PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Fx50s, 2009, jn1tbns51u0310045



LOKTONG
23rd-April-2015, 16:00
Panowie i Panie ;) od jakiegos czasu szukam nastepce swojej rudej pszczółki.
Latałem po ebay de,fr,dk jak i USA.
Ogloszenie ktore chce przedstawic jest z PL. Wczesniej nie mialem czasu zadzwonic - dzisiaj to zrobilem i klient gada do rzeczy.
A wiec kupil z Holandii jako 2 latka od bankowca. Ma fv z salonu INFINITI na 100tys euro.
Sprowadzil jako bezwypadek i takowy jest do dzisiaj ( to sie jeszcze okaże)
Wklejam link - prosze o spostrzezenia

http://allegro.pl/infiniti-fx50s-i5244843648.html

Jestem umowiony o 7 rano na ogladanie. Miernik juz sciskam w reku.
Auto stoi na 21" ale opona ZIMA, letnie wywallil zakladajac zime bo mowil ze byly juz na "klockach"
Vin ma podeslac okolo 16 jak dojedzie do domu. Jak go tylko otrzymam wkleje na forum.
Auto w jego rekach zrobilo 110tys i tu ciekawostka :)
Spalanie mowi ze 12 trasa miasto 14 -- ta jasne !!
Auto jest europejskie a wiec pytanie jak sprawdzic historie i najwazniejsze czy nie jest to jakas JUMA. Czy samo sprawdzenie vinu na policji wystarczy ?
Kupuje na umowe kupna wiec dojdzie mi 2%


OOOO post napisalem 2 min temu a wlasnie mi podesłeł vin

JN1TBNS51U0310045

Na przyszłość polecam przeczytać!
Wytyczne tworzenia nowych tematów w dziale INFINITI DO OCENY! (http://www.ifans.pl/showthread.php?4593-Wytyczne-tworzenia-nowych-tematw-w-dziale-INFINITI-DO-OCENY%21)
Poprawiam...

Tomek g35c
23rd-April-2015, 16:11
Ładna furka... tanio coś...

kmn
23rd-April-2015, 16:20
Auto wygląda ładnie, co mogłem to sprawdziłem - gość ma 100% pozytywnych komentarzy na allegro :)

butrym81
23rd-April-2015, 16:24
Szukasz koniecznie złotego koloru ?
Bo jeśli nie, to FX50 jest też w salonie, wzięty w rozliczeniu więc na pewno go sprawdzili i zawsze jest do kogo mieć pretensje po zakupie gdyby coś nie grało..

http://www.toyota.pewneauto.pl/oferta/szczegoly/id/52155

LOKTONG
23rd-April-2015, 16:25
Tylko GOLD - jeszcze jedno-119tys a cena z aukcji to przestrzeńńń.

pichoj
23rd-April-2015, 16:40
Cena auta uważam adekwatna do przebiegu - ale to spalanie to może sobie wsadzić między bajki. Jeżeli jest zgodny z opisem to warty uwagi.

korzen
23rd-April-2015, 16:50
Cena dobra. Przebieg to nic dla tego samochodu. Auto ma juz 6lat to raz, dwa dla wiekszosci mysle kolor malo atrakcyjny. Stad cena... Doliczysz serwis, opony i ubezpieczenie i robi sie 100tys zl... Ja bym tam dolozyl i kupil Mke ;)
VIN ja nie mam jak rozkodowac, albo nie jest poprawny?

slepy62
23rd-April-2015, 17:32
VIN ja nie mam jak rozkodowac, albo nie jest poprawny?

VIN'u - nie rozkodujesz na "amerykańskich carfaxach" - bo to europejczyk,

Ktoś wcześniej sprawdzał w europejskiej bazie aut kradzionych (bodajże Actchris ?)


OOOO post napisalem 2 min temu a wlasnie mi podesłeł vin JN1TBNS51U0310045
Co do napraw serwisowych/gwarancyjnych zapisanych w systemie :infi: EU - zadzwonię Ci wieczorem
(puść mi nr telefonu na priv - bo zmieniłem telefon i część kontaktów "mi się znikło")

LOKTONG
23rd-April-2015, 18:12
VIN poprawny, tzn poprawny z smsa. Ale jak wyklikałem kilka stron EU i wklejalem vin to poprawnie wykrywa produkcje i model.