PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Demontaż instalacji gazowej PRINS



korzen
29th-April-2015, 09:10
Witam,

Czy ktoś ma doświadczenie, miał styczność z LPG w VQ35DE?? Chodzi mi o wyrzucenie instalacji z auta. Jakieś wskazówki odnośnie wiązki itp. Ew czy ktoś zna warsztat, który przeprowadzilby (za normalne pieniądze, bo za 600zl to już mam lol jak mówie jakie auto to dniówka wynosi 600zl lol) taki demontaż? Wiem, że wiąże sie to z lutowaniem wiązki i chce, żeby zrobione bylo to jak należy... Z góry dzieki za pomoc...

Pozdro
korzen

Roman
29th-April-2015, 09:20
a po co demontujesz - jeszcze nie dawno chwaliłeś LPG :-)

Dasz sobie rade sam bo kumaty jesteś. Żadna filozofia.

korzen
29th-April-2015, 09:53
Ja chwalilem LPG?? lol dowody lol Przeciwnikiem LPG bylem od zawsze, choc nie jakims zacietym. Wiele razy pisalem, ze mi przeszkadza LPG (pod maska, ten wskaznik w srodku, to ze sie cos przelacza) i nei pasuje do charakteru auta. Dzialalo spoko, ale... To nie dla mnie :) Oszczdność na stacji przy moich przebiegach nie pokrywa się z kosztami serwisu LPG. Kto co lubi, ale ja mam "nowy" silnik i mnie swiadomosc LPG meczy po prostu... Po raz kolejny dzis uslyszalem "ze jestem strasznie przewrazliwiony na punkcie auta" lol Coz moge zrobic :) Generalnie zaprojektowane z mysla o Pb i na tym chce jezdzic. Do tego wzgledy praktyczne. Mam 2 dzieci i kazdy dm3 bagaznika zaczyna miec znaczenie ;)

Arti
29th-April-2015, 15:48
Hehe to nie jest filozofia jak masz kanał chyba ze zostawiasz węże pod wozem ;)
Bo z pod maski wyciągnąć to nie problem ;)
Ja ostatnio mam takie same myśli ;) bo i tak sporo latam na BP;) to autko inaczej sie zachowuje
Na bezynie niż na LPG
Wszystko działa poprawnie ale jak latam na BP to autko jak by miała nową młodość ;)

korzen
29th-April-2015, 17:07
Nie chcę się wypowiadać na temat slusznośći zakladania LPG... Jednym pasuje, innym nie... Fakty sa jakie sa i jednak "pomagać" silnikowi to ona jednak nie pomaga :) Ja idę w stronę innego "tuningu" i wole do auta dokładać inne rzeczy niż gaz lol A planow jeszcze mam sporo :)
Co do demontażu, to nie takie hop siup. Żadne węże nie moga oczywiście zostać :) Do tego pożądnie trzeba polutować wiązke... Tak czy inaczej jestem umówiony na przyszly tydzień wstepnie na demontaż w warsztacie zakładającym LPG i znającym temat gazu w FX...