PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Nowy FX do oceny



dewon7
16th-April-2015, 17:59
Panie i Panowie - co o nim sądzicie? Wizualnie wygląda jak dla mnie super

http://allegro.pl/infiniti-fx35-sport-2005-szwajcar-jak-nowy-zobacz-i5273110836.html

korzen
16th-April-2015, 18:08
Popros o VIN. Poza zle dobranymi oponami (za niski profil) i hakiem moim zdaniem wyglada super. Kolor, wyposazenie :thumb: Nawet wczoraj pomyslalem o pomalowaniu nadkoli i progow w kolor auta :) Juz wiem, ze to dobry pomysl ;) Srodek na fotkach bardzo zadbany! Ta konsola srodkowa, jest w stanie idealnym! Wlasnie szukalem takiej od kiedy kupilem auto i nie znalazlem... Kupilem wlasnie dzis, ale duzo bardziej zniszczona (chociaz i tak w najlepszym stanie jaki widzialem od kiedy kupilem auto). Jak nie byl mocno rozbity i mechanicznie jest ok, to bym sie nie zastanawial. Wizualnie super :thumb:

dewon7
16th-April-2015, 18:29
Gadałem z gościem. Wieczorem ma mi przesłać VIN. Podobno w stanach historia czysta ale wiadomo - do sprawdzenia. W Szwajcarii miał delikatną szkodę - tzn ktoś najechał na jakiś słupek parkingowy czy coś. Naprawiany zderzak i coś tam jeszcze - ma mi przesłać zdjęcia przed naprawą

zajac01
16th-April-2015, 18:53
Poza tym, że przebieg to 170000 km a nie jak w ogłoszeniu 110000, to wizualnie nie ma za bardzo czego się doczepić. Wizualnie bardzo fajny, cena przyzwoita, masz blisko, więc jedź i oglądaj. Powodzenia.

sirtrojan
16th-April-2015, 19:17
zdziadował na oponach niestety tak to wyglada ładnie :)
bez gazu co dla jednych jest plusem dla drugich będzie wadą.

LOKTONG
16th-April-2015, 19:21
Ładna "wydaje sie" zadbana sztuka. Przod klocki nowe. Lakier chyba mocno zadbany - ciekawe czy nie malowany cały. Bo auto ma juz pare lat i zeby tak zachowac powłoke to trzeba miec serce do auta i duzo szczescia (mysle o parkingach). Konsola obklejona ale widac ze wgniotkow nie ma wiec tez na plus. No i nie widac na desce "purchli" co tez jest zaleta !!. Kolena sprawa to brak junkersa wiec przebieg tylko na PB. Ciekawe czy spryskiwacze lamp sa prawdziwe czy tylko zaslepki dl asciemy. Naprawde warto go obejrzec

korzen
16th-April-2015, 19:29
Ta konsola nie jest obklejona :) To wlasnie oryginal, tylko zadko spotykany. Wlasnie udalo mi sie taka trafic i kupic :) Niestety w duzo gorszym stanie, ale mam nadzieje ze do odratowania...

dewon7
16th-April-2015, 19:30
To że gazu niema to dla mnie nawet na plus. Z domu do biura mam 2 km więc i z gazu zbytnio bym nie korzystał. Jeśli kiedyś coś się zmieni to koszt instalacji wrzucę sobie w koszty firmy więc też nie problem. Ale fakt - na zdjęciach wygląda nieźle - na tyle dobrze, że nawet przeżyłbym to że to nie polift :)

korzen
16th-April-2015, 19:52
Eeee tam zmienisz miszek z ramka i bedzie wygladalo spoko :thumb:

nokia62
16th-April-2015, 20:39
no elegancka sztuka
gdybym miał kasę to już bym po niego jechał ;-)

dewon7
16th-April-2015, 20:47
Vin już mam NRAS08W05X210829. Może ktoś sprawdzić?

korzen
16th-April-2015, 20:53
Class: CUV - Premium
Engine: 3.5L V6 MPI
Country of Assembly: Japan
Vehicle Age: 10 year(s)
Calculated Owners: N/A
VIN: JNRAS08W05X210829
Year: 2005
Make: Infiniti
Model: FX35
Style/Body: SUV 4D
Accident Check
Reported accidents: 0
Title and Problem Check
Your vehicle checks out:
Odometer Check
Your vehicle checks out:
Last Reported Odometer Reading: N/A

Vehicle Use and Event Check
No vehicle use reported
Open Safety Recalls
Reported Recalls: 3
View Detailed History
Accident Check
Not all accidents / issues are reported to Vehicle History.

Your Vehicle Checks Out: There have been no accidents reported to Vehicle History for this 2005 Infiniti FX35 (JNRAS08W05X210829). Vehicle History receives its accident data from government sources and independent agencies, and based on the information available to us, we have found that no accidents have been reported on this vehicle.
Title and Problem Check
Your Vehicle Checks Out: Vehicle History's database for this 2005 Infiniti FX35 (JNRAS08W05X210829) shows no negative titles or other problems. When reported to Vehicle History, these events can indicate serious past damage or other significant problems, and disqualifies the vehicle for Vehicle History Buyback Protection. Check the Vehicle Use and Event Check for reported accidents that can affect vehicle safety and value.
0 Problem(s) Reported: 15 Title/Problem areas checked:
No abandoned title record
No damaged title or major damage incident record
No fire damaged title record
No grey market title record
No hail damage title record
No insurance loss title or probable total loss record
No junk or scrapped title record
No manufacturer buyback/lemon title record
No odometer problem title record
No rebuilt/rebuildable title record
No salvage title or salvage auction record
No water damaged title record
No NHTSA crash test record
No frame/unibody damage record
No recycling facility record
Odometer Check
Your Vehicle Checks Out: Vehicle History examined the reported odometer readings reported to Vehicle History for this 2005 Infiniti FX35 (JNRAS08W05X210829) and no indication of an odometer rollback or tampering was found. Vehicle History uses business rules to determine if reported odometer readings are significantly less than previously reported values. Not all reported odometer readings are used. Title and auction events also report odometer tampering or breakage.
0 Problem(s) Reported: Mileage Date Reported
Vehicle Use and Event Check
No Additional Information Reported: Vehicle History shows no additional vehicle uses or events reported to Vehicle History for this 2005 Infiniti FX35 (JNRAS08W05X210829). This includes reported vehicle uses such as rental or lease, and events such as whether the vehicle has been reported to have had a loan/lien or a duplicate title issued. Other events show if the vehicle has a reported accident and how many calculated accidents or if it has been reported stolen or repossessed. It is recommended to have pre-owned vehicles inspected by a third party prior to purchase.
0 Event(s) Reported: 6 Vehicle uses checked:
No fleet, rental and/or lease use record
No taxi use record
No police use record
No government use record
No livery use record
No driver education record
0 Event(s) Reported: 9 Vehicle events checked:
No accident record reported through accident data sources
No corrected title record
No duplicate title record
No emission/safety inspection record
No loan/lien record
No fire damage incident record
No repossessed record
No theft record
No storm area registration/title record
Detailed Vehicle History
Below are the historical events for this vehicle listed in chronological order. Any discrepancies will be in bold text.
Report Run Date April 16, 2015 1:50:09 PM EDT

Vehicle: 2005 Infiniti FX35 (JNRAS08W05X210829)

Event date Location Odometer reading Data Source Details
02/18/2005 FL
Independent Source VEHICLE MANUFACTURED AND SHIPPED TO DEALER
05/18/2005 MIAMI, FL
Independent Source VEHICLE EXPORTED TO BELGIUM
07/21/2006
Manufacturer MANUFACTURER RECALL
RECALL R0604
FX SEAT ANCHORS ITB06-015
LOCATE YOUR NEAREST AUTHORIZED
INFINITI DEALER TO SCHEDULE REPAIR.
12/15/2006
Manufacturer MANUFACTURER RECALL
RECALL R0608
FX HEADLAMP ASSY IBT06-026
LOCATE YOUR NEAREST AUTHORIZED
INFINITI DEALER TO SCHEDULE REPAIR.
MANUFACTURER RECALL
RECALL R0607
FX TAIL LAMP ASSY ITB06-027
LOCATE YOUR NEAREST AUTHORIZED
INFINITI DEALER TO SCHEDULE REPAIR.
This Vehicle's Glossary
Below are the specific definitions for events that appear in this vehicle's report.
More information is available in the full Vehicle History glossary.

Term Section Location Definition
Recall Full History A safety recall can be independently conducted by a manufacturer or ordered by the National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA). In either case, the manufacturer must file a public report containing a description of the issue, the vehicles involved, and other information including a description of the solution. The manufacturer is obligated to provide a free remedy for vehicles involved in a safety recall.
Open Recall Full History A recall is considered "open" for a vehicle when it has not received the required service to correct the safety concern. The vehicle will need to be taken to a repair center that has been authorized by the manufacturer to correct any open recall conditions.

Poprawny VIN to JNRAS08W05X210829. Faktycznie jako nowka eksport do Belgi. Wiec historia w USA nic nie mowi. Auto do przeswietlenia. Jak ok to brac :thumb:

kmn
16th-April-2015, 21:01
Mnie zastanawia to lakierowanie na nadkolach i chlapaczach hmm... Czy tak też wychodziły wersje? Czy lakiernika poniosło?:) Lakier cały jest bardzo ładny, aż prosi się o sprawdzenie miernikiem. Konsola też myślałem, że oklejona - jeśli nie to MEGA super jak dla mnie(jak byłaby oklejona to tylko super;) ) Opony rzeczywiście trochę za niski profil wygląda jak w X6, mimo że 20" to wydają się trochę małe. Trzeba jechać sprawdzić bo może to być fajna okazja.

dewon7
16th-April-2015, 21:09
Dzięki korzen. Czyli gość prawdę mówił. Muszę skołować jakiś miernik lakieru żeby go sprawdzić na miejscu. Jeśli będzie ok to do serwisu na przegląd przedzakupowy...

slepy62
16th-April-2015, 22:19
Dzięki korzen. Czyli gość prawdę mówił. Muszę skołować jakiś miernik lakieru żeby go sprawdzić na miejscu. Jeśli będzie ok to do serwisu na przegląd przedzakupowy...

Jak wszystko będzie ok. - robisz szybki przegląd i.... w sobotę prezentacja grillowa lol

Piotr_FX
16th-April-2015, 23:31
Ktoś rozpracował od jakiego auta są spryski?

korzen
16th-April-2015, 23:35
Nie, ale mniemam, ze to tylko atrapy ;) kmn progi, chlapacze, doly zderzakow i nakladki na nadkola sa pomalowane niefabrycznie. Tez rozwazam taka opcje :) No moze bez kolpakow, bo to juz lekka przsada lol Ale te zawsze mozna wyrzucic razem z hakiem na strych ;)

Ologt
16th-April-2015, 23:47
Prezentuję się wyśmienicie ,historia identyczna jak u mojego FX-a ,jak brat bliźniak.Mój też był jako nowy sprowadzony do Belgii ,przebieg podobny,kolor taki sam ,wypas na wszystkich pakietach łącznie z dvd i asystentem pasa ruchu.Nic tylko sprawdzić miernikiem .Tylna klapa mogła być też lakierowana ,brak oznaczeń.Ciekawi mnie ten odtwarzacz dvd bo nie oryginalny ,pewnie odtwarza płyty już z europy .No i ta deska w pięknym stanie.Nie ma do czego się doczepić ,jedynie do za niskiego profilu opon.

dewon7
16th-April-2015, 23:50
No więc tak - vin sprawdzony i nic tam niema. Zdjęcia mi gość przesłał jak był puknięty bo o walnięciu ciężko tu mówić. Zderzak wymieniony i pomalowany. Lampy i halogeny zostały stare bo były nietknięte. Jutro jestem umówiony na oglądanie...

p.s. nie wiem z jakiego samochodu te spryskiwacze ale zaskoczę was bo podobno działają :)

Ologt
17th-April-2015, 00:12
To wlasnie oryginal, tylko zadko spotykany. Wlasnie udalo mi sie taka trafic i kupic
To jakie jeszcze wychodziły ?Mam taką jak w tym z ogłoszenia i byłem przekonany że to standart w przedlifcie

kotlet2009
17th-April-2015, 00:26
Ja miałem go kupić w grudniu..miałem już kupione bilety do Warszawy ale w ostatniej rozmowie sprzedający oświadczył ,że na umowie wypisze mi cenę zakupu 11,000 zł ponieważ auto miał krócej niż 6 miesięcy i płacił by duży podatek..dlatego go odpuściłem. . Auto miało wtedy jakiś wyciek bo miał wymieniać jakieś uszczelki ponieważ auto gubiło strasznie olej i mieliśmy jechać po zakupie do warsztatu na dolewkę aby dojechać do Koszalina..stwierdził że auto wystawi ponownie jak minie pół roku..pamiętam że auto miało płukany cały układ bo przy kolizji płyn z chłodnicy dostał się do oleju.. Tylne kierunki świeciły na czerwono.. Ale pomijając to wszystko to jest śliczna sztuka..mi nie był pisany wiec może tobie się trafi.

dewon7
17th-April-2015, 00:35
Właśnie coś mi wspominał, że pół roku temu był wystawiony i był już kupiec ale co dalej to nie pamiętam. Teraz już wiem. Wspominał też, że wymieniał małą chłodnicę oleju w serwisie czy coś w tym stylu bo właśnie ciekła. O kierunkach też mówił, że są czerwone. Nic no... zajadę i zobaczę co to jest warte :)


p.s. widziałeś go w realu czy tylko na zdjęciach?

kotlet2009
17th-April-2015, 00:47
Tylko na foto ( te z aukcji + te z kolizji i parę z pod jego domu ).. bo przez tą kwotę na umowie dałem sobie spokój z podróżą..ale gdybym nie kupił do tej pory.. to pewnie bym teraz po niego jechał.. Sprawdź dobrze i kupuj bo jest wypas a sprzedający tez wydaje się ok.

dewon7
17th-April-2015, 00:56
Dzięki za informację. Jutro jadę kupić jakiś miernik lakieru i jadę do gościa. Jeśli będzie ok to umówię się z nim w serwisie na przegląd. Jeśli w serwisie nic nie wyjdzie to kupuję :)

korzen
17th-April-2015, 12:47
To jakie jeszcze wychodziły ?Mam taką jak w tym z ogłoszenia i byłem przekonany że to standart w przedlifcie

Ologt wlasnie standard to szczotkowane aluminium. Wiekszosc ma takie. Twoj samochod to podobnie jak ten z ogloszenia pelna opcja. Moze do takich wlasnei wkladali te konsole?? Generalnie jest ich malo. Na sprzedaz znalazlem jedna od prawie 2 lat :) Albo koncowka 2005 tak miala. Jakis "maly lift"?? Ja mam koncowke 2004 model 2005 i mam szczotkowane aluminium... Chyba... W sumei nei wiem, bo poprzedni wlasciciel je pomalowal :)

Ologt
17th-April-2015, 13:16
Jakis "maly lift"?? Ja mam koncowke 2004 model 2005 i mam szczotkowane aluminium... Chyba... W sumei nei wiem, bo poprzedni wlasciciel je pomalowal

to wszystko jasne

dewon7
17th-April-2015, 14:26
Ok... miernik już nabyłem. Orientuje się ktoś może ile powinna mniej więcej mieć fabryczna grubość lakieru? Blacha to ocynk?

korzen
17th-April-2015, 14:32
od 90-170 w zaleznosci od marki. Mercedes 140-170, renault scenik stary dziad miezylismy mial 80-90. Mozesz przyjac do 170 pierszy lakier, do 240-250 drugi lakier, powyzej 350 szpachlowka. Jak wgniotka szpachlowka zrobiona, to dopuscilbym to 700 ale tylko w malym punkcie (np naprawa szkody parkingowej jak ktos udezyl drzwiami otwierajac, moze dac Ci juz taki wynik). Powyzej 700, to juz sredniawka. Ogolnie szpachlowka na calym elemencie to tez lipa. Swaidczy o naprawie nie wymianei elementow. Z drugiej strony pisalem juz o tym jak sie teraz handlarze wycwalnili (kumpla lakiernik takie cuda robi). Sciagaja pierwszy lakier i maluja. Miernik pokaze jedna warstwe, a finalnie bardzo zle sie to konczy. Usuwaja oryginalna warstwe antykorozyjna. Przelec calego, po elemencie w 2 miejscach i da Ci to jakis poglad. Na dachu szpachli bym nie dopuszczal wogole!
Powodzenia i obys wrocil swoim FX :)

dewon7
17th-April-2015, 14:37
Dzięki za info. W Infi blacha jest ocynkowana?

sirtrojan
17th-April-2015, 18:05
Tak. :infiok:

Black
18th-April-2015, 11:09
Panowie wszelkie gratulacji i porady wrzucajcie tutaj

http://www.ifans.pl/showthread.php?4591-Dewon-FX35&p=47916#post47916

ten temat zamykam