - potwierdzony - sałatki :hungry: zrobicie na miejscu
7. SirMisiekToJa + 1 - potwierdzony i duży zapas dobrze zapeklowanych szaszłyczków
8. SirGrabba z ... ? wstępnie potwierdzony- ale na pewno ze świeżymi pierniczkami
9. SirKorzen + familia - potwierdzony na 99%
10. Coobcio +1 - wstępnie potwierdzony
11. SirZibi75 + familia - potwierdzonz z zapasem dobrze smierdzacej Tequili
12. Devon7 i kto wie co/kto z nim jeszcze - do potwierdzenia
13. hurtem ZawszeNieobecni SirBlackHole & SirAthens & MmeMiko & MmeMarysia & SirBajzel & SirLoktong & Sir...Sir...Sir...
... dopisywać się bo nie mam czasu ... aa kto mi nie potwierdzi - to GO wyhebluje

korzen
29th-March-2015, 21:23
Potwierdzam bede z cala familia na 99% :) Czyli korzen + Aga malzonka i parka malych pociech ;)

Zibi75
29th-March-2015, 23:20
potwierdzam przybycie: + małżonka i 2 urwisów do haratania w gałę itp.

Black
3rd-April-2015, 10:04
To już potwierdzone,odpadam bo 12 zostanę ojcem*














*na szczęście tylko chrzestnym

slepy62
4th-April-2015, 12:58
Podsumowanie na 4 kwietnia - Otwiarcie sezonu grillowego IFans 11 kwietnia - sobota

Zacząłem się zastanawiać czy nie przełożyć na któryś z następnych weekendow ale...
- zdecydowanie poprawiły się prognozy pogody (11 kwietnia ma być 15 stopni )
- B&B i TomWojko mają już umowione wizyty serwisowe + w piatek przyjeżdża PinkTool / wszyscy mają uzgodnienia noclegowe
- Lukasz jest w tym okresie w PL a od 9 kwietnia będzie w Warszawie
więc pozostajemy przy pierwotnym terminie.

Na dzień dzisiejszy

- ilość osób potwierdzonych: 26 dorosłych / 12 dzieci (Irek x 5, SirTrojan x 2, TomWojko x 4, Tomek G35c x 5, TmaX x 3, Lukasz x 2, B&B x 2, PinkTool x 2, MisiekToJa x 2, Korzen x 4, Zibi75 x 4, Grabba x 3)

- do potwierdzenia 4 (Coobcio x 2, Devon7 x 2)

RAZEM jak wszyscy dotrą - 30 dorosłych + 12 dzieci i ok. 13 samochodów (z moimi)

Ze względu na to że będzie nas sporo + dużo dzieci w rożnym wieku - poniżej "regulamin" lol

- Rodzice odpowiadają za bezpieczeństwo swoich dzieci (postaram się pousuwać "z widoku" wszelkie przedmioty ostre czy niebezieczne ale wszystkiego nie przewidzę, dodatkowo dzialka ma 0,5ha więc jest gdzie biegać, na działce jest sporo krzaków-iglaków w które jeżeli dziecko wpadnie może się bolesnie pokłuć czy podrapać, do tego oczywiście dochodzą dziecinne przepychanki)

- w domu na parterze będzie dostępna jedna łazienka - Rodzice odpowiadają za porządek w niej - dotyczy dzieci młodszych lub wymagających opieki (sorry - ale ostatnio podłoga była "równo zlana", nie wspomnę już o zabawie w postaci mycia zębow nie swoją szczoteczką ) lol

- na parterze będzie dostępna kuchnia - ale dzieci młodsze lub wymagające opieki tylko w obecności dorosłych (wybaczcie ale nie bedę zawiązywał szuflad żeby któreś nie wyjęło noża czy tluczka i zrobiło sobie lub innemu dziecku krzywdę, itd.)

Inne zalecenia:
- obowiązują ciepłe sportowe ubrania lol
- weźcie dla dzieci dodatkowe ubrania do przebrania w razie gdyby się przemoczyły/pobrudziły itp.
- jeżeli ktoś ze względu na wiek dziecka lub inne potrzeby/przyczyny - potrzebuje coś specjalnego - napiszcie na PRIV - odpowiem czy jestem w stanie zapewnić to coś...

UWAGA - proponuję nie wpisywać już tekstów w tym miejscu - jeżeli macie uwagi - piszcie do mnie na PRIV - będę edytował i aktualizaował na bieżąco

slepy62
6th-April-2015, 22:33
Tak na szybko:

9 kwietnia - przyjeżdżają B&B - sądzę że wieczorem umowimy się w PROMENADZIE nad Zegrzem na małego drinka - jak ktoś chętny - zapraszamy

10 kwietnia - przyjeżdża TomWojko - popołudniu idziemy na wielkie sushi z dużą ilością gorącego sake - Legionowo "Sushi Go" - jak ktoś chętny - zapraszamy (muszę wiedzieć wcześniej bo rezerwuję stoliki)

11 kwietnia - SirGrillMasterChief zaprasza
- jak ktoś chce porobić coś przy autku - zapraszam od 10
- jest sporo dzieci więc proponuję rozpalić grilla o 14 czyli "micha" ok. 15 - inne propozycje ?
- dla "zawsze spóźnialskich" mikrofala lol grill czyli druga tura grillowania ok. 18 - ale nie gwarantuję że nie przypalę po większej ilości cytrynóweczki BiBków

grabba
7th-April-2015, 00:06
My będziemy 11tego ok 12.

PinkTool
7th-April-2015, 09:29
Irku czy Ty pamiętasz? 10.04.2015 godz.20.00 Proxima...jeżeli ktoś ma jeszcze ochotę to bilety pewnie jeszcze "som"
http://www.arenaband.co.uk/:rockon:

Tomek g35c
7th-April-2015, 09:37
My będziemy 11.04 o godzinie 13:30... ;)



Jednak będziemy około 15:00.... ale chyba damy radę...

slepy62
7th-April-2015, 21:20
Irku czy Ty pamiętasz? 10.04.2015 godz.20.00 Proxima...jeżeli ktoś ma jeszcze ochotę to bilety pewnie jeszcze "som" http://www.arenaband.co.uk/:rockon:

2 bilety do wzięcia - chyba nie dotrę - na sushi jest nas już ~ 10 osób więc może być gorąco od sake lol a poza tym wieczorem chyba zrobimy jeszcze przejazd do Coobcia z Tomkowymi dolotami do FX37

slepy62
7th-April-2015, 21:30
Kilka spraw ogólnych
- robię karkowkę, MonisiPikantneSkrzydełka i kupię kiełbachę, może zagrilujemy też ziemniaczki na drugim grillu
- Misiek ma zrobić szaszłyczki
- jeżeli ktoś ma "dobry patent" na mięsiwo na grilla - może zapeklować i przywieźć
- TomWojko - świeżo złowione lol dorsze lol
UWAGA - nie przywoźcie gotowców kupowanych w sklepach - bo różnie jest ze świeżością itd...

Zapewniam herbatę, kawę, wodę mineralną z... i bez bąbelków, colę, lód...
- soków nie kupuję - bo różnym gustom nie dogodzę - więc prosze przywieźć ze sobą
- jak ktoś ma ochotę na chipsy, orzeszki, lody itp. przywieźć ze sobą
- jeżeli dzieci są NieWszystkoJadalne - weźcie to co Wam będą jadły (Monisi zrobi mielone - z kupnego. przeze mnie oprawianego i mielonego w domu świeżego miesa: łopatka/szynka)


Jeżeli ktoś ma własne
- korniszonki, ogórki, papryczkę, czosnek itp. vegetables - kiszone czy marynowane czy w innej formie - brać ze sobą
- Grabba - świeże pierniczki !

Jeżeli ktoś czuje się na siłach upiec jakieś dobre ciasto czy temu podobne łakocie - brać ze sobą - NIE SKLEPOWE !

Kwestie trunkowe:
- wszystkie GrilloPrawiczki lol flaszka wkupnego Chivas'a / Zibi - Tequila
- wino stoi więc proszę nie przywozić (chyba że ktoś ma swoje ulubione)
- będzie Bacardi z colą i limonką
- B&B przygotuje cytrynóweczkę
- Tomek G35 - markowa czysta - martini - dobrej jakości oliwki
- Lukasz - Beer made in DE
- Andrzej - Cydr Lubelski
- jak ktoś ma jakiś swój ulubiony trunek - zabrać ze sobą
- jeżeli ktoś robi jakieś dobre domowe nalewki - z chęcią przetestuję - kupię

UWAGA BYLE NIE ZA DUŻO ! (nie dotyczy cytrynówki made in B&B)
- maksymalnie tyle ile sami zjecie/wypijecie
- bo potem mam zapełnioną lodówkę i większość idzie do.... FunciGarka lol

Efekt jest taki że przez kilka dni Funcia leży do góry brzuchem i karmy tknąć nie chce...

http://i.imgur.com/AGtPhBu.jpg http://i.imgur.com/qK5RBJ2.jpg

sirtrojan
7th-April-2015, 21:57
sir + Ania + Lukas + ? - 13.30

slepy62
7th-April-2015, 22:02
sir + Ania + Lukas + ? - 13.30

Sir + Lukasz + Coobcio (jeżeli potwierdzi) = porady dla wszystkich za darmo lol

Do wszystkich na PRIV wysyłam adres + mapki + kontakt tel..

sirtrojan
7th-April-2015, 22:10
a gdzie tam! Chill out a nie robota :)

grabba
7th-April-2015, 22:33
Ja liczne na rozwiązanie moich problemów z opadającymi obrotami ... nie wyjade dopóki tego nie ogarniemy - wstępnie zarezerwowałem hotel na 2 tygodnie :)

sirtrojan
7th-April-2015, 23:12
hehe

Iras dostałęm mapkę i mimo że znam drogę to sugerując się mapką już nie trafię :becky:

Potrzebne są krzesła? mam rozkładane ale niestety białe :( i raczej nie chciałbym żeby zmieniły kolor. Z drugiej jednak strony - się doczyści albo pomaluje

B&B
8th-April-2015, 04:38
Irek, piszesz, żeby nie przywozić za dużo towarów, jednak z doświadczenia wiem, że w kwestii Cytrynóweczki zawsze działa to odwrotnie, czyli brakuje, jakiej ilości by jej nie było ;-) Postaram się zorganizować trochę zapasów, bo widzę, że towarzystwo będzie zacne :-)

Nasz B&B plan jest taki:
- czwartek - zapraszamy po południu/wieczorkiem do Promenady nad Zegrzem, tam będzie nasza baza, piękne, relaksacyjne miejsce, kto jeszcze nie widział, na prawdę warto odwiedzić
- piątek - surowa ryba w Sushi Go + dezynfekcja japońskim bimbrem :D Później np. może być afterek w Promenadzie :piwko:

- sobota - MeGa Grill Impreza przygotowana przez światowej sławy SirGrillMasterChief

- niedziela - dochodzenie do siebie, relaks w przepięknie słoneczny wiosenny dzień, pewnie nad Zegrzem
- poniedziałek - powrót naszą 'czerwoną strzałą' na ścianę wschodnią :car:
To jest dobry plan :rockon:

slepy62
8th-April-2015, 07:36
Irek, piszesz, żeby nie przywozić za dużo towarów, jednak z doświadczenia wiem, że w kwestii Cytrynóweczki zawsze działa to odwrotnie, czyli brakuje, jakiej ilości by jej nie było ;-) Postaram się zorganizować trochę zapasów, bo widzę, że towarzystwo będzie zacne :-)

Już się poprawiłem lol


UWAGA BYLE NIE ZA DUŻO ! (nie dotyczy cytrynówki made in B&B)


Zapomniał bym
Tmax - 2 x Jim Beam BBQ Sauce (lub 1 dużą butelkę) + duża musztarda + może jakiś sos słodko-kwaśny... ?

UWAGA - będzie trochę "dzieciarni" - więc jak ktoś ma pomysły na zabawę z/dla dzieci (poza kopaną) - "zabrać" z sobą lol

marysia
8th-April-2015, 12:15
Postaramy się być w okolicach 14/15. Przywieziemy karkóweczkę i flaszeczkę :)

Tmax
8th-April-2015, 12:22
Zapomniał bym
Tmax - 2 x Jim Beam BBQ Sauce (lub 1 dużą butelkę) + duża musztarda + może jakiś sos słodko-kwaśny... ?

Wyjątkowo perfidny jesteś, wiesz że rudą na myszach brzydzę się okrutnie ;) Nie wspominając o użytkowani nawet....

Cos wymyśle jednak:)

Czy kort będzie to użytku? W kontekście dzieci?

I dodatkowo: niestety pewne problemy natury zdrowotnej na razie koncepcje logistyczną mi rozbiły. Jakoś dotrę ale w jakiej konfiguracji i kiedy to się pewnie w piątek okaże.

Tmax
8th-April-2015, 21:35
W menu jest już chyba wszystko oprócz piwa - jeśli ktoś do grilla lub poza tym wolałby piwo to przywiozę jakąś większa ilość. A jeśli nie, to się dopasuje na "rudo", "biało" lub jeszcze inaczej.
Sosiki oczywiście jakieś też firmowe;)

Będziemy pewnie koło 16 - raczej na drugą turę grillowania.

korzen
8th-April-2015, 22:13
Ja tam jakies piwko albo 2 do grila lykne chetnie ;) Wiec tez wezme kilka... Do tego myslalem o piersi z kurczaka w imbirze i czosnku (szybciutko sie robi, dzieciaki tez chetnie pewnie zjedza) i zrobie moze szaszlyki drobiowe?? Wszyscy swiniami i krowami to ja w drob pojde lol
My postaramy sie byc 14-16, zalezy o ktorej wyjedziemy... Kawalek jest, no i jeszcze w hotelu sie trza zabukowac... Dam znac jak bedziem w drodze :)

Tomek g35c
8th-April-2015, 23:00
My będziemy na godzinę 15:00... wcześniej nie damy rady.... czekajcie na nas... lol

slepy62
9th-April-2015, 07:42
Podsumowanie na 9 kwietnia - Otwiarcie sezonu grillowego IFans 11 kwietnia - sobota

- ilość osób potwierdzonych: 30 dorosłych / 12 dzieci (Irek x 5, SirTrojan x 2, TomWojko x 4, Tomek G35c x 5, TmaX x 3, Lukasz x 2, B&B x 2, PinkTool x 2, MisiekToJa x 2, Korzen x 4, Zibi75 x 4, Grabba x 3, Marysia x 2, Dewon7 x 2 )

Elo elo no bardzo bym chciał Cię odwiedzić...
no... to ZAPRASZAMY Coobcio !
RAZEM jak wszyscy dotrą - 32 dorosłych + 12 dzieci i ok. ? samochodów - już sam nie wiem :)


hehe :becky: Potrzebne są krzesła? mam rozkładane ale niestety białe :( i raczej nie chciałbym żeby zmieniły kolor. Z drugiej jednak strony - się doczyści albo pomaluje

Sirek - wprawdzie pożyczę od sąsiada ławki i krzesła - ale w razie czego weź kilka... cobyś stać nie musiał lol


Do tego myslalem o piersi z kurczaka w imbirze i czosnku (szybciutko sie robi, dzieciaki tez chetnie pewnie zjedza) i zrobie moze szaszlyki drobiowe?? Wszyscy swiniami i krowami to ja w drob pojde lol :)
Postaramy się być w okolicach 14/15. Przywieziemy karkóweczkę i flaszeczkę :)
Potwierdzam przybycie. Będę z moje Magda. Jeszcze nie wiem czy przyjadę ale chyba ktoś nas podrzuci a później odbierze. Oczywiście przywieziemy coś do jedzenia i wypicia
potwierdzam przybycie: + małżonka i 2 urwisów do haratania w gałę itp.
...
Przetestujemy GrillowychPrawiczków lol


Czy kort będzie to użytku? W kontekście dzieci?
TAK - choć w jakim jest stanie (ile na nim mchu) - nie wiem bo jeszcze w tym roku tam nie spacerowałem. Zabrać ze sobą rakiety i dobre buty !


- piątek - surowa ryba w Sushi Go + dezynfekcja japońskim bimbrem :D Później np. może być afterek w Promenadzie :piwko:

- na piątek stolik na 10 osób zarezerwowany - jak ktoś jeszcze chętny na surową ribkę dezynfekowaną japońskim bimbrem - zapraszamy...
Bartek - po dezynfekcji - mamy jechać do Coobcia z Tomkowym dolotem do FX37 - 20:00~20:30


Irku czy Ty pamiętasz? 10.04.2015 godz.20.00 Proxima...jeżeli ktoś ma jeszcze ochotę to bilety pewnie jeszcze "som" http://www.arenaband.co.uk/:rockon:
ANDRZEJ - na koncert NIE dotrę - za dużo prawiczków lol
SORRY :(

PinkTool
9th-April-2015, 11:17
ANDRZEJ - na koncert NIE dotrę - za dużo prawiczków lol
SORRY :(


Irku spróbuję sprzedać Twoje bilety przed koncertem, ale z mojego doświadczenia wiem, że przy małych imprezach nie jest to łatwe. Chyba ,że ktoś z forum jest zainteresowany koncertem zespołu Arena w piątek wieczorem w Proximie? (ewentualne info na priv)
My w sobotę o godz.12 wybierzemy się jeszcze na:
Rozpoczęcie Sezonu 2015 Youngtimer Warsaw, mam nadzieję w końcu zobaczyć "co ja właściwie powinienem szukać" hehehe
przybędziemy więc koło 15,jeszcze nie ustaliłem czym jechać :car: ?

misiektoja
9th-April-2015, 12:45
My będziemy też pewnie ok. 14:00-15:00. Dużo dzieciaków będzie to Zuzie weźmiemy (jak będzie chciała, bo pierwotnie miała do dziadków jechać). Nie wiem tylko czy brać auto czy taxi przyjechać. Irek - będzie gdzie zaparkować przy takiej ilości aut ?

korzen
9th-April-2015, 17:44
W sumie my spimy chyba 5km od SirGrillMasterChief's posiadlosci, wiec jak cos to ja moglbym odstawic auto pod hotel po pierwszym piwku :) Jezeli ktos mnie pozniej zgarnie spowrotem oczywiscie lol Jak nie to od razu siadam, gadam i pije lol

Lukasz
9th-April-2015, 20:04
W menu jest już chyba wszystko oprócz piwa

Ja dostarcze 10 litrów dojcz bir :)



Wysłane z Nexus 5

slepy62
9th-April-2015, 22:47
Dla pewności - przed zgromadzeniem publicznym - przetestowaliśmy dziś z Bartkiem cytrynóweczkę i...
jest :first: first class :amen:


przybędziemy więc koło 15,jeszcze nie ustaliłem czym jechać :car: ?

Jak to czym - przyjeżdżasz FX-em - wracasz - TRAMWAJEM lub metrem (Mokotów - no problem-metro)


Irek - będzie gdzie zaparkować przy takiej ilości aut ?

Jak to czym - przyjeżdżasz Q50 - wracasz Taxi lub Agnieszka Was odwiezie - masz baaardzooo daleko więc na upartego można i spacerkiem - jakieś1,5 h lol

chiba mnie sie zaczyna jezyk powoli plątawić lol

PinkTool
9th-April-2015, 22:53
czym jechać do stolicy heheh..jag czy hipopotam...hipopotam czy jag a rano rzucę monetą..bo do was dojedziemy autem...Koleżanka Małżonka ma post na alkohol

slepy62
9th-April-2015, 22:59
Koleżanka Małżonka ma post na alkohol

WOW !!!!!!!!!!!!!!!!!!

za dużo medic-spirtituals ?
to tak jak u mnie z paleniem - aaaaaa
weź jakieś dobre cygara

marysia
9th-April-2015, 23:43
Nas będzie troje :) zabieramy do Was naszego urwisa. Konrad przygotował już 3kg karkówki według autorskiego pomysłu. Już leżakuje w zaprawie :)

slepy62
10th-April-2015, 07:42
czym jechać do stolicy heheh..jag czy hipopotam...hipopotam czy jag a rano rzucę monetą..bo do was dojedziemy autem...Koleżanka Małżonka ma post na alkohol

Nosisz się z zamiarem sprzedaży - to przyjedź "hipciem"

Co do Taksówek - tu jest II strefa ale możecie się umówić w kilka osób i zamowic Taxi-busa żeby Was porozwoził - koszta się rozłożą...

Tmax
10th-April-2015, 10:03
Nosisz się z zamiarem sprzedaży - to przyjedź "hipciem"

Co do Taksówek - tu jest II strefa ale możecie się umówić w kilka osób i zamowic Taxi-busa żeby Was porozwoził - koszta się rozłożą...

Całkiem rozsądnie cenowo wychodzi tez http://www.autobania.pl/ lub inni nocnikierowcy.pl

Tylko trzeba sie przemóc i oddać kierownicę komuś obcemu. Ale .... jeżdżą jak emeryci. Aż mozna zasnąć. 50 po miescie?;)

PinkTool
10th-April-2015, 11:17
przyjedziemy autem , jak wrócimy to się zobaczy hehe,
jakby ktoś reflektował to my będziemy od 12 do około 14 na Youngtimerach w Warszawie- PKP Stadion i stamtąd lub pobliża możemy zabrać 2 osoby około godz. 14 wiadomości na priv ale dziś do 13.30 bo później to my jedziem, wszak dziś koncercik i "na mnie sznycel oczekuje".

misiektoja
10th-April-2015, 19:57
My już gotowi - szaszłyki z polędwiczkami wieprzowymi i boczkiem zrobione. Ania jeszcze zrobiła mazurka kajmakowego Dulche de Leche. Kupiliśmy też troche kiełbasek, piwo, soki, cole i coś do przegryzienia dla dzieciaków.

PinkTool
10th-April-2015, 21:09
My też gotowi po kilku głębszych, nic nie przywozimy bo jesteśmy pasożytami
Będziemy jutro napewno :-)

grabba
10th-April-2015, 21:21
Pierniki kupione. Weźmiemy jeszcze jakieś słoiki. Nic więcej nie bierzemy, bo zapowiada sie, ze zarcia będzie i tak za dużo. Jak ktoś lubi, to będzie też:
http://images.tapatalk-cdn.com/15/04/10/b663128f29d735c4f2f0dc951f38503d.jpg

korzen
10th-April-2015, 22:00
grabba no baaaa... Ja Glenfiddich chetnei sie uracze!! W zamian zamarynowane poledwiczki z kurczaka i szaszlyczki tandori :) Jakies piwko tez wezme i buteleczke Tullamore Dew... Wiec cos irlandzkiego tez bedzie ;)

grabba
10th-April-2015, 22:17
To od kolegi imnowak :)

dewon7
10th-April-2015, 22:59
Noooo to otwarcie sezonu grillowego zapowiada się grubo:). Takiej lychy jeszcze nie piłem a przynajmniej nie pamietam więc również chętnie spróbuję:). My się meldujemy ok 15.00 z odpowiednim trunkiem, zarelkiem i jakas zapitka:)

sirtrojan
10th-April-2015, 23:47
no i co ja mam zabrać ? wszystko jest !

postaram się o jakieś słodkości

grabba
11th-April-2015, 00:14
Grzesiu, consulta weź.

sirtrojan
11th-April-2015, 00:44
czeka w aucie :)

B&B
11th-April-2015, 04:50
Sorki, zabalowaliśmy troszkę. Cytrynówka okazała się jednak zbyt dobra, żeby zaprzestać na jednej testowej, no i poooszło... się działo :D Dzięki wielkie Irek & Tomek, było wesoło!
Trzeba się przespać chwilkę, do zobaczenia niebawem.

Ps. Na fotkach VIPy wożą się po mieście ;)

http://bartekibeatka.pl/B&B/1.jpg http://bartekibeatka.pl/B&B/2.jpg http://bartekibeatka.pl/B&B/3.jpg

grabba
11th-April-2015, 08:12
Za kare dziś tylko wodę pijecie :) My ruszamy za godzinę. Do zobaczenia.

slepy62
11th-April-2015, 09:47
Za kare dziś tylko wodę pijecie :) My ruszamy za godzinę. Do zobaczenia.

Jako że nieobecni głosu nie mają - z przykrością informuję że...

jako że InfiFuncia została stuningowana
http://i.imgur.com/cbUX0sX.jpg
http://i.imgur.com/N88LuFw.jpg

podkład z surowej ryby zrobiony
http://i.imgur.com/9kgykJH.jpg
http://i.imgur.com/A8wi7pp.jpg
http://i.imgur.com/WPSmGEL.jpg
http://i.imgur.com/zeRasxk.jpg

więć trzeba było to opić ...
http://i.imgur.com/C01QgLA.jpg
http://i.imgur.com/V3PHWZm.jpg

CYTRYNÓWKA NIESTETY WYSZŁA W CAŁOŚCI !

I została już tylko ruda lol

http://i.imgur.com/WMvVnmy.jpg

Roman
11th-April-2015, 14:04
Dobrej zabawy :-)

misiektoja
11th-April-2015, 23:25
To chyba największy grill iFans do tej pory :) Wielkie dzięki Wszystkim za mile spędzony czas i przede wszystkim dla gospodarzy za organizację wszystkiego i pichcenie jedzonka. Nadal nie mogę się nadziwić, że takich fajnych ludzi mamy na forum :) Super było ponownie zobaczyć stare twarze i miło było też poznać nowe osoby. Żałuje tylko, że nie starczyło czasu na dłuższe pogadanie ze wszystkimi.

W każdym razie ten kto nie był niech żałuje. Szczególnie wstyd dla właścicieli G, nie było nikogo. A ja właśnie wcinam pyszne świeżutkie toruńskie pierniczki (podziękuj Grabba jeszcze raz małżonce! :))


631163106312

marko
12th-April-2015, 10:14
Widzę, że mało was było :) Super sprawa.

marysia
12th-April-2015, 10:23
Było mega!! Cieszę się, że mogliśmy być wczoraj z Wami! Dziękuję gospodarzom, Grabba za pierniczki i ogórki mamy :) wszystko było pyszne!
I faktycznie ... Za mało czasu, żeby ze wszystkimi pogadać :(

Dziękujemy raz jeszcze! Mary, Konrad, Alex

dewon7
12th-April-2015, 11:55
Wielkie podziękowania dla gospodarzy! Atmosfera, towarzystwo i jedzenie rewelacja. Super że mogliśmy spotkać starych i nowych forumowiczów. Szkoda tylko, że czas tak szybko minął i nie można było pogadać ze wszyskimi. Niemniej jednak - ten kto nie był niech żałuje! ! !! Pozdrowienia dla wszystkich i do rychłego zobaczenia! Magda i Remi :)

korzen
12th-April-2015, 12:05
My rownież dziękujemy za super spotkanie. Towarzystwo było doborowe i miło was było wszystkich wreszcie poznać :) SirMasterGrillChef stanął jak najbardziej na wysokości zadania! Jedzonko pyszne i trunki super. Szkoda, ze sławetna cytrynoweczka zeszła za wczasu lol
Jeszcze raz dziękujemy gospodarzom za organizacje i miłe przyjęcie.
Pozdro korzenie

P.S Do której walczyliście?

slepy62
12th-April-2015, 12:58
My rownież dziękujemy za super spotkanie. Towarzystwo było doborowe i miło was było wszystkich wreszcie poznać :) SirMasterGrillChef stanął jak najbardziej na wysokości zadania! Jedzonko pyszne i trunki super. Szkoda, ze sławetna cytrynoweczka zeszła za wczasu lol Jeszcze raz dziękujemy gospodarzom za organizacje i miłe przyjęcie.
Pozdro korzenie P.S Do której walczyliście?

Krótko - rozbiliśmy jeszcze na koniec w 4 chopa w garage - flaszkę rudzianki i flaszkę tequili i lulu zaraz po 24

Sorry za cytrynóweczkę ale ona tak gładko wchodzi że w piątek ani się obejrzeliśmy a znikła...

Zibi75
12th-April-2015, 14:02
Dzięki dla gospodarzy za organizację:hail:.
Miłe towarzystwo, piękna pogoda, trunki i pieczone, dużo tematów, a w tle .... autka słusznej marki.
Pozdrawiam wszystkich uczestników.

Coobcio
12th-April-2015, 14:11
Aj ja nie mogłem wpaść zbyt dużo garażowych obowiązków widzę że jest czego żałować...
Przepraszam za swoją nieobecność.

PinkTool
12th-April-2015, 14:14
dziękujemy Gospodarzom za gorące przyjęcie ,dziękujemy Gościom na miłe towarzystwo....niech moc będzie z wami .

ArtPol74
12th-April-2015, 14:15
Piękna flota Infi! Więcej zdjęć? Pozdrawiam!

Lukasz
12th-April-2015, 14:28
Bardzo fajny spot. Miło było poznać użytkowników na żywo. Niestety za mało czasu by móc ze wszystkimi dłużej porozmawiać. Podziękowania dla gospodarzy za (jak zwykle) świetną organizacje.

mariuszzar
12th-April-2015, 16:04
No chlopaki pozazdroscic! Chyba najwiekszy zjazd Infiniti-maniaków w Polsce albo nawet w tej czesci Europy... Jak kiedys u mnie przed domem bedzie stalo Infiniti to i ja do was dołączę :)

tomwojko
12th-April-2015, 22:49
Dziękujemy wszystkim za stworzenie super atmosfery a Irkowi za znalezienie kąta dla mnie i rodziny i wyrozumiałość dla rozbrykanej dzieciarni, a swoją drogą "kupiliście" mi synów;)
Do następnego i wrzuć foty na forum...

Tomek g35c
12th-April-2015, 22:53
My też bardzo dziękujemy za fajną imprezkę...


Szkoda tylko że tak krótko... :(


Było mi bardzo miło poznać Wszystkich... i zobaczyć się jak zwykle z gospodarzami...
Irek impreza pierwsza klasa... dzięki i do zobaczenia na następnym grillu... obiecuję że zostaniemy dłużej...


BTW fajnie było też zobaczyć Rudzielca... łezka w oku się zakręciła...


BTW II następnym razem przyjedziemy G35c... nie było żadnego...

slepy62
13th-April-2015, 07:37
...i wyrozumiałość dla rozbrykanej dzieciarni, a swoją drogą "kupiliście" mi synów
Do następnego i wrzuć foty na forum...

To cieszy że razem spędziliśmy (choć trochę w biegu grillo-dolotowym) miłe chwile i zapraszam w przyszłości... kilometrów trochę robisz więc sądzę że następny przegląd za jakieś pół roku

lol Tomku - u mnie ze zdjęć to tylko zbliżenia grilla lol zdjęcia niech wrzucają te osoby które je robiły

stef
13th-April-2015, 08:42
Zazdroszczę i żałuję :) ...że nie mogłem być

Tmax
13th-April-2015, 09:02
Biorąc pod uwagę liczbę osób, chyba była to już impreza masowa;)
Dziękujemy za imprezę, gościnę, super atmosferę i w ogóle za wszystko.
Dzieci też super zadowolone.
Do następnego razu:)

tomwojko
13th-April-2015, 10:36
Beata cyknęła kilka fotek, więc i ja mogę coś wrzucić, chociaż wiemy że są lepsze u Innych i czekamy...
63156316

stef
13th-April-2015, 11:21
Dziecko na masce, bezcenne :)

korzen
13th-April-2015, 11:29
Krótko - rozbiliśmy jeszcze na koniec w 4 chopa w garage - flaszkę rudzianki i flaszkę tequili i lulu zaraz po 24

Sorry za cytrynóweczkę ale ona tak gładko wchodzi że w piątek ani się obejrzeliśmy a znikła...

To i tak ladnie biorac pod uwage fakt, ze wczesniejszej nocy balowaliscie do 4 rano lol Co do cytrynoweczki, mam nadzieje ze bedzie jeszcze okazja na sprobowanie :)

Kilka fotek... Tez czekam na pozadne foty...

tomwojko
13th-April-2015, 11:40
Dziecko na masce, bezcenne :)
i wyobraź sobie, że Tmax nie zgłaszał pretensji (Jego auto i Jego syn) i nie był w stanie, w którym już generalnie wszystko jedno... ;P

korzen
13th-April-2015, 11:59
No jego auto bylo zdecydowanie ulubiencem mlodziezy :) Nawet mu akumulator rozladowali hehehe Dobrze, ze kabelki byly...

sirtrojan
13th-April-2015, 12:01
I takie jedno ode mnie - na początek :

Grill Master Chief przy pracy :)

6321

misiektoja
13th-April-2015, 15:55
Tomek rzeczywiście pełen luz - dzieci skakały mu po masce, dachu, zero stresu :)

Tutaj jeden filmik z imprezy:


http://www.youtube.com/watch?v=rr1e4UD7ICo

Tomek g35c
13th-April-2015, 15:58
Zgadza się... TMax :OK:

sirtrojan
14th-April-2015, 14:28
Fotka rodzinna :)

6322

grabba
14th-April-2015, 15:03
Ja w końcu doszedłem do siebie, więc coś napiszę. Impreza była super. Podziękowania:
* gospodarzom za gościnę,
* forumowiczom za liczne przybycie i świetną atmosferę,
* Patrykowi za transport do i z hotelu.

ps. w niedzielę po grilu pojechaliśmy do kina do Arkadii na FF7. Dyskutowaliśmy o tym, jak mało Mek jest w obiegu i że rzadko można je spotkać. Wracając po seansie na parking podziemny spotkaliśmy czarną Mkę zaparkowaną 3 samochody od naszej - dach i przednią maskę miała w foli karbonowej. Wizytówkę forumową zostawiłem :)

misiektoja
14th-April-2015, 15:08
Ja w końcu doszedłem do siebie, więc coś napiszę. Impreza była super.
Hahah, to grubo było jak Ty dopiero dzisiaj doszedłeś do siebie :D

Tomek g35c
14th-April-2015, 16:06
Następnym razem trzeba będzie w jakimś ośrodku spota zrobić bo ledwo się miescimy u Irkow...
BTW Fajnie fotki...

misiektoja
14th-April-2015, 16:55
ps. w niedzielę po grilu pojechaliśmy do kina do Arkadii na FF7. Dyskutowaliśmy o tym, jak mało Mek jest w obiegu i że rzadko można je spotkać. Wracając po seansie na parking podziemny spotkaliśmy czarną Mkę zaparkowaną 3 samochody od naszej - dach i przednią maskę miała w foli karbonowej. Wizytówkę forumową zostawiłem :)
W Arkadii, szczególnie na tym parkingu płatnym strzeżonym za każdym razem jak przyjeżdżam są jakieś auta Infiniti, z reguły po kilka sztuk.

Zibi75
14th-April-2015, 20:39
ps. w niedzielę po grilu pojechaliśmy do kina do Arkadii na FF7. Dyskutowaliśmy o tym, jak mało Mek jest w obiegu i że rzadko można je spotkać.

Dyskusja musiała być... bo jak się mijaliśmy na al. Zjednoczenia to nawet nie zauważyłeś:)

grabba
14th-April-2015, 21:09
A to byłeś Ty? Ela Ci odmachała, a ja nie zdążyłem :)

Tomek g35c
14th-April-2015, 22:43
Dajcie foty z grilla na Facebook'u... 4Niech ludziska widzą ile Nas się najechało... :)

sirtrojan
15th-April-2015, 00:32
nie wrzucajcie moich fotek na FB (na których jestem). a jeśłi musicie to ich nie podpsujcie.

marysia
15th-April-2015, 01:34
A to my mamy jakiegoś fanpejdża?

zonamiska
15th-April-2015, 09:44
No Kochani tylu fotografów było na grillu a na fotki trzeba czekać i czekać....;)

B&B
15th-April-2015, 10:29
Wielkie dzięki Monice i Irkowi za gościnę, no i szacun za organizację. Mimo tylu gości wszystko było na najwyższym poziomie, także jestem pełen podziwu dla Was :)

Wszystkim dziękuję bardzo za przemiłe towarzystwo. Fajnie było poznać kilku nowych forumowych towarzyszy, no i mam ogromną nadzieję, że uda się jeszcze spotkać w możliwie nieodległym czasie.

zonamiska: (żona Miśka?) ;)
My w sumie dopiero dotarliśmy do domu i od razu pojawiło się kilka super pilnych rzeczy do załatwienia, ale jak najbardziej pamiętam o foteczkach i postaram się je możliwie szybko wrzucić.

Przygotowanie każdej fotki jest dość czasochłonne, bo po zgraniu z aparatu każdy plik zajmuje około 100Mb, także trzeba go obrobić, żeby nadawał się do normalnego użytku. Zastanawiam się jeszcze, jak Wam dostarczyć te zdjęcia, bo jest ich trochę. Może po prostu spakuję, wrzucę na swój serwer i podam na Forum linka.

sirtrojan:
To, co napisałeś jest trochę dwuznaczne ;) Czy nie wrzucać fotek zrobionych przez Ciebie, czyli Twoich, czy może fotek na których występuje Twoja osoba? Trzeba by to sprecyzować :)

sirtrojan
15th-April-2015, 12:09
No Kochani tylu fotografów było na grillu a na fotki trzeba czekać i czekać....


Pierwszy post piszemy w powitalni :becky:

misiektoja
15th-April-2015, 12:21
Pierwszy post piszemy w powitalni :becky:
Odbędę dzisiaj poważną rozmowę z małżonką na ten temat...

tomwojko
16th-April-2015, 19:32
I jak rozmowa? Ciche dni? ;P

misiektoja
16th-April-2015, 20:29
I jak rozmowa? Ciche dni? ;P
No ciężka sprawa, na razie jesteśmy na etapie, że Grzegorz nie będzie jadł Ani szaszłyków na następnym grillu :P A tak poważnie to miała się przywitać, ale pewnie nie może znaleźć powitalni :D

sirtrojan
16th-April-2015, 21:13
hehe
kurde w sumie zjadłem 2 kiełby i 2 karkówki. Szaszłyki mi umknęły :P

misiektoja
16th-April-2015, 21:28
A no tak to jest jak się przyjeżdża jako prawie ostatni :)

Tomek g35c
16th-April-2015, 21:52
nie wrzucajcie moich fotek na FB (na których jestem). a jeśłi musicie to ich nie podpsujcie.



za późno... poszły już... ale prawie nic nie widać... lol

Tomek g35c
16th-April-2015, 21:53
A to my mamy jakiegoś fanpejdża?


tak na FaceZbooku... lol




Tu link do tematu: http://www.ifans.pl/showthread.php?3196-Infiniti-Fans-Poland-na-Facebook-u

zonamiska
17th-April-2015, 09:04
żadne ciche dni, sama siebie mam karać milcząc?;) Moja wina, ale w zasadzie z Większością powitałam-przywitałam się osobiści;)

zonamiska
17th-April-2015, 09:11
hehe
kurde w sumie zjadłem 2 kiełby i 2 karkówki. Szaszłyki mi umknęły :P

No to teraz z mojej strony powinien być foch...jak mogły umknąć Ci moje szaszłyki????

sirtrojan
17th-April-2015, 10:34
Wiem... Również żałuję :-(

slepy62
17th-April-2015, 11:11
Wiem... Również żałuję :-(

Po prostu trzeba następnego grilla zorganizować i...


No to teraz z mojej strony powinien być foch...jak mogły umknąć Ci moje szaszłyki????

zacząć od "brudzia" lol

dewon7
17th-April-2015, 11:13
Ja już się wpisuję na listę na przyszłego grilla :)

Tomek g35c
19th-April-2015, 11:44
My też się piszemy... W ciemno... :)

zonamiska
19th-April-2015, 18:10
My też się piszemy! Niech tylko pogoda się poprawi, chociaż podejrzewam, że Irek i tam na górze ma znajomości i odpowiednią pogodę załatwi:)
A póki co w dalszym ciągu czekamy na fotki z ostatniego grilla.....nie spieszno niektórym;)
Pozdrowionka

sirtrojan
19th-April-2015, 19:18
zrobilem kilka fotek ale to nie cała impreza a pojedyncze bliskie mi osoby więc zostawiam w archiwum.
Mam tylko pozowane foty Bartka :)

Tmax
19th-April-2015, 21:46
Sir,
Ja tez trochę pilnuje zdjeć upublicznianych, można ten wątek jakoś uprywatnic? I tez prosiłbym raczej o nie fejsbukowanie zdjeć.
Znajdę jakaś chwile to jakiś filmik zmontuje. O ile pamiętacie ten z poprzedniego roku, chciałbym ta sama konwencje zachować. Pomysły na scenariusz i teksty miłe widziane.

I jeszcze jedno- nie sadziłem ze dziecięce ekscesy tyle emocji wzbudzą;) informuje ze FXy są dosyć łobuzo odporne, łącznie z lakierem na masce. Strat żadnych nie zanotowano. Ani materialnych ani psychicznych ;)

Tomek g35c
20th-April-2015, 09:03
Na facezbuku będą tylko furki... usunę zdjęcie zbiorowe jeżeli nie chcecie żeby tam było...
Poza tym i tak na nim mało widać jest mało wyraźne... bez opisów kto i co itp.
Pozostawiam do decyzji...
Wczoraj przeglądałem... Sir - Ciebie na nim niestety nie ma... :)

sirtrojan
20th-April-2015, 09:25
Niestety :-)

zonamiska
20th-April-2015, 10:25
Na facezbuku będą tylko furki... usunę zdjęcie zbiorowe jeżeli nie chcecie żeby tam było...
Poza tym i tak na nim mało widać jest mało wyraźne... bez opisów kto i co itp.
Pozostawiam do decyzji...
Wczoraj przeglądałem... Sir - Ciebie na nim niestety nie ma... :)

Nasze facjety mogą zostać, a jeszcze jak fotki nie podpisywane to już w ogole pełen luz;)
Pozdrowionka