PDA

Zobacz pe?n? wersj? : FX35 z prosba o ocene - JNRAS08W27X209717



Szymon
29th-April-2015, 10:20
Witam,
Szukam polifta i chcialbym poprosic o feedback jesli ktos zna to auto:
http://otomoto.pl/oferta/infiniti-fx-serwis-aso-v6-286hp-naped-4x4-ID4p7NKN.html#b4c41cd886

Z tego co sie dowiedzialem:
- auto od kilku lat w PL, serwisowane w Wawie i podobno przyzwoita historia z ostatnich 2-3 lat (udokumentowana)
- odkupione od firmy leasigowej (komus sie kasa skonczyla)
- przebieg 80k mil
- bylo malowane (kilka elementow) ale szkody podobno niewielkie, zapewniaja ze po ogledzinach nie ma mowy o konkretnym wypadku..
- auto bez zimowek, na letnich

Wiadomo, ze po zdjeciach nie ma co oceniac, ale wyglada interesujaco jak dla mnie.

Z gory dzieki za komentarze

Pozdr

zajac01
29th-April-2015, 10:52
Jak znajde jutro wolną chwile to podjade zerkne co to za cudo.

kotlet2009
29th-April-2015, 10:57
Witam.
Tu masz link do bezwypadkowe.net z przed prawie 4 lat do tego auta :
http://www.bezwypadkowy.net/forum/125-ocena-auta/11619-infiniti-fx-35

zajac01
30th-April-2015, 20:07
Byłem, pomacałem, powąchałem. Oglądałem z pół godziny, trochę na szybko. Więc maska, dach, słupki, wnęki otworów drzwiowych lakier w oryginale. Błotnik lewy tył, prawe tylne drzwi i prawy błotnik trochę szpachli i lakier. Zaglądałem pod zaślepke w bagażniku, żeby zobaczyć błotnik od środka, ale tylko lekkie wgięcie, to tyle co widac. Reszta poszycia jeśli grubiej, to tylko odświeżony lakier.Prawy przedni błotnik odkręcany, ale fartuchy w oryginale. Cały lakier w komorze silnika też grubość fabryczna. Zderzak przedni troche nierówno spasowany z lampami. Listwy chromowane na drzwiach z oznakami śniedzienia, ale to detal do wypolerowania pewnie.
Silnik pali od razu, pracuje równo, nie klepią popychacze. Pod maską tylko niektóre śruby rude, reszta ok. Pisze o tym, bo miałem kiedyś wątpliwą przyjemność oglądać fxa pod maską rudego, jakby z miesiąc w solance stał. Z kontrolek to tylko świeci od ciśnienia w oponach, ale raczej z powodu nie dopompowania. Ale sprawdzić trzeba, bo koszt.
Tarcze tył jako tako, przednie długo już nie pociągną. Klocków za bardzo nie widziałem, ale raczej do wymiany. Opony szrot. Na felgach powoli wychodzi korozja, więc kwestia czasu i do renowacji.
Wnętrze nawet ładnie utrzymane, tymbardziej, że jasne.
Auto faktycznie poleasingowe, serwisowane w warsztacie specjalizującym się w InfinitiNissan Lesiak. Widziałem parę faktur z różnych lat. Min na tarcze, klocki, łączniki, filtry, olej 5w40.
Auto ogólnie źle nie wygląda. Fakt faktem, że parę złotych trzeba włożyć, ale jak w większości, pakiet startoway, plus jakieś nie planowane rzeczy trzeba liczyć. Nie namawiam,nie odradzam, jeśli chcesz przyjechać obejrzeć i zastanowić się nad zakupem, to i tak nie obejdzie się bez wizyty w serwisie i sprawdzenia od spodu odnośnie wycieków, zawieszenia, skrzyni. Tego niestety nie byłem wstanie sprawdzić.

Jeszcze mi się przypominało, lampy tylne przerobione na europejskie. Kierunki diodowe. Jest też jakiś włącznik zero-jedynkowy w kabinie, wygląda jakby do przeciwmgielnego, ale nic nie świeciło.
I podobno jest nowy akumulator.

Krzysztof
30th-April-2015, 20:53
Jak kupowałem w lipcu w zeszłym roku swojego, to on już był, nie byłem nim zainteresowany i kupiłem czarnego, który co prawda nie miał żadnej historii serwisowej, ale okazał się świetny, przejechałem już ponad 20 tys km.

zajac01
30th-April-2015, 21:06
Mój też był bez historii serwisowej, do tego w USA miał status salvage, też przejechałem ze 20tyś km, tylko wymiany eksploatacyjne i wszystko gra jak należy.
Wiem że klocki i tarcze wytrzymują krótko w FXie, ale w omawianym trzeba by się przyjrzeć częstotliwości wymiany/przetaczania tarcz i wymiany klocków w stosunku do niewielkiego przebiegu...

COUGAR
30th-April-2015, 23:14
http://olx.pl/oferta/infiniti-fx-infiniti-fx35-CID5-ID9WWO5.html#a2bbaaa1ba może nie polift ale może cie zaciekawi.

Szymon
4th-May-2015, 09:05
http://olx.pl/oferta/infiniti-fx-infiniti-fx35-CID5-ID9WWO5.html#a2bbaaa1ba może nie polift ale może cie zaciekawi.

Dzieki za propozycje ale poki co szukam w okolicy. Do Mielca mam dosc daleko a czasu brak na wycieczki.

swsky
6th-May-2015, 16:08
Oglądałem go przed kupnem swojego. Z grubsza zauważyłem to samo co @zajac, o akumulatorze też mi mówili 3 miesiące temu (jak przyjechałem to stał podłączony do prostownika). Jak dla mnie kolor auta trochę zabójczy, ale o gustach się nie dyskutuje, rajt?.