PDA

Zobacz pe?n? wersj? : G35 Coupe, czarny, 2005, dziwny środek



lukasz32
1st-April-2015, 23:59
Tu jest coś bardzo podobnego nieco taniej: http://olx.pl/oferta/infiniti-g-35-coupe-2005r-okazja-2005-CID5-ID9Aqkp.html#07cebd4ddf.

Rozdzieliłem tematy żeby nie mieszać ogłoszeń

badyl
2nd-April-2015, 08:06
taaa rok 2005 a deska przed liftem.... No i z tego co mi sie wydaje jak sa czarne skory to dywan tez powinien byc ciemny a nie jasny lol

Lukasz
2nd-April-2015, 09:01
Siakiś ulep. Deska i dywany to wersja kolorystyczna wheat, a kiera, fotele, boczki i podłokietnik - black...

Wysłane z Nexus 5

badyl
2nd-April-2015, 09:15
Ale cena musisz przyznac mega niska:)

korzen
2nd-April-2015, 09:30
Moze po prostu jak dlugo stal w wodzie to dywany i deska tak wyblakly lol Sie czepiacie... Taki stuninkowany na full wypasa lol

mielony
2nd-April-2015, 10:04
ewidentnie odmłodzony :) prawdopodonie zrobiony motyw który stosują "handlujący" autami ,czyli rok pierwszej rejestracji podają jako rok produkcji :)taki też często jest również wbity w dowód.
Byłem w Warszawie w wekend obejrzeć idealnego Lexusa IS 350 i taki wlasnie był myk zrobiony w aucie z rocznikiem , dodatkowo po sciagnieciu Carfaxu z bezwypadkowego auta okazal się wypadkowy, właściciel nie drugi tylko trzeci ..i dlugo można było by mówić o histori ktorą opowiadal właściciel... także takich kombinacji jest na allegro znacznie więcej :)
W odniesieniu do tych "tanich G" szału nie ma z kupnem czyli jak widać rozsądek jeszcze znajdują ludzie w swoich głowach :)

zajac01
2nd-April-2015, 10:16
Samochód jest czasem odmłodzony w UC po sprowadzeniu. Jak wartościowe auto to daje większy zysk za młodszy rocznik.
Ale w tym przypadku to jakaś dziwna rzeźba :)

Lukasz
2nd-April-2015, 11:13
Jeśli odmładzać G w środku to zmieniając zegary i konsole centralną. Tutaj niestety jest stara z roku modelowego 2003-2004. Może wystrzeliła poducha kierowcy, poduszki boczne i trzeba było szukać zamienników :eyebrows:

Tomek g35c
2nd-April-2015, 11:26
Zgadzam się z Łukaszem w tej kwestii...
Jest na rynku sporo ulepionych G co nie znaczy że są źle naprawione... :)

zajac01
2nd-April-2015, 11:59
Jeśli odmładzać G w środku to zmieniając zegary i konsole centralną.:eyebrows:

Ale dla handlarzy odmłodzenie liczy się tylko w papierach. Młodszy rocznik w dokumentach, to większa kasa za daną sztuke. A jest wiele osób, które nie rozróżniają modeli roku i kupują takie samochody. I biznes się kręci. Inna sprawa, że w kilkuletnim samochodzie ważniejszy stan niż rocznik.

Drzymek
2nd-April-2015, 12:58
Ale brembo jest...

Jak widzę ogłoszenia zamienię na motor, łódkę, quada, motolotnię, deskorolkę to nabieram podejżeń.

badyl
2nd-April-2015, 13:34
Bo jest to rocznik 2003-2004. Po prostu jest bledny rok. I teraz pytanie czy tylko blednie jest na aukcji czy tez w papierach

Miko
2nd-April-2015, 16:49
Nie wiem czy mi sie wydaje ale cały tył ma inny odcień czerni...Mirek